Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Hola,

 

v letih ko sta Rossi in Stoner dirkala skupaj, to je od leta 2001 do 2012, je Stoner dosegel 45 zmag in 2 naslova prvaka, Rossi pa 77 zmag in 7 naslovov prvaka. 

zdej je samo odvisno od tega, kolk kom leži matematika, da si zna zračunat, kdo je koga  :smoke:

(Vir: Wikipedia)

vidim, da si vsak prikraja po svoje, primerjaš lahko samo, ko dirkata eden proti drugemu, dirkala sta en proti drugemu edino v najvišjem razredu, Rossi je zmagoval pred Stonerom in po njem in bo še kako dirko, mogoče osvoji še 10. naslov, ampak od leta 2006 - 2012 je zmagal 24, Stoner 38 dirk, tvoja primerjava je enaka, kot bi rekel, da sta Lorenzo in Rossi boljša od Marqueza :grrr , pa mulo rekorde podira, ta dva prvaka Rossi 9x in Lorenzo 4x, za burek nima proti mulotu 3x, le kaka dirka tu pa tam, zaenkrat :kva2: , kdo je boljši Stoner ali Marquez, to pa nikoli ne bomo vedeli, ali pa :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa, trenutno najboljši dirkač je Rossi, za njim Dovi, nato Ianonne :kva2: . Najboljše moštvo je Ducati :grim  

(Vir: Wikipedia)

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje, je Stoner genij. morda brez primere. ampak. Njegovo obdobje je izredno omejeno na dobo 800ccm dirkalnikov. 800ccm, 2 naslova. ducati, honda, bridgestone. Rossijevo dirkanje v top klasi je navrglo: 500ccm honda michelin, 1000ccm honda michelin, 1000 ccm yamaha bridgestone, 800ccm yamaha michelin in bridgestone, pa se par zmag z 1000ccm yamaho...in predvsem...rossi je bil v igri dalec pred casijem, in je v igri se letos. O Stonerju pa se ze nekaj let govori in pise kot o Jetiju...

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je nehu kolena brusit, ker je zacel bolj na otip prijetne in vlazne zadeve brusit.   :smoke:

jst ga čist razumem .. ribičija je za živčke spočit takoj za mopedom .. 

 

še tri take dirke pa se bo začel zgovarjat na sušo v puščavi gobi ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak prihajajo novi malinouci .. ampak Rossi je še vedno car :notworthy:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej no, na Eni Hondi je biu prvak, pa je najjaci? :lol1:

 

Kdo razen Stonerja je še bil prvak v mogo GP z Ducatijem :)?

 

je pa tko, če nmaš prav moped in si talent, potem boš prvak. Če pa maš jugota ti pa tudi talent nič ne nuca ;). Ob pravem času na pravem kraju.

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo razen Stonerja je še bil prvak v mogo GP z Ducatijem :)?

 

je pa tko, če nmaš prav moped in si talent, potem boš prvak. Če pa maš jugota ti pa tudi talent nič ne nuca ;). Ob pravem času na pravem kraju.

Mogoče AD letos... če bo mel sreče in ga star in tamal ne nabrišeta B) motor ima zgleda top..skor ni dvoma.. sam kolk ga sreča služi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče AD letos... če bo mel sreče in ga star in tamal ne nabrišeta B) motor ima zgleda top..skor ni dvoma.. sam kolk ga sreča služi .)

 

Upam, da ja, da ne bomo gledal ene in iste face non-stop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ja, da ne bomo gledal ene in iste face non-stop.

tut če bi se šu js peljat .. in kaj .. sj mene tut poznaš :lol1:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut če bi se šu js peljat .. in kaj .. sj mene tut poznaš :lol1:

 

:krneki:

 

Maus, če greš pa ti peljat v moto GP, pol ablubim, da te bom spremljal na vsaki dirki, da bom zvest in gorječ navijač, pa še na mojga Suzukija in KTM-ja nalimam tvojo sliko :slap: . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ja, da ne bomo gledal ene in iste face non-stop.

To ti pustim za drugo leto :rolleyes:  letos bi raj vido eno isto faco desetič B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi samo če se bo vozil med prvimi tremi  drugače ne bo slike :whistle:

Jaz bolj odpuščam. Bi bil namreč prvi slovenc v sodobnem moto GP (če izvzamemo Habat-a). Ne dvomim, da bi vozil Kwaka, sam prvo morjo motor nardit :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti pustim za drugo leto :rolleyes:  letos bi raj vido eno isto faco desetič B)

 

Mogoče ga naročim, da pride otroke mal pozabavat :). Sok bo gratis oz. častim jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ga naročim, da pride otroke mal pozabavat :). Sok bo gratis oz. častim jaz :)

On kupi tvojo z otroki vred :smoke:  :D  :D  :D  zravn soka pa še kavo časti :grim

pa ne to jemat..saj veš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On kupi tvojo z otroki vred :smoke:  :D  :D  :D  zravn soka pa še kavo časti :grim

pa ne to jemat..saj veš :D

 

Verjem, da tolk denarja ni zaslužil, pa tudi če ni nič jedel, da kupi mojga otroka ;)! Ajde, da boš zadovoljen, lahko nabavim tudi otroški šampanjec al pa Cedevito, če pa še to ni dovolj pa Pingota :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej k bo lažji bo še bolj letel...  :grim  :kva1:  :)

 

Sam, da ne bo letel kot peresce   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MvdM je objavil tole na fb in zraven napisal step by step xP

No noče pripet xP

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!