Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Js s 15KM voham dim za njem!

Ti s 11KM še štartaš ne ko je on že na cilju :lol1: pa z 300KG (morda vec)

daelim daystar ima 13KM

moj motor ma okol 200 kg, tko da vem kaj si s tem mislu! nism tok glup kot TI!!!

žgolijo, pejt k mamici jokat!

pa še enkrt ti rečm, da če mislš da si car, k se upaš zajebavat, mi to enkrt v živo reč! pa bomo pol vidl kaj bo s tabo!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da me ful mečet pod sabo.glejte justboy prjatu of me se je pelu z mojo rsko pa ve kako gre.glede škode pobje pa tako.doma mamo firmo že 10 let z avtomobilskimi deli pa vem kuk majo kere konjov navadna 19 tdi to se pravi notri je volkswagnova mašina od pasata ma 100km mal močnejša ma 110km pol je pa še 137km in 150km.tku da vete.je pa odvisn od letnika.če vas zanimajo kšni deli za avto kr uprašte ugodno za vas.aj moj motor je izvedbe gr sport.ima prenos malo drugačen.malo daljši.je tovarniško predelan in brez omejevalcev ma vakum pumpo ki vam jo bo posliku mogč bo že kmal na netu in zato gre tak lepo.mito tisti bel lucky strike nima za pod zob prot moji.pa ma tam okol 30km. moja ma tak okol 36km razmišlam pa o fergutu 34. ne vem no pobje če vas zanima boste jo lahko vidli drug let na srečanju malih bajkerjev ki jo bo moj oziroma najin z justboyem organiziral konec marca otiroma v začetku aprila.

Mišljeno je blo bolj kot zajebancija, ampak vseeno pa mislim, da ima najšvohnejša Octavia 1.9 tdi manj kot 100 km, ker ima točno 66kw, tanove tdi, ki imajo od tanovih passatov mašine so pa mislim, da vse 2.0 tdi

vsaj 150 km varianta.

Dimni z lahkoto, samo topleje da rata, da ne zmrzneš. :lol: :lol:

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daelim daystar ima 13KM

moj motor ma okol 200 kg, tko da vem kaj si s tem mislu! nism tok glup kot TI!!!

žgolijo, pejt k mamici jokat!

pa še enkrt ti rečm, da če mislš da si car, k se upaš zajebavat, mi to enkrt v živo reč! pa bomo pol vidl kaj bo s tabo!

Lohk se kregamo, tepemo, "pljuvamo", jebemo u glavo, izzivamo sam žall se pa ne bomo!

Dj no Grča mal se umir, mal si preveč hiperaktivn, sploh pa to ni tema za nabijanje še manj pa za kreganje!

JOKE NO (pa joke mislm sam ta preisn post k sm se zmotu d ga to tkt se uzges ne :lol1: )

ŠALA ŠALA :P

oprostis :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk se kregamo, tepemo, "pljuvamo", jebemo u glavo, izzivamo sam žall se pa ne bomo!

Dj no Grča mal se umir, mal si preveč hiperaktivn, sploh pa to ni tema za nabijanje še manj pa za kreganje!

JOKE NO (pa joke mislm sam ta preisn post k sm se zmotu d ga to tkt se uzges ne :lol1: )

ŠALA ŠALA :P

oprostis :unsure:

pravš, da žall se ne bomo! grem stavt 50.000 sit,da boš ti prvi, ki bo kogarkoli žalil! ker enostavno se ne zavedaš kaj rečeš oziroma obljubiš!

mal se zamisl nad sabo!

oprostiu ti bom šele takrt, ko boš to reku v živo in ne na forumu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravš, da žall se ne bomo! grem stavt 50.000 sit,da boš ti prvi, ki bo kogarkoli žalil! ker enostavno se ne zavedaš kaj rečeš oziroma obljubiš!

mal se zamisl nad sabo!

oprostiu ti bom šele takrt, ko boš to reku v živo in ne na forumu!

AHHH THAT WILL BE THE GREAT DAY :grrr

Dobr no pa sj sm napisu JOKE pa pol se ce oprostis za ta JOKE ;)

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej motor moj recimo ma 140kg pa 40KM se prav razmerje je 1KM na 3.5kg avto ma pa recimo 1000kg pa 100KM se prav razmerje 1KM/10kg tko da je kr očitn da nima avto z 100KM kaj iskt. Aja pa tud opel kadet 115KM je zadi ustou na 300m ravnini. Vem da je prdulca sam gre pa usen bolš vsaj tja do 160km/h kokr marsiker avto. Aja denik probat bi mogu z denjijom to me zanima . Pa dodej me na msn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej motor moj recimo ma 140kg pa 40KM se prav razmerje je 1KM na 3.5kg avto ma pa recimo 1000kg pa 100KM se prav razmerje 1KM/10kg tko da je kr očitn da nima avto z 100KM kaj iskt. Aja pa tud opel kadet 115KM je zadi ustou na 300m ravnini. Vem da je prdulca sam gre pa usen bolš vsaj tja do 160km/h kokr marsiker avto. Aja denik probat bi mogu z denjijom to me zanima . Pa dodej me na msn.

najvecja fora motorja je da ma sam 2 kolesi... kar pomen manjsi upor zato ga tud 125ke picijo kokr ga... me res zanima kk bi se vozu en gokart z 125cc... ponavad so usaj 250+ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne verjameš tud prov.

Nisem reku, da ne; vsi podatki, ki si jih navedel pa so mi prav tako znani ( ne boš verjel tudi jaz sem hodil v šolo pred nekaj leti );

če prebereš par postov nazaj ti bo tudi jasno, da se hecam. :lol:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte sej majo usi motorji dve kolesi :D ma 125 so lahke 2-takt na navite prevej. Zato se komot lohk primerjajo tud z kšnimi 500 endurami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je 2taktni motorji so že v orginalu naviti .. pa še se jih da :> am.. mam en movie ko skuter vs honda CBR :> pa honda nija za burek ... :> če kdo nena vrjame naj me doda v MSN pa mu pošljem :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao spet se je treba kregt dej ustavta se dej ... jao !!!! mooooo

uglavnm tisto pumpo bi res rad vidu ce res tolk primore ..... veste kej sm pa pol studiru ..... lahko pa da je ta pumpa gor zarad 4t motorjev .... se pravi bi lahko delala tud na 4t tko da bi bil lahko to kot nekaksen prototip da ne bi rekli da aprilia rs 125 4t "tanova" ne pelje nikamor ... in so anrdili to pumpico se pravi bi bla koncna prblizno enaka kot tele nase zdej :) .... hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao spet se je treba kregt dej ustavta se dej ... jao !!!! mooooo

uglavnm tisto pumpo bi res rad vidu ce res tolk primore ..... veste kej sm pa pol studiru ..... lahko pa da je ta pumpa gor zarad 4t motorjev .... se pravi bi lahko delala tud na 4t tko da bi bil lahko to kot nekaksen prototip da ne bi rekli da aprilia rs 125 4t "tanova" ne pelje nikamor ... in so anrdili to pumpico se pravi bi bla koncna prblizno enaka kot tele nase zdej :) .... hehe :P

ne vem zakaj bi to pumpico testeral na 2T mašinah. možno da je ta pumpica nadomestek raznih rave ventilov...

geys, keep it clean and on topic...or else.... :angry2:

geys :blink: ne vem komu ti to, sam men sigurn ne!

al se je pa treba naučit angleščine :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler ne upoštevate navodil foruma in se kregate kljub opozorilom ste gey-i zame.... :P :D

:blink:

what ever!

:slap: :slap: :slap:

sej ne bo več kreganja, ker sm ugotovu, da obstaja blokiranje posameznikov!

:OK: problem rešen! tnx to administratorjem foruma

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler ne upoštevate navodil foruma in se kregate kljub opozorilom ste gey-i zame.... :P :D

wiiiiii nism gej !!!! :PPPP lool :D joke :D

mhm ..... ja zakaj pa ne ??? pac tko so sprobal a ??? recimoda gre s tistim 15 do 20km vec se pravi recimo ce pogledmo po hondici ko gre 140km/h CBRKO mislim 4t pol pa bi sla ta aprilia recimo najvec ene 160 :) jebes za 4t je kr dobr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste vi sploh vidl 4t???

mal poglejte pa boste vidl da je 2T...

lp weerus

po evropi bo zacel zakon o samo 4t masinah ...... zto in zakon nej bi zacel veljat 2006 al 2007 zej ne vem tocn ... zto je blo govora o 4t masinah .......

drgac to je zej :topic: poglejte si raj pod drugo temo ki je namenjena samo tej tanovi aprilii je pa res da ostaja 2t :OK:

tofsi tud ti mal preglej to temo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!