Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja aluminjastega celindra še nisem jaz videl tak tezkega :> zunaj je aluminjast ja :D

oz odvisno za kiri motor! jaz mam na mitotu trenutno gusa to sem 10000% :D

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne :grrr cilinder je cel aluminjast, ker pa je aluminij sam po sebi mehak pa je znotraj oblit s nicasil (krom) oblogo, da je veliko bolj odporen na trenje in temperaturo

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti si me prehitu, ja s to oblogo je prevlečen celinder.

Baterija za 125ko te pride pa tam okoli 8k, lahko da kje tud cenejš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm to že prej povedu pa noben ne j*** 5 posto, poglej mal višje, na prejšnji strani

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='12 Dec 2005 @ 20:08' post='612518']

cena je pa tam neki okoli 100evrov če se ne motim

ja tam nekje .... vem jst ko je frend neki stimu .... pa pac kej sej sam brusit se da in pol se kromira notr ... pa je ....

Jebenti si me prehitu, ja s to oblogo je prevlečen celinder.

Baterija za 125ko te pride pa tam okoli 8k, lahko da kje tud cenejš :)

hm aha tnx .... ej ma kdo originalno baterijo ??? oz kje bi jst zvedu tocn kiro baterijo morm kupit ?? kr ne vem zej al je ta original al ne ..... kr ni mi jasn obratomer me se zmeri jebe .... misliste da bi blo se kej druzga ???

drgac baterijo bom pa itk menju nocm da me sred sezone kje pusti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš je da se zapeleš z motorjem tja kjer prodajajo akomulatorje, pa ti ne bo mogu napačenga dat, ker če bo premejhen se bo vidlo, če bo pa prevelek pa ne bo noter šlo :). Jst mam na cagivi 12v pa 9Ah, če ti kej pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tam nekje .... vem jst ko je frend neki stimu .... pa pac kej sej sam brusit se da in pol se kromira notr ... pa je ....

hm aha tnx .... ej ma kdo originalno baterijo ??? oz kje bi jst zvedu tocn kiro baterijo morm kupit ?? kr ne vem zej al je ta original al ne ..... kr ni mi jasn obratomer me se zmeri jebe .... misliste da bi blo se kej druzga ???

drgac baterijo bom pa itk menju nocm da me sred sezone kje pusti :D

Najbolš je da se zapeleš z motorjem tja kjer prodajajo akomulatorje, pa ti ne bo mogu napačenga dat, ker če bo premejhen se bo vidlo, če bo pa prevelek pa ne bo noter šlo :). Jst mam na cagivi 12v pa 9Ah, če ti kej pomaga.

tko nared, kot ti je dolenc reku. k sm meu jst praznga, sm šu do servisa, kupu akumulator, pa še zaston so mi ga notr dal, da se men ni blo treba zajebavat z njim. k morš tist najprej pustit 15 minut, da se tista kislina in destilirana voda, da nardita reakcijo

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ... ze sam najblizji servis je v gorici ..... jst pa se niam izpita in pa se problem je ko mi ta burja tle u glavo piha mrnjahm !! :(

jutr sm zmenjen s frendm gremo po dele za mojo aprilio pa bom se zravn baterijo vzel ..... tko da se bom mogu doma zejbavat s to kislino :D mhm .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa raj spomlad kupuj... bo dlje nou ;) razn ce se misles celo zimo vozit tm po vasi burji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tam nekje .... vem jst ko je frend neki stimu .... pa pac kej sej sam brusit se da in pol se kromira notr ... pa je ....

hm aha tnx .... ej ma kdo originalno baterijo ??? oz kje bi jst zvedu tocn kiro baterijo morm kupit ?? kr ne vem zej al je ta original al ne ..... kr ni mi jasn obratomer me se zmeri jebe .... misliste da bi blo se kej druzga ???

drgac baterijo bom pa itk menju nocm da me sred sezone kje pusti :D

eh kje pusti, sj lahko na porivaj užgeš :D

drgač pa sm zmer akumulator (Š,V,G) v milimetrih in zapiši amperažo pa boš dobo tapravga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa raj spomlad kupuj... bo dlje nou ;) razn ce se misles celo zimo vozit tm po vasi burji...

mhm .... ma ja sam fora je v tem da bi rad sprobu cimprej ta ku**ev obratomer ka ne vem kej ga jebe .... sej mi ni panike samo mam rad da vsaka stvar funkcionira kot je treba .... :) zto me tud zanima kasna je baterija original da bi ce ne se sel k frendu sposodit da probam ...

ja ma fora je v tem kr ne vem ce je originaln notr ?? kr ... obratomer lahko jeba zarad tega kr je akomulator ze slab kr je res (ceprov je bil polnjen) lahko pa jeba zto kr baterija sploh ni original ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... ma ja sam fora je v tem da bi rad sprobu cimprej ta ku**ev obratomer ka ne vem kej ga jebe .... sej mi ni panike samo mam rad da vsaka stvar funkcionira kot je treba .... :) zto me tud zanima kasna je baterija original da bi ce ne se sel k frendu sposodit da probam ...

ja ma fora je v tem kr ne vem ce je originaln notr ?? kr ... obratomer lahko jeba zarad tega kr je akomulator ze slab kr je res (ceprov je bil polnjen) lahko pa jeba zto kr baterija sploh ni original ...

ja lol :lol1:

al ni važno da je original, važno je da not paše pa da ma dost amperskih ur pa voltov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da vs tud akumulatorji jebejo :D V soboto k sm užigu mi ni hotu pol sm ga pa na kable užgau pol se je pa mal nafilu sam k vem da čez en tedn spet ne bo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da vs tud akumulatorji jebejo :D V soboto k sm užigu mi ni hotu pol sm ga pa na kable užgau pol se je pa mal nafilu sam k vem da čez en tedn spet ne bo :S

mhm ..... kupi nov akomulator :D verjemi mi :P sej jst ga bom tko al tko sam me ful zanima ce je res to krivo za obratomer !!! jao ! :D ta obratomer me resn muci .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst komi čakam da grem na kej močnejšga, da ne bo več teh malenkosti, pa gre akomulator, pa žarnica, pa guma odpade(ok ta je mal kruta), pa obratomer heca, pa ribne bla bla bla.....

4t zakon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst komi čakam da grem na kej močnejšga, da ne bo več teh malenkosti, pa gre akomulator, pa žarnica, pa guma odpade(ok ta je mal kruta), pa obratomer heca, pa ribne bla bla bla.....

4t zakon :)

A potem pa misliš da ni več stvari kot so akumulator, žarnice,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem pa misliš da ni več stvari kot so akumulator, žarnice,...

na začetku vrtiš dinamo da kondenzator nafilaš pa pol upalš štarter, sam problem je če je bl mrzlo zuni k pol morš ene parkrat vrtet :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!