Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

A se je že komu zgodl to? Pelem se zadnič iz škofje loke vozu sm tm skos 80, 90 skratka počas. Pol pa pred vodicam je pa ravnina in sm začeu tišat grem ene 170 pa pridem do križišča nakar sm opazu da se mi ful kadi iza motorja pridem domou ugasnem se je še vedno kadil iz izpuha? kaj bi lohk blo? a možno da se je tok olja nabral pa da se je unel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men j enkrat tud tko nardil, k je bu motor neogret.

Ve kdo u čem bi bla napaka pri števcu k mi laže, recim grem skoz tablo pa na tisti piše da grem 131 men pa števc nit 100 ne kaže?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je že komu zgodl to? Pelem se zadnič iz škofje loke vozu sm tm skos 80, 90 skratka počas. Pol pa pred vodicam je pa ravnina in sm začeu tišat grem ene 170 pa pridem do križišča nakar sm opazu da se mi ful kadi iza motorja pridem domou ugasnem se je še vedno kadil iz izpuha? kaj bi lohk blo? a možno da se je tok olja nabral pa da se je unel?

A to iz novega auspuha al maš auspuh že dlje časa na motoru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. lej tak je

-če se prej dolgo nisi nič vozo se je olje vsedlo pa zaj skadilo ven...

-lahko da se ti je skozi kadilo tud ko si se počasi vozil mislim od začetka voznje že samo da ti tega nisi opazil

-potem pa je tudi mozno da se ti je olje unetl ako ti praviš samo to se zgodi bol po redko :)

aja pa se ti še to naprej dogaja al se samo takrat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič se mi je to zgodl. Motor je biu ogret, sam mam povečano mešanco pa mi že tko dost kadi, je pa največja verjetnost da se mi je tok olja nabral pol k sm pa začeu tišat da se je tok segreu da se je unelo olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je že komu zgodl to? Pelem se zadnič iz škofje loke vozu sm tm skos 80, 90 skratka počas. Pol pa pred vodicam je pa ravnina in sm začeu tišat grem ene 170 pa pridem do križišča nakar sm opazu da se mi ful kadi iza motorja pridem domou ugasnem se je še vedno kadil iz izpuha? kaj bi lohk blo? a možno da se je tok olja nabral pa da se je unel?

Se je men zgodlo na sosolcevi 125ki!On se vozi z mojo krosko jst pa grem z njegovo pa pac na blokado skoz pa ko pridem cez 15 min domov se je iz auspuha kadilo ven!Pace se je malo prevec auspuh segrel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je men zgodlo na sosolcevi 125ki!On se vozi z mojo krosko jst pa grem z njegovo pa pac na blokado skoz pa ko pridem cez 15 min domov se je iz auspuha kadilo ven!Pace se je malo prevec auspuh segrel :)

haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje vse ima Aprilia RS 125 blokade :) Vem da ste že dosti krat napisali, samo 130 strani mi glih ni za brat :blush: :) Se v naprej zahvaljujem za odgovor, če bo kdo povedal :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CDI blokada nahaja se pod zadnim sedežem ta blokada povzroči izgubo moči me 5,5k obratov - 6k obratov, pol 2 blokada je v izpuhu ta te ubistvu najbl zavira. Zdj nikol nevem če ma še eno na štromu to bo pa kdo drug povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... baje da ma dve na elektroniki .... v bistvu nima blokade ma v bistvu BLOKATOR ko prepreci vec kokr tok obratov ..... v bistvu ti prerezes eno zicko in odklopis s tem blokator in premosticis tisto :) hehe :P ne me sprasavat v praksi kr to se nism naredu :P :D .. aja pa to nardis v centralnini

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mckn ga pa vidva se srackata :P

: AIRBOX (za zvok)

: CDI (luknja v navoru med 5,5-6k RPM)

: IZPUH (9-9,5k+ RPM izgubi toook na moci, d bi me 1x skor naprej vrgl (prej je tok hitro pospesevalo pol naprej pa neha))

: UPLINJAC (kao premjhn)

Ce kdo zna dat blokado vn z original izpuha se naj javi, d se zmenva kj za ksn deal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zigc gelde tiste elektrike ???? sej fora je v tem da ni blokada ... fora je v tem da nardis tko kot so mele stare aprilie stare aprilie pa so ble brez tistega in se ena finta je ma mi jo noce povedat uni gej :P pizda. .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zigc gelde tiste elektrike ???? sej fora je v tem da ni blokada ... fora je v tem da nardis tko kot so mele stare aprilie stare aprilie pa so ble brez tistega in se ena finta je ma mi jo noce povedat uni gej :P pizda. .. :D

TELL ME SOMETHING NEW :photo: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokade so a ne .... sam fora je v tem da ce hoces da ti bo peljalo kot tastare mors narest tko ..... 2 stavari so pac k jih mors narest :D bloakde so eno to pa je v bistvu recimo kot ena predelava ma v bistvu skodit ne more ce pa letniki 94 se zmeri laufajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokade so a ne .... sam fora je v tem da ce hoces da ti bo peljalo kot tastare mors narest tko ..... 2 stavari so pac k jih mors narest :D bloakde so eno to pa je v bistvu recimo kot ena predelava ma v bistvu skodit ne more ce pa letniki 94 se zmeri laufajo :D

STILL I DONT KNOW NOTHING NEW :P

TRY HARDER :naughty:

Ne, zajebavam!

Vem sj blokada iz izpuha nc ne skoduje motorju, ce ga obratuje v zmernih obratih, pac res je vecja je obraba bata pri vecjih obratih;

Ce iz airboxa uzames tiste 2 šobi ven ni čist nč slabše, če maš lepo naštimano dizo za bencin d nimas prevec zraka...

Uplinjac se po moje zdi nesmisleno menjat, kdor ga pa hoce pa ga naj menja sam d ne bo na to temo se 100 strani vec tuki :slap:

Jp ce prescipne tist JUMPER na CDIju pac deluje kot tastara masina (je vec vrjetnosti d je to bolse za masino kakor tko k je original)

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motm , ta varovalka o kateri govorite samo omejuje motor med 6 in 7K/obrati ,ko pride čez pa spet lepo vleče

ko jo odstranš motor lepo vleče brez luknje ,sam ma še zmer sam 15KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ubil bom enga mojga frenda ko mi pedr noce povedt kej vse mors tocno nardit :D

uglavnm nejmu je sla njegova rska tud ze 195km/h merjeno z avtom PREVERJENO ! pa brez kirga kita al pa kej ..... uglavnm reku je da je naredu tko k stare aprilie mi mamo zej 24kw stare so pa mele original 26kw. Pa tipo je mel neki tekmovalni auspuh sam ga je mel samo na izposoji .... mrnjahm :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki glede Airboxa in odprtja le tega!

Pazte kako je s svečko(če je preveč bela pol je preveč zraka in je treba neki naredit (dize zamenjat)), CDI enota pač krmili vse skupej-elektronika za vžig, luči, žmigavce, vse možno....

Da ne bo kdo tega kr odklopu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ubil bom enga mojga frenda ko mi pedr noce povedt kej vse mors tocno nardit :D

uglavnm nejmu je sla njegova rska tud ze 195km/h merjeno z avtom PREVERJENO ! pa brez kirga kita al pa kej ..... uglavnm reku je da je naredu tko k stare aprilie mi mamo zej 24kw stare so pa mele original 26kw. Pa tipo je mel neki tekmovalni auspuh sam ga je mel samo na izposoji .... mrnjahm :(

sm kupu novo 125KM, pol sm pa dokupu frgazr 34', rave ventil, CPU, ror, pa je šlo okol 180,pol sm dl pa še Airbox dol pa okol 195km/h ,pa ror je bil orig. od tastare odprte je šlo bolš kt z giannelijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm kolk vec pa ti pije ?

mhm ... ma ja ma ne ko zej brez tistega auspuha mu gre tam 170-175 s tistim pa je probal je slo 195 dijo porko prow hard ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm kupu novo 125KM, pol sm pa dokupu frgazr 34', rave ventil, CPU, ror, pa je šlo okol 180,pol sm dl pa še Airbox dol pa okol 195km/h ,pa ror je bil orig. od tastare odprte je šlo bolš kt z giannelijem

aham... :nono: motr nima zadost moci... u nobenem primeru... je upor prevelik. me noben ne preprica da gre 125ka vec kt 160-180. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ti si tud pajac :D

a ves da tekmovalne 125ke gredo cez 220 ? :D sam dobr jebes pa to pol kr itk oni menjajo na vsako tekmo masino sam vseen .... zdost da spizdis en tekmovaln auspuh dol s kire ti bo sla tolk hehe sej vids preber mal bolj gor ko sm jst napisu ... pa tisto je preverjeno ...

BTW: pozna kdo urško turenšek ?

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tekmovalne grejo krepko čez 230kmh. se pa da dosečt 195 seveda se je pa treba s prenosi poigrat, ampak pa ful zgubi na pospeških :BUA: .)

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!