Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

pa vse žarnce ti delajo sam utripajo ne?

jp ..... vse 4 ..... pa kadar das zmigovec sam slisis rele (samo enkrat) in gorijo pac npr desni dve ...... mogoce pa je res akomulator prazn da nima moci premaknit releja ?? :D

hm ..... jah sam ga nimam ...... ja sej to sm mislu da bi jutr poklicu frenda pa nejgovo baterijo prklopli al pa da bi kje strom dobil ja ... hm ...

sam ni mi jasn zkaj nimam problemov pol z zaganjacem ... kr mi cist lepo normalno zazene motor .. pa se mi zdi da zaganjac kar lepo dost porabi .... al pa ce bi bla ta baterija ze mal slaba ?

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k si ti kj žarnce menu?

k to dela ko so žarnce prešvoh, da ti ne utripa ampak sam gori

pa probi prklopt na fotrov avto

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k si ti kj žarnce menu?

k to dela ko so žarnce prešvoh, da ti ne utripa ampak sam gori

pa probi prklopt na fotrov avto

hm .... ja menjano so ble originalne niso .... sam so zarnice notr 12V pa 5W in mislim da morjo bit take ..... to pa vem da ce so premocne al pa preswoh ne gorijo .... zej n wem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha to je to :OK:

noter daj 10w pa je rešenu :OK:

lej sm 100% d je to krivo

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno neumesno vprašanje.

Če je aprilia rs 125 l.98 (tista rossi edition) kaj krajša od recimo ostalih (npr.: l.00,01,...)

Se mi zdi pogled od strani ful stlačen, glede na druge.

Ne vem, povejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm a morjo bit 10W ???

sej nism sure ...... ko prej nism pogledu zej pa sm bil zunej ...... bom jutr se natancno pogledu ma mislim da so 5W ... aha se prav morm kupit jih 10W pa si ti to sure ???? .... aja pa se neki ..... smo bli zej s frendom skupi pa je bil tle z motorjem .... pa v bistvu mu elektronski vzig ne dela, sej tud men se zdi da to porabi najvec ..... sploh pa meni drgac vzge takoj nimam problemov .... sam bomo jutr probal se direkt na polnilec prklopit ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k si sploh pogedu kakšne žarnce si meu prej not predn si jih menu?

k ma skor usak motor original 10w žarnce za žmigovce se mi zdi

od nekoga vzami žarnce in probaj (sposod si jih od frenda :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola MISSION COMPLETED :OK: :OK: :OK: :OK:

hehe ...... fora je bla v tem da je baterija res prazna ..... sva jo dala zej s frendom polnit tko da bomo vidl kko bo zej ... hehe :) jutr jo grem iskat drgac pa mi ni jasno kko mi je lahko vzgalo brez problemov ... :)

drgac pa olja mi ni treba menjat k ga je zadost notr .... sm pogledu tam pr unmu steklci in tisto k mi je neki steklo ven sm pogruntu da je bil oddusnik od baterije pa mi je neki kisline steklo ven ..... hvala bogu mi ni razjedlo spodne plastike.... hehe :)

in zmigovci so pa 5W tko da pol dobim 10W in bomo vidl kko bo delal ... heheh

FOLK TNX ZA ZDEJ !!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao en BIG problem sm pac odpru izpuh in zacev tist katalizator vn jemat pa je v sprenjem delu se 1x po celm obsegu privarjen, a se to sloh da vn uzet???pa men manka se ene 10cm do tistga dela ki je privarjeno kr sm zgleda premal prežagov, a nj še mal prežagam, al kr sam 3/4 tistga katalizatorja stran odžagam???Sam ta "katalizator" je pr men sam ena dost debela cev, k ma dooost veliko lukno čez, tko d ne vem za kaj bi bla to kera blokada????

NUJNO NUCAM ODGOVORE!!!! :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei sorite za ta paket brezveznih vprašanj, sm že rešu z enim prečnim prerezom :OK:

Tko d to "blokado" sm vzel vn dela je blo za ene 2 urci drgac sm pa med delom zlomil en izvijač pa eno kladivo enemu izvijaču pa samo konico :slap: :slap: :slap: to je pa tko če daš norcu prešvoh orodje v roko :yes:

Upam d bo do naslednga viknda izpuh že skupi zvarjen po pa sam gaaasaaaa :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei sorite za ta paket brezveznih vprašanj, sm že rešu z enim prečnim prerezom :OK:

Tko d to "blokado" sm vzel vn dela je blo za ene 2 urci drgac sm pa med delom zlomil en izvijač pa eno kladivo enemu izvijaču pa samo konico :slap: :slap: :slap: to je pa tko če daš norcu prešvoh orodje v roko :yes:

Upam d bo do naslednga viknda izpuh že skupi zvarjen po pa sam gaaasaaaa :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2: :yea2:

crkujem od smeha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: se pa spoznaš na urodje ko krawa na bobne lol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crkujem od smeha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: se pa spoznaš na urodje ko krawa na bobne lol!

Ma kar ni iz zeleza debelejsega od premera 10mm se zlomi sam ce ga mal postrani pogledam, sj kladu sm pol enga uzev k ga pa res ni blo mogoce unict :kva2: :kva2: , vrat ma premer 2cm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko obrockov bi naj imel bat za aprilio l.96? 1 al 2? :hmm: Zaj mam 53,98 bat, bi blo bolse ce pri menjavi dam not 53,99? Aja pa se to, ce se na celindru vidi nekaj risov, bi ga mogo dat spolirat ? :hmm:

aja, pa risi s prstom razen enega niso cutni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej pri menjavi je tak celinder moreš dat brusit ali pa vsaj honat ko maš enkrat to nareto pol zmeriš premer in kupiš bat ... aja pa 2 batna obročka ma menda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma uglavnm nov 125ccm kit pride kostat 76 jurju .... (brez dela) drgac pa ce hoces ti dat brusit bos mogu prvo zbrusit pol pa se kromirat ... drug bat kupit ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa kir bad ...

sm pogrnutu da mam cist zanic baterijo ??? zej je kao polna .... pa tk prklopm pa zakurblam pa tko k kurblam mi kar zmanka strom vse lucke slabse svetijo :DDDDDD loooolll :D kok je nova baterija za aprilio ? pomoje jo je sam se bol zjebalo k mi je ven stekla kislina ma mi ni vsa .... mhm ..... :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja normalo da ti lučke slabš svetjo ko kurblaš :D sej tut pr avtu radio ugasne pa luči nehajo delat ko vergla

to je zato k štarter tuk toka požre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!