Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja lol moj obratomer je tud neki zjeban :D ce bi gledu po obratomerju mi kaze tud da pride do 16k-17k :DDDD looool :D fora je v tem da je normalno in kokr dam kontakt (obrnem kluc) kar poskoci na 2,5k tam nekje .... malo manj morda .... kar neki ...... a kdo ve mogoce kej bi to blo ??? pa se ko smo lih tle .... look at this ...

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tud jebu obratomer... takrt k sm meu prazn akumolator... ce sm zlajf stisnu je kr zaceu k nor skakat med 2-10rpm... ceprou je biu motor na 6rpm... sam to bi ti opazu k takrt men tud starter ni delu... pa luci tud ne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm .... meni dela cist vse razn obratomerja pa zmigovcev... zmigovce kadar uklopim mi samo gorijo a je mozno da je to kej povezano ?

itaq je strom use iz ene skatlce... verjetn ma to kej veze... k ce bi biu obratomer zanc se tud premaknu nebi... i think :hmm: poglej mau manual... pol pa varovalke precekeri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte mal te vaše kontakte, kr vsm neki zajebava, men je sam na mojem ker sm neki odklopu baterijo, pol pa sm jo slabo nazaj dal, oz. slabo prklopu....

Glede unih 14k obratov, ti jo kr goni, sam dolg je pa ne boš! Če je narjena za 11k ni za 14k rpm...

In jest ti ne verjamem, bi mogu vidt, ta pumpa mi je tko sumljiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja chesterfield nikoli ni prišla čez 12000- tam je bla blokada. Zato tud ne verjamem da bi novejše.

Niti se ne splača v take obrate navijat, ker nad 11000 moč samo še strmo pada. Za dvotaktno mašino

je recimo 14000 obratov že kar ekstremna številka. Tud GP ne dosegajo višjih obratov. 4t je pa druga pesem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda Octavia 1.9 tdi 150 bhp ( btw. mislim da ma najmočnejša serijska 1.9 tdi 130 bhp ) in ti si jo z aprilio ne sam pustu zadi ampak celo "ni mela za burek", to bi pa rad videl. :alien1: :alien1:

Sicer pa če si jo pustu zadi in če si tako prepričan v pospeške svoje aprilie lahko poleti ( pred pričami ) oz. spomladi poskusiš mene z mojo škodo Fabio 1.9 tdi 90 bhp pustit zadi... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v pospeških z odprtimi 125ccm (6-7s) do 100km/h bi kr spiču dokaj vsak avto...

Pol naprej pa nevem..

Bomo šli probat jest s Stilotam 115KM JTD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem reku, da ne ampak sem reku, da bi rad vidu in da me proba pustit zadaj. :photo:

čak da zigaspy to temo vid, bo takoj ZA! sej veš njegova aprilija vsazga uzad pusti!!!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da me ful mečet pod sabo.glejte justboy prjatu of me se je pelu z mojo rsko pa ve kako gre.glede škode pobje pa tako.doma mamo firmo že 10 let z avtomobilskimi deli pa vem kuk majo kere konjov navadna 19 tdi to se pravi notri je volkswagnova mašina od pasata ma 100km mal močnejša ma 110km pol je pa še 137km in 150km.tku da vete.je pa odvisn od letnika.če vas zanimajo kšni deli za avto kr uprašte ugodno za vas.aj moj motor je izvedbe gr sport.ima prenos malo drugačen.malo daljši.je tovarniško predelan in brez omejevalcev ma vakum pumpo ki vam jo bo posliku mogč bo že kmal na netu in zato gre tak lepo.mito tisti bel lucky strike nima za pod zob prot moji.pa ma tam okol 30km. moja ma tak okol 36km razmišlam pa o fergutu 34. ne vem no pobje če vas zanima boste jo lahko vidli drug let na srečanju malih bajkerjev ki jo bo moj oziroma najin z justboyem organiziral konec marca otiroma v začetku aprila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčo, ne provocirat zdej :nono:

Eko Hajoktejn, jest se ti javn z zablokirano NSRčico, da vidmo, pol ko jo odprem pa še enkrat...

Če kej prideš do Ilirske mamo mi tle eno tako ravno cesto

Dej ti poslikej to GR edišn, pokaži mi kak link, karkoli, nema veze, še zmer ne verjamem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sam povem, kar slišm! če se pa to okol govori, pa jst nism kriu :P

Agree, pa še zmer ni treba provocirat, vsak mal, pol pa se spet neki pičita!!

Jest sm Švica in ostajam, nevtralen torej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak da zigaspy to temo vid, bo takoj ZA! sej veš njegova aprilija vsazga uzad pusti!!!

:lol1:

Js s 15KM voham dim za njem!

Ti s 11KM še štartaš ne ko je on že na cilju :lol1: pa z 300KG (morda vec)

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!