Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Nima cdija več notr najbrš. Drugač tud moja lepo potegne od 5k obratov sam mam polini kit. Sam 14k obratov pa ne verjamem da se zavrti nevem od kje to? Mito se zavrti 13k pa ma sam en batn obročk pa še mikuni 35 tko da ne verjamem za rsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima cdija več notr najbrš. Drugač tud moja lepo potegne od 5k obratov sam mam polini kit. Sam 14k obratov pa ne verjamem da se zavrti nevem od kje to? Mito se zavrti 13k pa ma sam en batn obročk pa še mikuni 35 tko da ne verjamem za rsko.

Jst v sesti nism prso do 14k zato tudi ne bom 100% trdil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CDI more met notr, ker CDI je elektronika ki krmili od vžiga do žmigavcev in ostalo sranje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao prow bed .... sam se zdej ne vemo kje je ta zanka ... kr baje da je cist ist motor vse ..... samo blokade so original zunej ...... ej a lahko tisti ko ma to rsko 2005 letnik mal poslika tam CDI pa tele fora pa kej opise mal bolj podrobno .... ??? bi prosu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam drugač bl simpl program v exelu pa še v slovenščini je.

se strinjam. pa jest sm se zravn dodal ene par stvari k jih je blot reba prej sam racunat, tko da zdj sam napises pa ti jih sam zracuna (sam she 7. prestave mi ne narise u graf :> )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte pobje vidim da se ful govori o moji rski.Glejte jst sem dubo za roj dan pa jebla 1.280.000 k ma tovarniško oduzete blokae na obratomeru in na elektroniki vseen pa je mela bridge na 5k in ni hotla it prk obratov. mal cajta se si uzel razdru cdi tisto ploščo ščupo stran pa se je vrtela čist kamut.auspuh mam original iz 2003 letnik mam pa še eno novost na motorju ki so jo v letnike 2005 dal. to je vakumska pumpa ki je vezana na cdi in on pošlje kakšni so plini v izpuho ubistvu ta pumpa je vezana preko cilindra na avspuh iz avspuha pa nazaj do pumpe.daje bolj čist zrak in več pritiska v cilindru da motor znori in lepo potegne.da se ugradit tut na ostale letnike pa mislim da pride modifikacija tam okol 200k.ni pocen sam kdo ma dnar se splača.vrti se pa v vseh brzinah do 14k.ajdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ... za rojstn dan tipo dobu novo rsko ... mrnjahm .... eni majo res prevec dnarja drugi pa gledmo da malce ne jemo pa si lahko bencin kupmo :BUA: :BUA: kej sele ko je kir strosk z motorjem se posebi zej pred sezono .... :( :( :( mhm .....

ANYWAY .... ej kasna pa pride ta pumpa pa tko ??? dej bi bil tko dobr in bi to malo poslikal ????? prosiiiiim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima razlog kako to da se 14k zavrti?

Če bi biu na tvojmu mestu bi dau gor še dellorto 34 pa gianellija pol se pa usi mitoti poskrijejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima razlog kako to da se 14k zavrti?

Če bi biu na tvojmu mestu bi dau gor še dellorto 34 pa gianellija pol se pa usi mitoti poskrijejo.

ja sam za to pa treba met gnar veš. kuko pa so kej cene fergota 34. avspuh mam pa tak al pa tak prazen, glih tak ko rolca od toaletnega papirja če pihneš vanj :D

matr ... za rojstn dan tipo dobu novo rsko ... mrnjahm .... eni majo res prevec dnarja drugi pa gledmo da malce ne jemo pa si lahko bencin kupmo :BUA: :BUA: kej sele ko je kir strosk z motorjem se posebi zej pred sezono .... :( :( :( mhm .....

ANYWAY .... ej kasna pa pride ta pumpa pa tko ??? dej bi bil tko dobr in bi to malo poslikal ????? prosiiiiim :P

za slike mi dej par dni cajta ka grem zde na morje s šolo pa ko pridem nazaj jih dobiš oki?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fergi ni drg tok no odvisn kako vzameš mislm da je mal pod 40k sam pozna se pa pol tok da glava peče. Pa kaj je to prov posebna izvedba rse? Moja ma 39KM pa je ne spravm čez 180 po ravninah sam nism še nikol na avtocesti probu. Iz kje si drugač ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem iz brežic tam pr krškem al pa terme čatež če si že slišu.js vem da sem se pelu po avtocesti 195pa še je mal šu na 14k pa motor se je še kr dru naprej glih tak ko da hoče it do 15k,mal pod hrib sem ga pa mew 200, sam pol je hudič ka temparatura narašča k hudič

Popravljeno . Popravil denik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fergi ni drg tok no odvisn kako vzameš mislm da je mal pod 40k sam pozna se pa pol tok da glava peče. Pa kaj je to prov posebna izvedba rse? Moja ma 39KM pa je ne spravm čez 180 po ravninah sam nism še nikol na avtocesti probu. Iz kje si drugač ti?

za to nevem sam vem ko sem jo dubu da je šla do 14k pa je blo vse original

Ja itaq sm slišu že. Mormo se pol spomlad kej slišat da vidm to rso. Aja a si že dragu z kšnim mitotom?

nism ka ga noben tuki okol nima sem pa dragu z škodo octavio 1.9 tdi 150hp pa ni mela za burek

rsmaniac dej msn pa se boma čula ka morm it zde k sošolki učit:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuko za boga pridete do 14k če je to že globok u rdečmu polu (pa u knig btw. piše de nkol ne pejt čez 11k)?

to de se pride do 14k zastopm, ampak a motor poj dela en tedn predn ribne?

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuko za boga pridete do 14k če je to že globok u rdečmu polu (pa u knig btw. piše de nkol ne pejt čez 11k)?

to de se pride do 14k zastopm, ampak a motor poj dela en tedn predn ribne?

jaz mojo vedno gonim do 13k rpm do blokade pa še motor vedno laufa. samo malo še pa bo potrebna generalka. je že 14500km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sam dej resn dej slikce dej :)

mhm pa dej se mene vpisi na msn dej bomo debato vrgl pol spomladi pa se vsi skupej dobimo jst rsmaniac pa ti :) hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol kira kajla :D

sam me pa res prow zanima kko zgleda ta pumpa al to kar je ze .......

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuko za boga pridete do 14k če je to že globok u rdečmu polu (pa u knig btw. piše de nkol ne pejt čez 11k)?

to de se pride do 14k zastopm, ampak a motor poj dela en tedn predn ribne?

Moja gre tud do 14k sam me pa nekaj obratomer je.. mislim da bo so kmal rakom zvizgat :D

ok sam dej resn dej slikce dej :)

mhm pa dej se mene vpisi na msn dej bomo debato vrgl pol spomladi pa se vsi skupej dobimo jst rsmaniac pa ti :) hehe :P

Na spomlad bo tak na mobikrogu srecanje 125k tak da bo denik in jst tam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!