Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

no comment :D hmal crknu od smeha ko berm tole :D pac .... vsak ma svoj motor in svoj motor je najlepsi :) ... res pa da tudi ni treba glih tok govorit cez rsko.... moje mnenje je pac tako da mi je od cestnih motorjev 125 najlepsa aprilia in mi nsrka se zdalec ni tko lepa kokr moja ljubica pa kaj se bomo zarad tega skregal ?? jao ..... ma ste mi vi tud eni ja .. :D

aja pa dejmo se skregat kir ma vecji profil po zimi :DDDD no comment :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidte tle je razlika med lastniki Cagiv, mi se ne rabmo kregat, ker vemo da je naša lubica lepa :P

@Polde, bi blo fino če bi tole mal spucu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidte tle je razlika med lastniki Cagiv, mi se ne rabmo kregat, ker vemo da je naša lubica lepa :P

@Polde, bi blo fino če bi tole mal spucu :)

ni pa originalna :P :P :P sej je ful lepa ampak ducatiju ukrast obliko pa jo met za svojo... <_< :hmm:

mogoče bojo pa nove aprilie 2006 mele izgled kot 999r pol bojo pa naaaaaaajlepše :lol1: :D

pač enim je aprilia grda enim ni, enim je nsr grda ker ma preozko masko..... men osebno je ducati desmosedici najgrši od vseh motorjev ampak mi je najbolši zarad dobre mašiiiiine :lol: :D .)

:blush: ups mal sm šu :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nobene 125ke, ki ne bi ukradla oblike ;). Pol pa še tko računej, Cagiva pa Ducati sta bla takrat eno in isto, tko da ubistvu niso ukradel, ampak sam ponucal obliko, ki je mimo grede zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej Žiga, če je pa tista bela aprilja lepa pol pa nevem! In ti se pizdiš zmeri, Grčar pa se še ni za brezveze, tko da krneki to ej, in ne spravlji se name, k jest se ne mislm tepst in porivat po domu zarad takih bedarij, ker pač MENI ni lepa, tebi pa je :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej Žiga, če je pa tista bela aprilja lepa pol pa nevem! In ti se pizdiš zmeri, Grčar pa se še ni za brezveze, tko da krneki to ej, in ne spravlji se name, k jest se ne mislm tepst in porivat po domu zarad takih bedarij, ker pač MENI ni lepa, tebi pa je :doze:

ma ja ma ja dost je vajinih kregarij tko da zmenta se po msn-ju or whatever

kot da je forum za take zadeve...

on-topic please....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne vem kva se kregate ,men je všeč :love1:

vsake oči majo svojga malarja

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja ma ja dost je vajinih kregarij tko da zmenta se po msn-ju or whatever

kot da je forum za take zadeve...

on-topic please....

MSN je prevec u izi u areno pa FIGHT!!! :lol1:

dej žgolio umer se!

vsak človek ima pravico do govora!

govori lahko kar koli (zdaj smo v sodobnih časih)

men je tut RS-ka grda! zdej sm pvedu svoje mnenje, a me boš zdej razbou al kaj :angry2:

pometem pred svojim pragom :? a sm kej tazga reku, naredu?

dej to mi reč v živo, ne se tle za forumom skrivat, pa se bova pol pomenila!!! :grim

:topic:

Pamet te naredi še debelejšega...

:lol1: :lol1: :lol1:

Drgac pa v REAL nisi tok sitn, pa zmeri k js kjerkoli na forumu napism ksn post zmer mors ti napisat kako neumno modrovanje zravn!

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MSN je prevec u izi u areno pa FIGHT!!! :lol1:

Pamet te naredi še debelejšega...

:lol1: :lol1: :lol1:

ej žiga, dej k se naslednič vidva, mi tole v glavo reč! PRSEŽM DA TE BOJO NA URGENCO ODPELAL!!!

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabte da ta forum bere mnogo ljudi in vse kar piše bodo lahko brali še par let mimoidoči, tko da bi blo fajn vsa subjektivna mnenja zase zadržat.

Če pa že pride do fajta naj mi pa en pošle PM da bom pršu gledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac pa v REAL nisi tok sitn, pa zmeri k js kjerkoli na forumu napism ksn post zmer mors ti napisat kako neumno modrovanje zravn!

vsak k me pozna, ve da jst nikol brez veze ne popizdim, ampak ko popizdim, pa bol da te ni zravn! ko popizdim, mam zato dobr razlog!

jst se zajebavam, ti pa kr neki pol začneš nabijat, pa žalit... zapomn si tale dan, si mi dau dober razlog, da si me razpizdu in ko se naslednič vidva :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj to pa tudi mene pogreje da se en dela norca iz drugih teže in debelosti! Pač nismo vsi taki ziobotrebci kot si ti Žiga alpa kdo drug, in to lohk koga užali alpa razpizdi.... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MSN je prevec u izi u areno pa FIGHT!!! :lol1:

Pamet te naredi še debelejšega...

:lol1: :lol1: :lol1:

Drgac pa v REAL nisi tok sitn, pa zmeri k js kjerkoli na forumu napism ksn post zmer mors ti napisat kako neumno modrovanje zravn!

vsak k me pozna, ve da jst nikol brez veze ne popizdim, ampak ko popizdim, pa bol da te ni zravn! ko popizdim, mam zato dobr razlog!

jst se zajebavam, ti pa kr neki pol začneš nabijat, pa žalit... zapomn si tale dan, si mi dau dober razlog, da si me razpizdu in ko se naslednič vidva :fight2:

fight,fight!!! he he

se mal hecam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak k me pozna, ve da jst nikol brez veze ne popizdim, ampak ko popizdim, pa bol da te ni zravn! ko popizdim, mam zato dobr razlog!

jst se zajebavam, ti pa kr neki pol začneš nabijat, pa žalit... zapomn si tale dan, si mi dau dober razlog, da si me razpizdu in ko se naslednič vidva :fight2:

TI SI MENE NEDOUGO NAZAJ ŽALIL KR SM BOL MJHN!!!Tkrt se nism razpizdevu tko k zdle ti, sam sm ti ful zameru!!!Itk mi je pa čiist useen!!

JE BIU TISTI PREIJŠNI POST GROŽNJA ????!!!!!????Bomo vidl kdo bo končov na urgenci!!!!!!!!

Joj to pa tudi mene pogreje da se en dela norca iz drugih teže in debelosti! Pač nismo vsi taki ziobotrebci kot si ti Žiga alpa kdo drug, in to lohk koga užali alpa razpizdi.... :angry2:

ZOBOTREBEC??? jo man res d nimam 90+ kil (kot nekateri :lol1: ) ampak zobotrebec se ponavadi rece postavi cloveka ki je ful velik pa suh ;) Najdi kako drugo žaljivko zate (nisi me dobro primerjal), sploh se pa ne mislm spustit na tvoj nivo...Jah mene je nekdo užalil z takimi primerjavam... I WONDER WHO COULD THAT BE :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw, tista bela aprilia je ena izmed najlepših poleg une mat sive.. :OK:

Res da je lepa!Sam kdo bo to pucal :? jst mam spredaj samo belo nalepko :( pa je vec casa crna kot pa bela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no lahko je photoshop ali pa kaj takega :BUA: če pa bodo izdelovali tako pa :OK: Sprednja maska in rit skoraj isti kot pri RSV Mille :wub: Končno lep zadek na RS 125, tak kot je bil na Chesterfield-ki, ker ta ko je zdaj tak dol, mi ni všeč pa še dol lezeš med vožnjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk da je res photoshop sm pomojem ni no kulker sm jest bral na njihovem forumu se mi zdi da je to to, sm vprašanje je za ka je niso predstavil zravn med njihovimi 2006 motocikli, ker naprimer verzijo supermoto125 je bila med predstavljenimi, drgač men je ful všeč-posebej sprednja maska, ki je zelo podobna njeni sestri rsv mile :wub:

še povezava do foruma:

http://www.motoclub-tingavert.it/modules.p...&t=7099&start=0

:topic: ne zamert ej denek dj povej ceno pa kje se nahajaš, kje maš objavljen oglas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leeepa :OK: :OK: :OK: dimmniburek kaj boš pa rekel na to? .)

mislm pa da bo taka (če bo) žele verzija nekje 2007 ali 2008, kar pa pomeni gotovo že 4t mašina :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI SI MENE NEDOUGO NAZAJ ŽALIL KR SM BOL MJHN!!!Tkrt se nism razpizdevu tko k zdle ti, sam sm ti ful zameru!!!Itk mi je pa čiist useen!!

JE BIU TISTI PREIJŠNI POST GROŽNJA ????!!!!!????Bomo vidl kdo bo končov na urgenci!!!!!!!!

ZOBOTREBEC??? jo man res d nimam 90+ kil (kot nekateri :lol1: )

ej žiga, če že nabijaš da sm te žalu ker si bolj mejhn, pol tut povej da si TI najprej reku da mam jst pomožne koleščke na motorju, tko da sm ti pol jst reku da si ti manjši od mene, tko da jih ti bolj rabš!

ej žiga, ne vem za koga si govoru, da ma 90kg+, ker jst jih mam 83, tko da ne vem za koga si govoru!

P.S. ja bila je grožnja! no bomo vidl, koga bojo na urgenco odpelal!

lep pozdrav!

Na neki italijanski strani sem zasledil kakšna bo aprilia rs125, če pa naj bi bila res takšna pa sami presodite.

:wub:

http://img386.imageshack.us/my.php?image=rs125new4jf.jpg :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

no končno neki bolj normalnega od aprilije! tist okrogel zadek je res grd, če bo pa bolj normalne oblike bo pa men tut všeč (sam jst bom šou na več kubikov,tko da lih kupu je ne bom) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!