Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ja zobniki antivibracijske gredi so potrosniski materijal, kot naprimer bat, pa se iz plastike so zato se prej ko slej razjahajo - za toj kurac to sprasujem.

na vprasanje pa si bom kar sam odgovoril, mogoce pa gdaj komu pomaga.

oba zobnika sta popolnoma enaka, razlika je samo v tem kako ju obrnes. na vsaki strani zobnika je zareza, ki mora biti v liniji z zarezo na osi. pravtako ima zobnik zarezo na enem ob zobov, ki mora bit v liniji z zarezo med zoboma na drugem zobniku, da sta glavna gred in antivibracijska gred v pravilni legi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi ti dal drugačne al ka si prej reku? Če jih zamenjaš daš enake in to je to al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol

A LEZI KOMU DOMA OBRATOMER ???? ZA RSKO ?????

men doma leži naslednje:

-ohišje z LCD monitorjem (za štewca seweda)

-nowe disc ploščice zapakirane znamke lucas

-držalo z nosilcem za sopotnika

-prednja maska(malce w iberturah ampak še uporabna)

-weriga + oba zobnika

-...

ZA APRILIO RS 125

w profilu pa mojo mobi najdete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kdu bo kupu :lol1: :lol1: jst neb biu na njegov mestu

ja jst tud ne :D heehehee :P a si jo vidu ??? aja sm ti pastu link na msnju ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mooooo lih kar sm se pelju z mojo prasicko po tem ko sm dal rave ventil notr pa gianellija .... moooo ej ne vem al tok cajta nism bil na motorju al kej ma prow hard :D res ce se se kdo odloca za nakup rave-a pa gianellija nej ga da notr jst sm definitivno zadovoljen :OK: :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ima gdo mogoče gas zajlo prvi del go gre iz ročke na oni del. ker jo je možno kupit samo v kompletu se pravi vse tri. in sem mislil če komu doma odveč leži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ima gdo mogoče gas zajlo prvi del go gre iz ročke na oni del. ker jo je možno kupit samo v kompletu se pravi vse tri. in sem mislil če komu doma odveč leži.

dej veglna (jure) poklič morbit ma on kej, js nimam, drgač pa kšnga srwiserja pozowi pa ga mal praši sam boš en mesc čaku :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... ej folk ka pride tam una posodica .... zraven baterije :? a tam polnis hladilnik k gre cevka iz tistega dol na hladilnik se mi zdi ..... cudn pa je kr mam jst to posodo prazno ..... stopinje na motorju so pa cist normalne ..... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... ej folk ka pride tam una posodica .... zraven baterije :? a tam polnis hladilnik k gre cevka iz tistega dol na hladilnik se mi zdi ..... cudn pa je kr mam jst to posodo prazno ..... stopinje na motorju so pa cist normalne ..... :?

Naj bi bla ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je res je

Bos ti vidu normalne temparature poleti k se bos z motorjem ustavu k bo sam na 100°C skocil :grim

Ej meni ni šel poleti nikoli čez 85, pa tuddi, če je bil na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej meni ni šel poleti nikoli čez 85, pa tuddi, če je bil na mestu.

Ja ce mas posodico s hladilno tekocino not ja,ne pa tak kot on ki jo ima prazno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce mas posodico s hladilno tekocino not ja,ne pa tak kot on ki jo ima prazno :D

Ja zato k MOTO_MAT sploh motorja nima :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Šala,šala O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zato k MOTO_MAT sploh motorja nima :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Šala,šala O:-)

Ja maš prav nimam samo enga mam pet komadov. BTW tuono ma večji hladilink od rs, k se bomo enkrat srečal bomo vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maš prav nimam samo enga mam pet komadov. BTW tuono ma večji hladilink od rs, k se bomo enkrat srečal bomo vidli.

A kdo ma večjega :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: upaš stavit :naughty: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!