Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mhm .... ma ja ma se da tudi tko da pustis zobnike na miru ... :)

ok eni praviste da vam gre 180 .... no ok pol povejte pridet do take hitrosti ? meni gre 160 ... mam pa originaln auspuh kaj praviste gelde kirga auspuha bi mi kej dodal pr hitrosti sam eni pravjo da jim je pol z arrowom slo se slabs kokr pa z originalnim .... jao jao .. ? :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rawe kupi pa enega gianellija :D pa fergija 34 ... pa bo letelo ne :)

a ves da tekmovalne 125ke gredo cez 220 ? biggrin.gif sam dobr jebes pa to pol kr itk oni menjajo na vsako tekmo masino sam vseen .... zdost da spizdis en tekmovaln auspuh dol s kire ti bo sla tolk hehe sej vids preber mal bolj gor ko sm jst napisu ... pa tisto je preverjeno ...

ni tu smao izpuh pri tekmovalnik je vsega boga menjano ... pa celinder je napilijen pa spoliran kolko se da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah denji je reku da mu gre po števcu 210-215km/h Po števcu, ma pa starga (mikuni 35) mito 98' seven speed...

In je možno, 30-34KM ni mal, tanovi (28 dellorto) pa pač ne razvijejo za 200km/h, mal manj pa res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='9 Nov 2005 @ 19:07' post='597963']

rawe kupi pa enega gianellija :D pa fergija 34 ... pa bo letelo ne :)

ni tu smao izpuh pri tekmovalnik je vsega boga menjano ... pa celinder je napilijen pa spoliran kolko se da...

no če še neveš ti rave ne pomaga nič pri končni ampak je sam za nizke obrate da bol enakomerno vleče. drgač pa je že dovol da iz original auspuha pobereš vse blokade. drgač pa poglej keri je najbolši za aprilio pa tisto kupi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej v tem je rpbolem eni rpavjo gianeli eni rpavjo arrow eni pravjo najbols original jao jao ! :D kdo mi posodi vse da sprobam ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

195 nobena rsa ne bo vidla pa tud mito 210 ne. Rsa k bo mela 12k obratov ne bo šla nikamor več in če maš prenose 17-39 ti po števcu pokaže 180 in nč več. Od denjija pa tud ne verjamem da gre 210 k takrat k sm meu jst že pouno brzino skor notr je blo tm blizu 180 tko da nemu ne gre 210.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah denji je reku da mu gre po števcu 210-215km/h Po števcu, ma pa starga (mikuni 35) mito 98' seven speed...

In je možno, 30-34KM ni mal, tanovi (28 dellorto) pa pač ne razvijejo za 200km/h, mal manj pa res...

haha... ce bi jo pol se mal napilu/mal bl stevc lagou bi ze zmankal stevilk

post-4450-1131564503_thumb.jpg

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

drgac pa to ni taprava tema za nabijanje... :nono: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D se vam se da kregat o koncnih, pospeskih,... :zzz: :zzz:

Men je ze res boooring se o tem kregat, pa pregovarjat!Itak ta jajca ne grejo nobenemu nikamor SO FACE IT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aham... :nono: motr nima zadost moci... u nobenem primeru... je upor prevelik. me noben ne preprica da gre 125ka vec kt 160-180. :xx:

po števcu je šlo čez 190 ,v resnic pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre rska 172 na 12500 obratih mam pa arrowa gor pa original zobnike!Mogoc gre kaj vec al pa manj dovisno kolk stevec laze :D

Drugac pa mene zanima glede kita kolk pride vse skup(komplet) pa kaj vse dobis v kompletu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men v računu piše 105k cilinder + glava + bat sam zdi se mi nekam mal pa nevem zakj :? Ker to nism jst kupovou to je še prejšn lastnik naroču prek ene firme k to rihta. Drugač pa res še nikol nism pelu več kokr 12k obratov eni so clo govorl da je pr 12k blokada sam to nevem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men v računu piše 105k cilinder + glava + bat sam zdi se mi nekam mal pa nevem zakj :? Ker to nism jst kupovou to je še prejšn lastnik naroču prek ene firme k to rihta. Drugač pa res še nikol nism pelu več kokr 12k obratov eni so clo govorl da je pr 12k blokada sam to nevem :?

blokator je .... sam sm slisu od bivsga lastnika da mam vse zunej :( jaooooo vseen bi lahk sla mal vec :P kr itk je karbura za nastavit treba peljat k enmu izkusenmu mehaniku da mi za prow ustima ... :)

pa tud ko ste neki od batov debatiral jst mam notr unga z enim obrockom kar bi moglo peljat se bols .... mhm ..... drgac pa pospeske mam fula dore .... z zobniki se pa ne mislim fukat ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridt do 180km/h.... Gianelli izpuh + polini kit 160 + rave ventil( ne vpliva nč sam napišem kaj mam predelan) + zadnji zobnik 39 namesto 40.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje mam aprilio 125 2005, pa sem sam uno ploščico dol z avspuha uzew pa še en originalen awspuh kupu pa sem ga daw spraznt pa mi gre 195km/h, pa mal fergota pa zrak naštimu :OK:

tisto ploščico pr celindru gor :) pozabu povedat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje mam aprilio 125 2005, pa sem sam uno ploščico dol z avspuha uzew pa še en originalen awspuh kupu pa sem ga daw spraznt pa mi gre 195km/h, pa mal fergota pa zrak naštimu :OK:

tisto ploščico pr celindru gor :) pozabu povedat :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

p.s.: ucasih si ne morem pomagat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

p.s.: ucasih si ne morem pomagat :devil:

pozabil je omenit da je že tovarniško brez blokad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se pohvalim da sem to rsko pelo in lahk recem da je popolnoma drugacen motor za vozit kot druge rske sem pelo dve razlicni 2003 letnik z ravom in brez pa 2001 letnik brez rave pa z gianelijem pa je tista cist nekaj drugega!Konstanta moc vlece pod vsem iobrati se vseeno se ji odpre polna moc nad 8k ni potrebno nobenega prestavljanja med 5 in 7k sem pa priso do nekaj cez 170 v sesti pri 12000 obratih sam se ni bla koncna!

Drugace motor je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kakšna rsa pa je pol to? Sam 195 vsen težko verjamem ker pri apriliji sigurn niso šli na novo delat prenosov pa zobnike maš najbrš tud iste. Ker jst sm računu da moja aprilija da bi šla 200km/h z temi zobniki k jih mam 17 , 39 bi se mogla zavrtet 14000 obratov kar pa veste da ni možno. tko da tud 195 bi šla šele pr 14000 obratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika pove več kot 1000 besed, to je za letnik 98' razmerja so taka kot piše v knjigici, zobniki so 17-39, guma 150/60-17

merjeno je za 14k(desno) pa za 13k rpm(spodaj levo)

post-5962-1131880147_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kakšna rsa pa je pol to? Sam 195 vsen težko verjamem ker pri apriliji sigurn niso šli na novo delat prenosov pa zobnike maš najbrš tud iste. Ker jst sm računu da moja aprilija da bi šla 200km/h z temi zobniki k jih mam 17 , 39 bi se mogla zavrtet 14000 obratov kar pa veste da ni možno. tko da tud 195 bi šla šele pr 14000 obratih.

V bistvu je cist ista ko vse ostale sam ne vem kaj ma nareto da gre z original auspuhom(razn da je cist prazn) do 14000 obratov,v sesti sem pa prso do 12000 nism pa prso do koncne ker mi je tud reko da ful pocasi nabira drugace pa da gre tud 6 do 14000!

Pa tudi mi ni jasno med 5 pa 7000 je mirna(ne pa tak ko moja) pa v 4 ko das pr 5000 obratih gas gre mojo pa je treba dol saltat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!