Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

zto ker noter poteče reakcija in nastane žveplena kislina

lol da nebo kej res... kr H2SO4 bo nastajou.. c-c-c fora je da ce se akumolator sprazne se sam raztopina H2SO4 mal bl zgosti... zato nalijes destilirano vodo notr ;)

reakcija je pa taka:

PbO2 + 2H2SO4 --> Pb(SO4)2 + 2H2O to je za svinceu.. sj je ta akumolator o katerem govorimo svinceu?

p.s.: men lohk vrjames, sm na kemijski :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, no....

rahlo ste :topic:

mhm ma se zmeri govorimo o akomulatorju od APRILIE !! matr znoru bom ...... mhm folk ka pa ce ta obratomer jebe in ni kriv akomulator ko vedno manj verjamem v to moznost :D pomoje je kazalec kej sfukan ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj magnet se vzame na enak nacin dol kot pri skuteru al pa apnu? Odsraufas matico pa ga dol potegnes? :hmm:

ojej ne priporocam ti tega jemat dol ..... raj pelji komu ko zna ... sej ze kul dat gor in to sam problem je pravilno nastavit pol elektriko .....

OLA OLA dans sm ustimu zmigovce :OK: :OK: :OK: ku doro blenda !!! :Pja ja je blo res krivo zej mam 10W zarnicke pa mi lepo blendajo :P se pravi zej mi ostane samo se ena stvar da ustimam in to je ta pofukan obratomer !!!!! jao :( znoru bom .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej baha dej povej kaj je blo z desno stranjo tvojga motorja al to za koga druzga rabš? :lol1:

mrnjahm ..... :D biba si :D :P sm bil dans na aprilia servisu sm mislu da mi bodo jajca odpadla k mi je mal prblizno cene povedu ... mrnjahm .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa elektriko raztavo ce das magnet na isti polozaj nazaj. :hmm: tak morem samo gred vun vzet

Popravljeno . Popravil BikeRBoY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa elektriko raztavo ce das magnet na isti polozaj nazaj. :hmm: tak morem samo gred vun vzet

ma ja ne wem no ... sam jst vem da se ne bom tiku nic masine da ne kej zjebam :D drgac pa ne wem lej naredi tko da bo prow :P

no da bo gospod k0ci vesel ja ja snel me je po eni pof***ni cesti :D poleti vas peljem tja pokazat sam bomo sli pocas kr tud poleti za znoret :D neka osojna cesta(nikol se sonca vidla), kot da bi bla sluz po tleh ( se nonki s biciklom bi spodneslo zadno gumo :P) pa se tist klincev javor je bil potleh al ne vem neko listje pojebano JAO !!!!! :o prow bed .... sam zanimivo drsu sm po levi strani .... razbil sm pa vso desno stran :D (pa moje desno rebrce tud :P) v bistvu .... ce bi se ta munjena drzava kej spomnla in mi mogoce na leto nardila par kilometrov vec ograje tko da bo bla dvojna bi se jst lepo se zdej fural ...... tko pa je kar je :( !!!! UGLAVNM BURNOUT PRED PARLAMENT !!!!!!!!!!!!!! :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: dej baha jst bom crknu od smeha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ti padš k si nekje gonu pol je pa kr en javor ob cesti al na cesti kriv :worship: al drugič mal merki

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuck no pa kaj povsod na forumu v kategoriji 125-250 samo nabijanje, tle pa še posebi!!!!!!Kaj vsi novinvi izvirate iz mobisux-ovih forumov al kaj?!?!?!?!Če mislte nabijat in off-topic pjte stran!!!!!!Mislm čisti SUX je ratu ta forum zard vas!!!!! :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: dej baha jst bom crknu od smeha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ti padš k si nekje gonu pol je pa kr en javor ob cesti al na cesti kriv :worship: al drugič mal merki

no ..... v bistvu sm listje od javorja mel v mislih .... :D ne ne ma je blo res tko :P

matr sm vedu da bi mogu :topic: prbit ma sm pozabu zdost dej tle nabijanja k0ci ja ni kej lih na pjaco bo treba hmal it :P

v pondelk povem kok me je kej kostalo :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ..... v bistvu sm listje od javorja mel v mislih .... :D ne ne ma je blo res tko :P

matr sm vedu da bi mogu :topic: prbit ma sm pozabu zdost dej tle nabijanja k0ci ja ni kej lih na pjaco bo treba hmal it :P

v pondelk povem kok me je kej kostalo :)

ok :grim na prvi turi k jo bomo organiziral, se pravi do obale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuck no pa kaj povsod na forumu v kategoriji 125-250 samo nabijanje, tle pa še posebi!!!!!!Kaj vsi novinvi izvirate iz mobisux-ovih forumov al kaj?!?!?!?!Če mislte nabijat in off-topic pjte stran!!!!!!Mislm čisti SUX je ratu ta forum zard vas!!!!! :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

A se boš javil za moderatorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se boš javil za moderatorja?

ne dej zadost dej k zej pa ze res smetimo tle dej ....

ma se kdo kak predlog glede mojga obratomerja ?????? drgac kdo ma se aprilio da bi se en dan dobil pa probal njegov obratomer pr meni ... lahko da je kriv kazalc ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud obratomer za**ba** skace nekaj brezveze vcasih!

Pa zdaj mi motor noce vpalit...ko ga "verglam" mi nekaj kot da bi po magnetu tolklo...sem ga pa pred 2 tedni vpalo pa je crkno in od takrat noce vec vzgat,je pa ze takrat nekaj za**ba*** pa pred tem je 2 tedna ze stal!

Ve keri kaj bi lahk blo,ce je kaj na magneti narobe al kaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAO JAO JAO!!!!!!!!!!!!!

Dons sm przgov svojo RSko zdj z odprtim izpuhom!Zdj vem d sm prjev boga za jajca!!!FUCK v 3. prestavi ce sm dav gas do konca mi je kopal po asvaltu :eek:!!!Jao sam predn pridejo obrati do 8k sploh ne uleče, k pa pride nad 8k pa mašina čiiiist znori tko d sm se komi gor držu, zdj šaltam med 8k pa 12k RPM :kva2:

Ei folk js sm dav tisto volno vn iz izpuha, zdj je pa izpuh tooook glasn d sploh ne vem kaj si bodo oni mislni k bo prpelu na tehnični pregled, se da kako to utišat :xx: :xx: :xx:

Ve kdo za koga ki prodaja RAVE ventil,kr brez tega mi vedno k pride nad 8k obratu asvalt vn meče :kva2: ????

A se boš javil za moderatorja?

hahaha to bi bil pa samomor :grim

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za koga ki prodaja RAVE ventil,kr brez tega mi vedno k pride nad 8k obratu asvalt vn

kontaktiraj me. pa se boma zmenla za rave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAO JAO JAO!!!!!!!!!!!!!

Dons sm przgov svojo RSko zdj z odprtim izpuhom!Zdj vem d sm prjev boga za jajca!!!FUCK v 3. prestavi ce sm dav gas do konca mi je kopal po asvaltu :eek:!!!Jao sam predn pridejo obrati do 8k sploh ne uleče, k pa pride nad 8k pa mašina čiiiist znori tko d sm se komi gor držu, zdj šaltam med 8k pa 12k RPM :kva2:

Ei folk js sm dav tisto volno vn iz izpuha, zdj je pa izpuh tooook glasn d sploh ne vem kaj si bodo oni mislni k bo prpelu na tehnični pregled, se da kako to utišat :xx: :xx: :xx:

Ve kdo za koga ki prodaja RAVE ventil,kr brez tega mi vedno k pride nad 8k obratu asvalt vn meče :kva2: ????

hahaha to bi bil pa samomor :grim

to ti vsi tumbamo v glavo ze tok cajta :D :OK: :OK: si kej meru hitrost kolk ti gre ?

aja folk ej ej a bi alhko jst to ruknu na mojo prasicko ? ... STEVCI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

swasta... ne mors dt na sportivo (pa tud ce je sam 125ccm) stevc od !!!SKUTERJA!!! :nono: jao jao :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

swasta... ne mors dt na sportivo (pa tud ce je sam 125ccm) stevc od !!!SKUTERJA!!! :nono: jao jao :slap:

ja pizda zkej pa ne ??? mozn bi blo .... jao ! ce bi mel kir skutr 12V elektriko .... pol bi lahko dal zkej pa ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pizda zkej pa ne ??? mozn bi blo .... jao ! ce bi mel kir skutr 12V elektriko .... pol bi lahko dal zkej pa ne ?

sevede lahk daš ampak sam tistga tazgornga (yamaha aerox) k ma digitaln brzinomer, ampak sam če se da naštimat obseg kolesa, če pa ma nastavljeno tovarniško pol ne morš nč

kontaktiraj skuterkit pa upraš če morš najprej nastavt obseg kolesa za merilc hitrosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej moj namen ni bil lih ta da tam tocno tega gor sam pomoje je kriv lih kazalc pr mojmu obratomerju tko da bi itk mogu celo novo kupit ... zato me zanima ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!