Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

lol no comment ... ja kej klinc motor je motor ..... akomulator je se zmeri .. obratomer je se zmeri .... zarnice so se zmeri ..... heh :)

aja pa s eneki me zanima .... a maste tud vi "oddusnik" (pac neko cevko iz akomulatorja) hm ... kr se mi zdi tisto bedno da ma ???? kr ene baterije ga nimajo in itk kadar polnis ma tud ta gor za odpret tko da ne vem ..... ??? a original tko ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tale cevka iz akumolatorja pa tud mene zanima... zakaj sploh je? kam je spelana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim če kdo ne verjame, naj mal polije po aluminiju... :grim

ali pa zavorno tekočino...

preprost preiskus... :devil: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bremzolje je še hujš ko tisto :D videl ko je barvo dol pobralo na aluminjasti ročki za bremzo

tist je sele hudic ..... mors zlo pazit da se ti ne po feltni ulije kr ce ne lahk das kar barvat feltno :D bad ..... drgac pa tist oddusnik je pa res tko kot ste rekl ... sam bed je ce je motor mal narobe obrnjen a ne ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zakaj :grrr :grrr :?

sej če akumulator narobe obrnš tut nč vn ne steče

da ky vn steče morš tiste pokrovčke odšravfat, tuki lahk grejo sam hlapi vn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zakaj :grrr :grrr :?

sej če akumulator narobe obrnš tut nč vn ne steče

da ky vn steče morš tiste pokrovčke odšravfat, tuki lahk grejo sam hlapi vn

mhm ... ni sans ..... zkej je pol men ven curlal ???? :D jao :D no comment ... al to ne bi smelo ??? kr pol mam pa res hard sfukano bat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede na to da je notri destilirana voda bi mogla bit prozorna :D

mhm .... zkaj bi pa destilirana voda razjedala stvari ???? na auspuhu mi je barvo pojedlo .. tko da menim da je tist kislina ... ?? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede na to da je notri destilirana voda bi mogla bit prozorna :D

ali pa zelena, modra & rdeča... :OK: :grim

(če je niso zadost dolgo prekuhali) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pred kratkim se nekaj igral in sem imel akomulator od zumi. in sem ga pol nazaj noter zmontiral in nisem bilj preveč pazljiv ko sem tisto cevko gor daval. in mi je lepo celo desno stran tega aluminijastiga ogrodja dela tako malo zajedlo noter. aja po rave ventilju gor mi je stekla in sedja zgleda kot da bi bil star že nevem koliko let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje pa maš ti akumulator

ja ddd tam kejr vsi ???? pod rezervarjem in nad masino ..... in pol mu je tisto vse popackalo dol in razjedlo po rave sklepm da tud auspuh in tam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmm al sm js butast al pa res nevem o čem govorite :) kaka cevka iz akumolatorja? če sm prejšn tedn iz motorja vzel akumolator ven pa ni blo nikjer nobene cevke kaj šele kak nastavek na akumolatorju da bi cevko kam gor dal... kaj majo vsi akumolatorji to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmm al sm js butast al pa res nevem o čem govorite :) kaka cevka iz akumolatorja? če sm prejšn tedn iz motorja vzel akumolator ven pa ni blo nikjer nobene cevke kaj šele kak nastavek na akumolatorju da bi cevko kam gor dal... kaj majo vsi akumolatorji to?

ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!