Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

 

 

Ta citat nima veze, sam zbrisat ne morm... 

No ja... Očitno bo ta vikend imel Rossi probleme še z open hondami, glede na to kako hitre so...  :P . Bi blo pa fino, da bi bil tam nekje 4-5, da se pol mal udarta z lorenzom xP

Vinales pa tud super ;) . Gasaaaaaa

Popravljeno . Popravil KennyJR
Edit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle sm cakal dobre Suzukije, vseno je vinales usekal nekam visoko hehe. Pa Miller u fp1 na petem! 

Fino bo fiiiinooo! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp .. Rossi je za u kanto ... ta vikend bo pa res čist propao :jezik:

Očitno je , da je prestar, in da so vsi boljši ...

.... mi je že malo smešno, da se nismo naučili, da prosti treningi ne povedo veliko o končnem rezultatu dirke.

:ninja: 

Ja sej, če je vsako nedeljo pol dež... Ko je pa suho pa vidmo rossija ja... 

Tle sm cakal dobre Suzukije, vseno je vinales usekal nekam visoko hehe. Pa Miller u fp1 na petem! 

Fino bo fiiiinooo! 

Čeprav je pa hecno, da s starim motorjem so pa tu imeli vedno probleme..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny, vzemi vse suhe dirke in povej najslabši rezultat ki ga je Rossi dosegel?

nisem čist ziher, ampak mislim da bi to moglo bit tretje mesto ane? Še najslabšega je letos dosegel v dežni dirki :jezik:

 

Lorenzoti na aparatih..... sarkazempress :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov se bo odločal na zadnji dirki v kolikor Lorenzo ne nardi kake napake in odstopi...vsak drug scenarij pa samo prelaga odločitev iz dirke v dirko :D čim več takih sezon...po možnosti s priključkom 26 in 93 ter še kakšnega pilota :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov se bo odločal na zadnji dirki v kolikor Lorenzo ne nardi kake napake in odstopi...vsak drug scenarij pa samo prelaga odločitev iz dirke v dirko :D čim več takih sezon...po možnosti s priključkom 26 in 93 ter še kakšnega pilota :grupni:

Lorenzo  ne bo naredil napake, saj jo še nikoli ni!  :) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tale me je nasmejala danes - menda se LiMona uči italijanščino... ;)

Vale.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokici pa spet solze tečejo :winkiss: "Mami, tist fant na rdečem motorju mi skoz sledi:fight1:!!!"

 

Popravljeno . Popravil sax46
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokici pa spet solze tečejo :winkiss: "Mami, tist fant na rdečem motorju mi skoz sledi:fight1:!!!"

 

A je res jamral glede tega? Zaradi Ianoneja? Ker ta fant na rdečem motorju bo startal pred njim. Pa do tisočinke enak čas sta dosegla. To je gotova neka antihorhe zarota. Ker je domovina tega fanta na rdečem motorju Italija, je jasno, da je vsega kriv Rossi.

Lorenzo je za moje pojme res dirkač, ki pelje perfektno. Če bi bil še drugače bolj normalen (kar se tiče obnašanja), bi človek lahko navijal zanj. Ampak on je raje Calimero, vedno se mu dogaja krivica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K da se ne pritožujejo vsi nad sledenjem... Sam ob lorenza se itak vsi spotikate... No kakorkoli, rossič tud s slednjem ne pride med 6... Sploh je pa lorenzo dau kr korektno izjavo... Tko da... 

Mm je bil razred zase, ne vem če bo lahko kdo držal njegov tempo... Ostali pa tm tm... Jorge bi verjetno borbal... Mislm, da bi lahko bil 2. Rossi pa tudi ne bo lih tolk zadi, tko da drugega kot pedrose vmes ne vidm, če sploh... Zna bit pa kakšen kaos zaradi poznega termina dirke in pa vetra

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!