Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

nekako tak,sam mors gledat da bos lahk nazaj zavaril!

si me malo prehitel!

post-5325-1133697652.jpg

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TNX obema neki tazga bom probu narest :OK:

Ei koci kaj to naredim na obeh straneh, al kaj si neki prei pisu???

Kaj pa tista blokada iz cilindra, no to sm vn uzev sam sm slišu govorice d ne bo uredu delal (v nizkih obratih) če sam vn uzamm, kaj a to zadevo kje kj odžagam d bo več pretoka al jo sploh ne dajam nazaj notr?

Uh to je treba pa lepo prežagat, d bo uredu nazaj pasal, in kako prbližn zgleda ta katalizator notri???

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TNX obema neki tazga bom probu narest :OK:

Ei koci kaj to naredim na obeh straneh, al kaj si neki prei pisu???

Kaj pa tista blokada iz cilindra, no to sm vn uzev sam sm slišu govorice d ne bo uredu delal (v nizkih obratih) če sam vn uzamm, kaj a to zadevo kje kj odžagam d bo več pretoka al jo sploh ne dajam nazaj notr?

Uh to je treba pa lepo prežagat, d bo uredu nazaj pasal, in kako prbližn zgleda ta katalizator notri???

ne ne pozab tisto k sm mislu, da bi po celi dolžini avspuh prežagu da bi mev dve polovici sm ni treba

tko nared k sm ti narisu je najlažje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TNX obema neki tazga bom probu narest :OK:

Ei koci kaj to naredim na obeh straneh, al kaj si neki prei pisu???

Kaj pa tista blokada iz cilindra, no to sm vn uzev sam sm slišu govorice d ne bo uredu delal (v nizkih obratih) če sam vn uzamm, kaj a to zadevo kje kj odžagam d bo več pretoka al jo sploh ne dajam nazaj notr?

Uh to je treba pa lepo prežagat, d bo uredu nazaj pasal, in kako prbližn zgleda ta katalizator notri???

ja če boš dal samo blokado ven in ne boš zamenjal z rave ne bo motor imel skoraj nič navora in boš moral štartati z 8k+ rpm, če pa bo obratov premalo ti bo motor preprosto crknil - kot če bi dal premalo gasa

katalizator zgleda kot nek kovinski filter, ki se med vožnjo zelo segreje (1000°C+) in se ga med vožnjo na yamahi aeroxu(na original avspuhu)vidi kako žari, ga pa daš celega ven in NE TLAČIŠ NAZAJ NOTRI NIČ VEČ

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če boš dal samo blokado ven in ne boš zamenjal z rave ne bo motor imel skoraj nič navora in boš moral štartati z 8k+ rpm, če pa bo obratov premalo ti bo motor preprosto crknil - kot če bi dal premalo gasa

katalizator zgleda kot nek kovinski filter, ki se med vožnjo zelo segreje (1000°C+) in se ga med vožnjo na yamahi aeroxu(na original avspuhu)vidi kako žari, ga pa daš celega ven in NE TLAČIŠ NAZAJ NOTRI NIČ VEČ

Hmmm kaj pol najbolš d to prežagam pa d sam kako 1/3 gor pustim za 1x an?

Zdj morm še enga soseda najdt k se bi mu dal ukvarjat z mojim izpuhom pa sm zmagu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol da ti to kr gor pustiš, če pa boš menu morš dat pa rave not

saj ga en na forumu prodaja ( norc16 )

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol da ti to kr gor pustiš, če pa boš menu morš dat pa rave not

saj ga en na forumu prodaja ( norc16 )

Hmmm ja sam sm slišu d pol ne gre tko k more, hmm sj za 1x bom itk pustu tko k je odžagam lohka še zmeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja norc 16 ga prodaja ..... ja pa sej ni panike sploh ni take panike al mas rave al nimas ..... jst tele bloakde nimam vec pa res da je motor sibkejsi na nizkih obratih sam ko ga odpre pa trga gate :) uglavnm z rave-om pridobis samo isto moc na nizkih obratih kakor na visokih ...... aja in fantje sam neki .... zkej se men zdi da moj auspuh ni bil nikjer se rezan !!?!?! :D kr lih tak je kokr je od zigca :D

aja P.S: jst nism mel rave ventil oz ga se zmeri nimam na motorju .... zej sm ga pa kupu ga mam ze doma pa sam se mehanika caka .... :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ja sam sm slišu d pol ne gre tko k more, hmm sj za 1x bom itk pustu tko k je odžagam lohka še zmeri.

gre isto (končno ma isto) sam veliko več navora ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups .... ne ne moj je spraznen sm sel glih zej pogledat .... zigc evo ti "frisn" podatek ... hehe moj je bil odrezan tkole .....

samo je v bistvu cel odzagan proc pol pa najbrz so tist fuknil ven in pol so ga nazaj celga skupej spravl ..... sej tko je lazje narest ko pa vi neki kompliciraste :D

post-8344-1133707262_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kolk vam pol grejo RSke vm k mate odprta ta jajca? :naughty: :naughty:

PS: zj sm pa kr mojster B)

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiiiiiiii rave ventil smo vgradil v mojo prasicko .... mmmmm :P

in si zadovoljen z razlikami ki ti jih da rave ventil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup gianellija se splača :)

a ti ga mas ? :) hehe

aja pa sam neki ..... za olje zamenjat a ne ... men se zdi da se ne splaca neki na servis stavit sej lahko doma .... je kdo to ze delu sam doma ???? pa sej vem da smo enkrat ze rekl kiro olje sam a lahko mi nardi edn uslugico tok da mi ne bo blo treba brat tok nazaj in mi pove kolko olja je treba notr dat pa kiro olje ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti ga mas ? :) hehe

aja pa sam neki ..... za olje zamenjat a ne ... men se zdi da se ne splaca neki na servis stavit sej lahko doma .... je kdo to ze delu sam doma ???? pa sej vem da smo enkrat ze rekl kiro olje sam a lahko mi nardi edn uslugico tok da mi ne bo blo treba brat tok nazaj in mi pove kolko olja je treba notr dat pa kiro olje ??

preden menjaš olje, moraš motor laufat pribljižno 4 minute, da se olje segreje-postane bolj tekoče pol pa odšravfaš tist pokrovček in olje steče vn. pol pa tist zamešek zašravfaš nazaj in od zgoraj nalivaš olje. verjetno imaš tut tisto palčko za preverjanje nivoja olja, kjer maš tut označena minimalni in maximalni nivo. sprot k točš, mal kontroleraš in pol k je dost olja lepo pokrovček zapreš in motor je pripravljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden menjaš olje, moraš motor laufat pribljižno 4 minute, da se olje segreje-postane bolj tekoče pol pa odšravfaš tist pokrovček in olje steče vn. pol pa tist zamešek zašravfaš nazaj in od zgoraj nalivaš olje. verjetno imaš tut tisto palčko za preverjanje nivoja olja, kjer maš tut označena minimalni in maximalni nivo. sprot k točš, mal kontroleraš in pol k je dost olja lepo pokrovček zapreš in motor je pripravljen!

hm .... sam poli se moram peljat ???? kr itk je olje od menjalnika loceno .....

hm .... in vlivas tam kot je tist za merit al je kje drugje ? grcar ti si sam menju olje kdaj pr tvojmu dealimu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni se treba peljat. olje se more samo segret da skor ves vn odtece. pol nalijes notr novga, se mal laufas tok da grejo vn vsi zracni mehurcki, zapres in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm .... sam poli se moram peljat ???? kr itk je olje od menjalnika loceno .....

hm .... in vlivas tam kot je tist za merit al je kje drugje ? grcar ti si sam menju olje kdaj pr tvojmu dealimu ?

ja menju sm olje, prbližn 14 dni nazaj. tko kot je mitofreak napisu, se ni treba nč peljat ampak sam motor pržgeš, da se segreje(olje) in rata tekoče!

nalive se pa tm kjer se meri! razen če je na apriliji kje drugje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok tnx grcar pa motofreak :) jutr grem kupit olje ...... aja pa dej mi lahko kdo pove kiro nej kupm ??? neki

sm slisu transoil al neki tazga .... a lahko se kdo kej od tega pove ???? :)

BTW: Ma dej grcar ne prodaj se dealima no !!!! dej se bomo se kej spomladi fural deeej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!