Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ok tnx grcar pa motofreak :) jutr grem kupit olje ...... aja pa dej mi lahko kdo pove kiro nej kupm ??? neki

sm slisu transoil al neki tazga .... a lahko se kdo kej od tega pove ???? :)

BTW: Ma dej grcar ne prodaj se dealima no !!!! dej se bomo se kej spomladi fural deeej :)

sej se bomo fural, sam jst ne več s 125 ccm :OK: mapak 750 (z blokado na 25kW)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup gianellija se splača :)

ja itk 70k u NIČ ubistvu zj sm sprašvov pa d bi kupu ROR pa krivine k so mel u novembru 25% cenej tko d je izpuh brez dušilca pršov 35k, pa useen js ne kupujem tega shita, sam tega bom odpru pa bo se bols kukr giannelli :OK:

ok tnx grcar pa motofreak :) jutr grem kupit olje ...... aja pa dej mi lahko kdo pove kiro nej kupm ??? neki

sm slisu transoil al neki tazga .... a lahko se kdo kej od tega pove ???? :)

BTW: Ma dej grcar ne prodaj se dealima no !!!! dej se bomo se kej spomladi fural deeej :)

Drgac pa itk d sam menas ole MOTUL TRANSOIL, ti nared tko k sta ti tedva rekla, pol pa kr celo kantico notr uli to je 1L, za dotakanje mas pa tist oknck pa natocs d je prblizn do sredine tistga okncka olje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itk 70k u NIČ ubistvu zj sm sprašvov pa d bi kupu ROR pa krivine k so mel u novembru 25% cenej tko d je izpuh brez dušilca pršov 35k, pa useen js ne kupujem tega shita, sam tega bom odpru pa bo se bols kukr giannelli :OK:

Drgac pa itk d sam menas ole MOTUL TRANSOIL, ti nared tko k sta ti tedva rekla, pol pa kr celo kantico notr uli to je 1L, za dotakanje mas pa tist oknck pa natocs d je prblizn do sredine tistga okncka olje :D

hm ja ma kir to 30W 40W kok ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za NSR je bilo 10W 40.

Poglej v knjizico.

Ma ja ne seri s takimi olji od ksnga petrola al pa kj podobnga, sm jo to najprej uliv notr, sploh nism mogu normalno prestavt iz 5. v 6. pa tko je ceu menjalnik steku, MOTU TRANSOIL 4eva!!!! :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja ne seri s takimi olji od ksnga petrola al pa kj podobnga, sm jo to najprej uliv notr, sploh nism mogu normalno prestavt iz 5. v 6. pa tko je ceu menjalnik steku, MOTU TRANSOIL 4eva!!!! :yea2: :yea2:

Ne vem, človek je vprašal, jaz pa sem le napisal tisto kar pise v workshop manualu za NSR.

Sicer pa italijani rabijo posebno nego, le 4ko se je dalo voziti z mlekom v menjalniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, človek je vprašal, jaz pa sem le napisal tisto kar pise v workshop manualu za NSR.

Sicer pa italijani rabijo posebno nego, le 4ko se je dalo voziti z mlekom v menjalniku.

ja pa za A35

Avtomatik mi je pa do zdj delov na zrak, prejsni viknd zamenu ole uliv enga starga k sm ga na podstešju najdu sam bols kukr 0 pa je :yea1:

Zdj prou gladko prestavlja :D :D

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa za A35

Avtomatik mi je pa do zdj delov na zrak, prejsni viknd zamenu ole uliv enga starga k sm ga na podstešju najdu sam bols kukr 0 pa je :yea1:

Zdj prou gladko prestavlja :D :D

lol no comment :D vse za zjebat ...: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima folk upam da mi bo kdo znal povedat .... ugalvnem rad bi zvedu kko deluje obratomer ?? zto kr kadar dam kontakt (pa motor je ugasnen) mi stevec kar nabije na 2k obratov .... pa sej dela prlbizno ma dela cudno tko da kko to dela oz kaj bi blo narobe ..... bi blo mozno da bi bil CDI kej zjeban ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima folk upam da mi bo kdo znal povedat .... ugalvnem rad bi zvedu kko deluje obratomer ?? zto kr kadar dam kontakt (pa motor je ugasnen) mi stevec kar nabije na 2k obratov .... pa sej dela prlbizno ma dela cudno tko da kko to dela oz kaj bi blo narobe ..... bi blo mozno da bi bil CDI kej zjeban ???

Povezan je na vžigalno tuljavo, potem pa tuljava ki je v obratomeru šteje te impulze (število isker v minuti) in jih prikaže na analogni skali .) mislim da s CDIjem ni povezan .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezan je na vžigalno tuljavo, potem pa tuljava ki je v obratomeru šteje te impulze (število isker v minuti) in jih prikaže na analogni skali .) mislim da s CDIjem ni povezan .)

hm .... ka bi pol lahko blo narobe oz. kje bi bla napaka ???? zgorej na armaturki ??? al na tistem ko steje ...... ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da se tem števcem včasih kr mal strga, kolega je mel podobn primer k mu je obratomer do 6k normaln delu, pol se mu je pa kr scufal in je začel šejkat gor in dol, pr ene 9k se je pa spet umeru.

čudn pa kr čez noč, prej je blo v OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ......... frka je v tem da men k dam kontakt mi ga nabije na prblizno 2k pol k przgem masino mi ga nabije na mal vec k na 3,5k pol pa tam dela prblizno kul mislim mors odstet tisti 2k obratov in pol tam nekje ko mi odpre pa stevc kar gre skor cel krog okrog tam ene 3/4 kroga ..... :D

misliste da bi bil lahko kje slab kontakt ??? hm ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad se začne obratomeru trgat ko je prazen akomulator.

k0ci pr tvojmu primeru je pa tko, da ko si zabremzu se je zavorna luč pržgala in je požrla štrom, se pravi je obratomer nastradu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci pr tvojmu primeru je pa tko, da ko si zabremzu se je zavorna luč pržgala in je požrla štrom, se pravi je obratomer nastradu.

ja to je logicno ... :DD

samo ni mi jasno zkej bi mel prazno baterijo ??? ko pa jo mam cist polno.... tam okol 12 v se vrti ... pac ko mam kontakt je 11V in se neki zravn kadar pa motor prizgem se mi pa poveca .. sej to je normalno kr itk kadar je motor vzgan tud baterijo polni ......

hm ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad se začne obratomeru trgat ko je prazen akomulator.

k0ci pr tvojmu primeru je pa tko, da ko si zabremzu se je zavorna luč pržgala in je požrla štrom, se pravi je obratomer nastradu.

ja vem sej ko mi je prvič to naredlo mi je blo takoj jasno zakaj to dela :blush: , sam useeno dobr d si napisu če komu ne bo jasno :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ma grem jst zej v garazo natancno preucit stevec .....hm ...... kej pa ce je uni mozak menju baterijo prej ksm kupu .... pa ma ta mogoce preveliko/premajhno amperazo oz tok ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to ne more bit :BUA:

sej akumulator ne daje ven sam od sebe preveč toka, kokr da vn mu požrejo porabniki, če me razumeš

akumulator bo dal ven samo toliko toka kot bodo porabniki porabili in nič več (kot da bi vlekli iz njega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja ze ..... hm .... zej sm bil v garazi .... tam kontakt in nastimam gor na lcdju pac da mi kaze VBAT .... no pac ko je kontakt ma tocno 12.0V pol go upali poziciske luci pa lucke na armaturi pa skratka vse te luci skoci na 11.6V in npr pol ko vklopim se zmigovce (ki mi ne utripajo???) skoci na 11.5V mhm ..... tko da ne vem ... res pa da ko to kej preklaplas al pa kej se skor neopazno kazalc mal premakne in tud ko kej premaknes tko lucke mal mrknejo ma skor neopazno ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja žmigovci ne delajo?

dej poglej če so ti žarnce pregorele k drgač je vrjetn to narobe, da ti ne dela obratomer ko bi mogu

al pa maš prazn akumulator, če ti napetost pade ko lučke pržgeš

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja žmigovci ne delajo?

dej poglej če so ti žarnce pregorele k drgač je vrjetn to narobe, da ti ne dela obratomer ko bi mogu

hm .... ma niso pregorele dobre so se zmeri .....kr gorijo mi ..... ni panike .... samo utripajo ne :( mislis da bi to blo kej povezano .. ?

ja mozno bi blo pa res tud to da bi pol rele drkalo ... ?? kej mislis ???

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vse žarnce ti delajo sam utripajo ne?

dej probi namest akumulatorja prklopt gor štrom od polnilca za akumulator

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!