Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ej ziga kwa pa tejcy pa una tanova s TWjko? :nono: jih mamo kr neki ;) pa se eno iz obale poznam... to so pol ze 4! :OK: drgac pa druga tema za nabijat :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje no!! :nono: Tk se ne dela! Mal kulture prosim! Strpnost z začetniki, še posebej z začetnicami!

Al ste sami s strojne pa gradbene tuki?! Mimogrede-jst sm strojnik in vem d je zajeban in d smo hendikepirani pr puncah, k ne znamo govort tisto, kar hočjo slišat :blush:

Bo že bolš enkrat ja! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: v bistvu je to tuj off topic .. oz. ne spada sem sam itaq ....

@BaHa -> hondici ko gre 140km/h CBRKO

Od kod to tebi, da gre CBR 140. Jas sem stisnil iz motorja vse kar je šlo ... celi je vibriral pa je blo sam 122 ..

al neky :)

:OK: :devil:

Popravljeno . Popravil _miha_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zdj mi bote povedl če se opazi razlika če menjam vplinjač iz 28 na 34.. Razlika neka bi že mogla bit, sam če se splača glede na to kolk bi pol pil? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zdj mi bote povedl če se opazi razlika če menjam vplinjač iz 28 na 34.. Razlika neka bi že mogla bit, sam če se splača glede na to kolk bi pol pil? :?

ja splaca se ze :> pije pomoje tut ne tolk velik, k men tut mito ne pije tok orng velik pa mam m35. sam pomoje bos mogu menjat ksno stvar (koleno?) da bo sploh sedu notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: v bistvu je to tuj off topic .. oz. ne spada sem sam itaq ....

@BaHa -> hondici ko gre 140km/h CBRKO

Od kod to tebi, da gre CBR 140. Jas sem stisnil iz motorja vse kar je šlo ... celi je vibriral pa je blo sam 122 ..

al neky :)

:OK: :devil:

mhm .... frend jo ma ... pa sm se tud jst pelju sam ma neki drug auspuh ... n wem no...

ja splaca se ze :> pije pomoje tut ne tolk velik, k men tut mito ne pije tok orng velik pa mam m35. sam pomoje bos mogu menjat ksno stvar (koleno?) da bo sploh sedu notr

hm ... ja pa to ne doma stimat verjemi je za****** kr ce ne prow kolena ustimas mas probleme pol s dovajanjem sej na prvi pogled zgleda dokaj enostavno ma pol k vids kej je ni ... :) tud tista gumca vmes al plastika kar ze pride mora bit lih taprava ...

BTW: WELCOM PETRA :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: WE ALL LOVE ' YA :wub: :wub: :wub: :wub: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za montažo ni problema, vse smo že zrihtal :) mene pač sam zanima če se splača glede na to kolk več gre s tem pač kok več pije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se ziher... men se zdi da so odspodaj kaki šravfeki ko jih odšraufaš pa ven potegneš števec... kr stekla odspredaj nemoreš nikak dol dobit kolk vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka slučajno kdo ve kako se najlaže vzame blokado vn iz CILINDRA pa kaj/kje točno je blokada v izpuhu?!?

to si že 100 X sprašvov! drugač pa preber vseh 149 strani, pa boš verjetno najdu (pa ne sam enkrat ampak večkrat) in to ni nč osebnega (da ne boš kej mislu)

to sm ti napisu, ker če kdo od novincev kej sprašuje, mu tut vsi rečejo da nej celo temo prebere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si že 100 X sprašvov! drugač pa preber vseh 149 strani, pa boš verjetno najdu (pa ne sam enkrat ampak večkrat) in to ni nč osebnega (da ne boš kej mislu)

to sm ti napisu, ker če kdo od novincev kej sprašuje, mu tut vsi rečejo da nej celo temo prebere!

MA NAJPREJ SI PREBERI USEH 140 STRANI PA POL GOVORI, js sm jih in vrjemi mi da NE piše, kr so nabijali tuki sam osebki podobni tebi in ni napisanena nič pretirano pametnega!!!

Še manj osebnega, pa ne prbiji kr neki k se te sploh ne tiče pa sploh nisi odgovoru na moje vprašanje!!!!

(zakaj se moraš vedno utikat v moje POSTE???) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA NAJPREJ SI PREBERI USEH 140 STRANI PA POL GOVORI, js sm jih in vrjemi mi da NE piše, kr so nabijali tuki sam osebki podobni tebi in ni napisanena nič pretirano pametnega!!!

Še manj osebnega, pa ne prbiji kr neki k se te sploh ne tiče pa sploh nisi odgovoru na moje vprašanje!!!!

(zakaj se moraš vedno utikat v moje POSTE???) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

jst ne bom brau useh strani, ker mi za aprilijo dol visi!

osebki kot jst? v usakem kreganju si biu udeležen tut ti! :grim

berem lahko kero temo hočem!

sej grem vn iz te teme :yes:

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne bom brau useh strani, ker mi za aprilijo dol visi!

osebki kot jst? v usakem kreganju si biu udeležen tut ti! :grim

berem lahko kero temo hočem!

sej grem vn iz te teme :yes:

lep pozdrav

good job

Brez pripomb :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!