Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Različni karakterji, različen pristop ... Horhe me nervira; kadar zmaga, ga je povsod polno, postane ena sama (smešna) kobra, kadar pa ne zmaga, pa se drži kot tečna stara baba.

Brez veze. Dejstvo pa je, da je vrhunski dirkač. Tečen vrhunski dirkač.

Škoda, da je MM odfrčal v pesek. Kakorkoli, nikomur ne privoščim tega.

Petrucci špica, Dovi tudi.

Rossi pa ... :OK:  ... ne vem, no; moje mnenje je, da se še posebej v dežju pokaže, kdo ima vrhunski občutek za vožnjo teh zverin. Zadnji del sezone? Bo kar noro!

 

Komentatorja... eh, saj ni vredno besed. Pa sta se že kar unesla, zdaj pa spet padata nekam v samovšečnost. Takšno odprto navijaštvo pri komentiranju je do skrajnosti neprofesionalno, predvsem pa - kaj res ni nikogar v ekipi, ki bi Kržišnika malo umiril? Upam, da mu bo kdo od "zgoraj" prišepnil, naj malo ustavi konje.

 

Gospoda, vidva to počenjata zaradi NAS, nismo MI tukaj ZARADI vaju! Komentar je komentar, ne izražanje lastnih želja in simpatij do posameznikov. Dovolj, če bi intenzivno spremljala dirko, ne pa poudarjala, kaj vse bomo od vaju prvi izvedeli, še pred vsemi na prizorišču samem ... ?

Še malenkost - danes se ni prvič zgodil italijanski podij. Že v Qatarju so bili prvi trije Italijani: Rossi, Iannone in Dovizioso. 

 

In še predstavitveni krogi, kjer je piskajoče tuljenje skozi čelado res moteče, ... :eek: ... sliši se slabo ali pa nič. Se opravičujem, gospod Skubic. Seveda znate voziti motorje, ampak bi bilo bolje, da bi bili vmes tiho. Kaj ni možno posneti vožnje, naknadno pa vi lepo z umirjenim glasom posnamete komentar, da ga namontirajo na posnetek, hm?

 

 

P.S.: mogoče ne bi bilo treba tako močno reagirati na pisanje KennyjaJR; vsak ima pač svoj pogled na dogajanje v Moto GP. Menim pa, da rad le malo podraži forumsko srenjo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika..dokler je drazenje ni panike..dokler je (cetudi pretirano) navdusenje nad svojim favoritom ni panike..

Ampak vse ima svoje meje..posteno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je The G.O.A.T.! :notworthy:  Tolk so ga v penzijo posiljal,pa model vodi v prvenstvu....6 dirk pred koncem. Mulcem se kar temni pred ocmi. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam kennyeve komentarje skenslane, samo je ded tak uspešen, da se infiltrira med citate drugih..... kaj češ... Koliko mi je bil Lorenzo všeč v 250, tolko se mi je vsedel v želodec v MotoGP. Čeprav na intervjujih deluje kul in zelo realen, se potem na dirki, ko mu ne uspe, izgubi in postane kot otrok in slab poraženec. Podobno kot kenny, če oporekaš njegovi strokovnosti, objektivnosti..... V bistvu kennyeva navijaška usmerjenost kar kriči po idolu kot je Lorenzo. Ok, pustimo to! Skubic je Pedrosa fan! Lahko potegnemo kako vsporednico? Big L? Vedno L. Pedrosa nima toliko smole, kot pač ima premale cojones! Pač je "kanonenfuter". Če ne prej, je meni to postalo jasno, ko se je Simoncelli pripeljal do njega v levi ovinek in se skozi čelado zadr : " Spi..i  mali !!!!! " Valjda se je skotal v pesek in polomil! Ko Rossi ni imel tempa kot MM in Lorenzo je skoraj vedno šolal Pedroso. Vsaj 10:1. Po moje si je mislil: "Ta pa že nebo pred mano!" Mali ni slab, ampak COJONES nema!! Je pa fer. Pa resen. MM pa bo letos očitno spoznal, da vozit skozi na limitu in čez, na dolgi rok ne prinaša uspeha. V bistvu je že spoznal, ker želi v zadnjem času dobivati dirke v zadnjih krogih. Rossi se je na MM letos noro pripravil!! Kot sem rekel, zagotovo je v MM videl najnevarnejšega tekmeca. Lorenzo! Ko mu sede vikend, ni šans! Težka bo letos za Rossija! Kar se pa današnje dirke tiče :fyou: Rossi haters!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi reuček .. dež je padal in on je meu kaplce na vizirju in ni nč vidu ... meni, ki sem amater, se mi ni nikoli zarosilo pri hitrostih nad 100 km /h ... če nimaš drugega izgovora, si ga moraš zmisliti :P
 
:krneki:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater dirka je bila za živce kravžlat.... Všeč mi je, da je organizator omogočil fer dirkanje in ni ponovil kaotičnega štarta iz boksov, kjer bi lahko prišlo da nepotrebnih padcev. Nikakor si ne želim, da prvenstvo odločajo neumne napake drugih voznikov ( Miller, P.Espargaro,...) Lorenzo je bil skoraj 2x torpediran. Stari jim je dal vetra in vzdržal do konca... Za Danilota nimam besed.... iz 18 mesta na drugo. Še Dovi mu je iz srca privoščil in povedal kako neverjetno je vozil...Škoda da mu ne dajo GP15 in da vozi tega problematičnega Ducatija že celo sezono. 

Kar se prvenstva tiče je Rossi lahko zelo dobre volje. Dobil je prednost 12 pik, tam kjer je najmanj pričakoval. Lahko rečem samo hvala obema, za tako zanimivo končnico. Padec MMja me je zelo presenetil, ker je izgledalo kot da z lahkoto sledi Rossiju in da samo čaka na zadnji krog, da ga prehiti. 

 

Kenny - pri vsej tvoji objektivnosti ti manjka smpremenljivka Rossi. Tudi on ni vsemogočni in ni 100% na vseh dirkah kakor ga ti gledaš. Tudi on niha v dnevni formi in pač takrat ostali poberejo več pik. Je pa letos najbolj konstanten pri nabiranju točk in tu pametovat, kdaj, zakaj komu ne gre oz. gre, nima smisla. Zmagal bo tisti, ki bo zbral največ pik.... upam samo, da ne bo kak torpedo odločil prvenstva. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se premalo zavedamo koliko malo je potrebno za padec v dežju z tašnim motorjem in vožnji na polno, škoda za MM.

 

Rossi je pokazal kdo ima največ izkušenj.

 

Lorenzotu bi lahko motosvet sponzoriral en antifog  :OK:

 

Petrucci in Hernanddez oba bi morala dobiti tovarniškega Ducatija  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je znau kdo hitro po dežju vozit je bil to spodnji voznik.. škoda da je tako hitro končal karjero v motogp..

 

chris-copy-e1417136907405.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika..dokler je drazenje ni panike..dokler je (cetudi pretirano) navdusenje nad svojim favoritom ni panike..

Ampak vse ima svoje meje..posteno?

 

O, ja! Sem že kdaj omenila kaj takega, da je spustiti se z vajeti v nepravo smer na forumu, kjer je (bolj ali manj) zagotovljena anonimnost, nehigiensko.

Zdaj pa sem predvsem mislila na to, da se nima smisla odzivati na očitno (prenapeto) izzivanje.

Pošteno. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, ja! Sem že kdaj omenila kaj takega, da je spustiti se z vajeti v nepravo smer na forumu, kjer je (bolj ali manj) zagotovljena anonimnost, nehigiensko.

Zdaj pa sem predvsem mislila na to, da se nima smisla odzivati na očitno (prenapeto) izzivanje.

Pošteno. :closedeyes:

 

Jaz pa že nisem anonimen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa že nisem anonimen!

 

:D

Seveda nisi.

 

Mislila sem na "težake". Tiste, ki "na fronto" gurajo svoj alter ego.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)  Upejmo, da gre do zadnje dirke tole.... :naughty:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Vmtz9x_Zm5M

 

Uh, ... :) !

 

 

Pa še ena klasika ... pri 2:33 ... pri 16:23 ... pri 24:40 ... in po 46:10 ... :eek::OK:

 

https://www.youtube.com/watch?v=IWiM2EAux0o

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grd padec navarra v moto3.. podobno kot tomizawa takrat... le da so tu motorji nekoliko lažji in za enkrat še ni tako hudo...

http://www.omnicorse.it/magazine/64791/moto3-misano-jorge-navarro-andr-in-ospedale-per-accertamenti-ma-e-cosciente-e-ricorda-l-incidente

na tem linku je slika, pa če kdo kej zastopi...

je bil pa prepeljan v bolniščnico na cev scan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!