Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

nova spredna maska za aprilio je okol 100k ne poštrihana brez vsega... sm jo že hotu kupt tk de... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okol 13.00 na cesti mimo btcja v drugo smer od agipa....

post-3531-1130957351_thumb.jpg

kdo ?

edit: ah qrc toj 50 :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okol 13.00 na cesti mimo btcja v drugo smer od agipa....

post-3531-1130957351_thumb.jpg

kdo ?

edit: ah qrc toj 50 :>

Mah sj teh jajc (125) je pouno RSk, sj u Metliki sva z dolencem srecala eno tako no pa u LJ cefurcki... tega k dreka... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ve kdo če je opazna razlika če kupim športni bat, torej na en obroček, ali navadnega?

Res je da je treba unga prej menjat, ampak tud bol gre ta cajt..

Aja pa kje se mi splača kupit bat, torej kje in kolk prbližn gnarja pride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej če boš prodal aprilijo bzw da menjavaš bat če pa enboš prodal pa kupi z enim batnim ja :D jaz že mam to serisko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater letnik je naslednja Aprilia?

post-8261-1130970554_thumb.jpg

tale je 2005... tadruga barvna kombinacija je bla pa taka crna ---> post-4450-1131009990_thumb.jpg

vem k sm se odlocu med tole pa med cagivo... ;) pa se u münchnu na intermotu sta ble sam crna pa ta bela... aja sam to je blo lan... sj to za naprej predstavlajo ne? :huh:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='3 Nov 2005 @ 12:04' post='594452']

lej če boš prodal aprilijo bzw da menjavaš bat če pa enboš prodal pa kupi z enim batnim ja :D jaz že mam to serisko :P

To itq, sam zgleda da je ne bom prodal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ve kdo če je opazna razlika če kupim športni bat, torej na en obroček, ali navadnega?

Res je da je treba unga prej menjat, ampak tud bol gre ta cajt..

Aja pa kje se mi splača kupit bat, torej kje in kolk prbližn gnarja pride?

Koliko km pa zdrži bat z enim obročkom?

Po koliko km ga je potrebno menjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bat je bat, držu bo tolk koker je predvideno za tvoj motocikel.

Mislim če bat z dvem obročkoma zdrži več kot z enim obročkom na rs?

In koliko več zdrži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei Sendy ce se 1x tle na forumu zacnes blatit RSko te bom mogu naucit kozjih molitvic, pa bedn si že s tem PUN KURAC TE MAM!!!!

Drgac pa kwa se wm zdi se splača kupt NOVE GIANNELLI krivine za 35k?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei Sendy ce se 1x tle na forumu zacnes blatit RSko te bom mogu naucit kozjih molitvic, pa bedn si že s tem PUN KURAC TE MAM!!!!

nekdo se je razpizdu!!! :whistle: ej žiga, lej ti tut skos neki nabijaš o lepoti, hitrosti, pospeških... a ti maš pravico, mi ostali mormo bit pa tiho? :doze: pač je povedu svoje mnenje, tko da sam nehi težit! ker drugač te bomo mi naučil kozjih molitvic :angry:

dej umer se :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koze moljo? :blink:

Pitaj boga :D

Krivine se pomojem ne splačajo, še posebej k maš nov motor, tko da ni nč zarjavel :). Raj enga majstra najdi da ti bo blokado vn ruknu pa bo.

Glede bata, pa sej sm napisu, če ti za motor velja da se more bat na 15k km menat, pol ga takrat menej, pa če ma 6 obročkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še usen razlika v krivina od gianellija pa v krivini od original izpuha brez blokade.

naj vam povem do včeraj sem imel orginal krivino ki je bila brez blokad. od včeraj pa imam sposojeniga gianelija. in morem rečt sem razočaran. ful mala razlika od 11krpm do 12 še potem malo zategne. drugače sem ugotovil da se bom lepo z orginalno vozo okrog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja enak je na nsr-ki k ti giannelli nč ne spremeni...men se zdi da z originalnim brez blokad clo lepši teče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo se je razpizdu!!! :whistle: ej žiga, lej ti tut skos neki nabijaš o lepoti, hitrosti, pospeških... a ti maš pravico, mi ostali mormo bit pa tiho? :doze: pač je povedu svoje mnenje, tko da sam nehi težit! ker drugač te bomo mi naučil kozjih molitvic :angry:

dej umer se :yes:

Pa kwa si kr neki pamtn zmeri a sm teb kj reku?!?!?!?

Ei svet bi biu lepši brez tvojih neumesnih pripomb :angry: !

Ce pa bureku RSka pac ni usec ni nujno d nabija vedno kok je grda v useh temah tle na 125 pa na usaki strani mora bit saj en post k piše d je grda!SO WHO CAREZ WHAT THAT FREAK THINKS!!!!

Pa ne ti komu nj se umiri, najprej pometi pred svojim pragom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kwa si kr neki pamtn zmeri a sm teb kj reku?!?!?!?

Ei svet bi biu lepši brez tvojih neumesnih pripomb :angry: !

Ce pa bureku RSka pac ni usec ni nujno d nabija vedno kok je grda v useh temah tle na 125 pa na usaki strani mora bit saj en post k piše d je grda!SO WHO CAREZ WHAT THAT FREAK THINKS!!!!

Pa ne ti komu nj se umiri, najprej pometi pred svojim pragom!

dej žgolio umer se!

vsak človek ima pravico do govora!

govori lahko kar koli (zdaj smo v sodobnih časih)

men je tut RS-ka grda! zdej sm pvedu svoje mnenje, a me boš zdej razbou al kaj :angry2:

pometem pred svojim pragom :? a sm kej tazga reku, naredu?

dej to mi reč v živo, ne se tle za forumom skrivat, pa se bova pol pomenila!!! :grim

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!