Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ma ja sej moj namen ni bil lih ta da tam tocno tega gor sam pomoje je kriv lih kazalc pr mojmu obratomerju tko da bi itk mogu celo novo kupit ... zato me zanima ....

A od kake razbite aprilije pa ne morš dobit števca?? Zihr bi se kje kaka najdla <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BaHa Probaj vzet prvo masko dol pa pol vzami obratomer ven pa mas na spodni strani 3 "zlate" sravfe pa jih probaj malo zategnit,ker jst enga sploh nism mel zasravfaniga ko sem razdrl mi je ven pado pa sem ga pol zasravfal zdaj pa ne vem ce je to krivo,ker mi motor ne pali pa ne morem sprobat,ker tisti sravfi drzijo vezje ki je v obratomeru da ne skace,mogoc je to krivo!

Ce bos sprobal mi povej ker jst bom mel rsko zrihtano komaj po novem letu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ta je ful hud :) sam morm it dol v garazo pogledt ce se da psoebej dat dol al so vsi stevci skupaj dani ...

A od kake razbite aprilije pa ne morš dobit števca?? Zihr bi se kje kaka najdla <_<

ma ja ma tezko dobis ... se tista k je bla na avto netu me je tipo 1 mesc zajebaval v glavo in mi ni poslu :( prow bed ej ....

@BaHa Probaj vzet prvo masko dol pa pol vzami obratomer ven pa mas na spodni strani 3 "zlate" sravfe pa jih probaj malo zategnit,ker jst enga sploh nism mel zasravfaniga ko sem razdrl mi je ven pado pa sem ga pol zasravfal zdaj pa ne vem ce je to krivo,ker mi motor ne pali pa ne morem sprobat,ker tisti sravfi drzijo vezje ki je v obratomeru da ne skace,mogoc je to krivo!

Ce bos sprobal mi povej ker jst bom mel rsko zrihtano komaj po novem letu!

ola tnx ..... grem jst zdej to probat ..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA JA ma to nek pomen ja ..... kr pr men tud niso bli cist zatisnjeni pol sm se pa neki zafrkavu ... prvo je lih tko ruknilo na 2k obratov samo namest da bi vrtelo obrate gor je slo dol :D pol mi je ratal neki da mi starta v redu samo mi ne vrti obratov in neki ...... ma nea wem vsekakor ma tisto nek pomen a je mogoce ze kdo kej stimu tist ???? pa da kej pove ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpri pa poglej notr kaj je z vezjem, mogoce srauf kam pritiska pa je ksn kurzschluss ?

Na aprilii ne gre razdret stevcev,sem probaval,iz zadne strani se jih ne da,sipce pa tud ne gre dol vzet,ker sem hoto dat belo ozadje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpri pa poglej notr kaj je z vezjem, mogoce srauf kam pritiska pa je ksn kurzschluss ?

ja sm odpru ja ..... v bistvu uni sraufki morjo bit zatisnjeni ....kr drzijo tiste magnete za kzalc pa vezje skupej .... sam nism najdu pa cist nic kar bi lahko vezje motlo ... edino cudno se mi zdi .... ko je en nastavliv upor pa ga mal prenastavis in se nic ne zgodi ???? WTF ? jao .....

Na aprilii ne gre razdret stevcev,sem probaval,iz zadne strani se jih ne da,sipce pa tud ne gre dol vzet,ker sem hoto dat belo ozadje!

ja lol itk da se da :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lol itk da se da :slap:

Ti mi zdaj razlozi kak si dobo narazen sipco od une bele plastike,oz kak si dobo narazen bilo kaj drugega kot da dobis obratomer ven iz ohisja da mas potem v roku belo plastiko v keri je vezje,...,in pokrito s sipco :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mi zdaj razlozi kak si dobo narazen sipco od une bele plastike,oz kak si dobo narazen bilo kaj drugega kot da dobis obratomer ven iz ohisja da mas potem v roku belo plastiko v keri je vezje,...,in pokrito s sipco :?

mhm .... ja ka jst vem narazen sm dal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mal prej je rska vpalila,in sem so sprobat glede obratomera ce je nehal skakat pa ni spremembe kljub unim trem sravfom ko jih je blo treba zategnt da drzijo vezje pr miru!Pol pa ogret pa gasa v puloverji pa brez celade 140 po ulici :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mal prej je rska vpalila,in sem so sprobat glede obratomera ce je nehal skakat pa ni spremembe kljub unim trem sravfom ko jih je blo treba zategnt da drzijo vezje pr miru!Pol pa ogret pa gasa v puloverji pa brez celade 140 po ulici :OK:

ti nimaš 5 pik u glaw :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :photo: :photo: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti nimaš 5 pik u glaw :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :photo: :photo: :photo:

Ce je blo treba sprobat ce se gre,ni blo cajta se oblect da neb slucajno spet crknla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je blo treba sprobat ce se gre,ni blo cajta se oblect da neb slucajno spet crknla!

looool :D :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: in pol si mel rdec nos ko jelencek rudolf :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepsa hvala. ne ojnice nebom doma stimo samo lagere bom prej kupo ker so v skf trgovini nekaj jurjev cenejsi kot na servisu, so pa enaki. Na servisih oz v trgovinah jih samo prepakirajo v aprilia skatlice pa dodajo kake 3000sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepsa hvala. ne ojnice nebom doma stimo samo lagere bom prej kupo ker so v skf trgovini nekaj jurjev cenejsi kot na servisu, so pa enaki. Na servisih oz v trgovinah jih samo prepakirajo v aprilia skatlice pa dodajo kake 3000sit.

ma ja ?? ku so neumni isto je blo s kirim dvd si ga kupu sam enoto si dal 7k si kupu se s skatlco si dal 10k :D looll :D mhm .... danes sm klicu na aprilia center, tko da jutr zvem kok me bo kej kostalo (novi deli) zej bom pa vidu kej se da se dobit tko ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo aprilia srvis Živec? Pravijo mu pr´Živcu - baje je ena sama velika natega. :glare:

(SomeFuckLikeThat)?

Zanima me, kaksne izkusnje imate ( frend je sel tja, mu je gume napumpu in dal 45k ). Kr neki.

M.G.: Oproscam se, ce je OFF TOPIC, ali pa, ce ne spada pod to kategorijo, samo je tema o aprliliji 125 RS. :P tako da ne se razburjat

aaaaajde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo aprilia srvis Živec? Pravijo mu pr´Živcu - baje je ena sama velika natega. :glare:

(SomeFuckLikeThat)?

Zanima me, kaksne izkusnje imate ( frend je sel tja, mu je gume napumpu in dal 45k ). Kr neki.

M.G.: Oproscam se, ce je OFF TOPIC, ali pa, ce ne spada pod to kategorijo, samo je tema o aprliliji 125 RS. :P tako da ne se razburjat

aaaaajde.

ma ja skor da ne verjamem ??? kir idijot pa bi sel pumpat gume za 45k ???? :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja jest poznam...sm slisou da je nateg ja...nwem jest sm ga 1x tja pelal (dnajko) da sm dau blokade vun, pa mij fajn postimou dau sm pa tut cist mal dnarja. nimam slabih iskusnj , res pa je da sm biu samo 1x :>

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ma ja ???!! ma jst bi takemu idijotu ki bi zahteval 45k od mene za napumpane gume razbil glavo in pol se se poscal nanga ..... no comment .... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr neki no, kdo se spomne takh buč.

Hi

Normally the restriction is just dropping the power valve, and no rejetting is needed. However if it is a cat exhaust that has been gutted then it might need some playing with.

It is basically the same carb as the NSR, Dellorto PHBH28, but there are differences.

Looking at my RS manual it mentions a 115 main jet for the catalised version. Older AF1 manual uses basically the same engine with a 125 main jet, but the needle on a leaner setting. I would go for a 120 main jet and have a play with the needle.

All the best

Keith

Za odprte RSe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!