Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Če, če, če . . . ČE bi bi Lorenzo Rossi, bi verjetno zmagal tudi v mokrem . . .  :smoke:

 

PS: Če čebula neb imela Če, bi bila samo BULA  

nihče ni omenil da se mu je guma nabulirala   :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli če-ji dobijo veljavo, ker je bla napoved popolnoma sončna, to je že skor neverjetno... Že prejšnjo dirko je bilo napovedano suho... Samo dobro to je blo v angliji... Ampak tuki pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take so dirke živcev in napak, ampak ni še odločeno. Glavna favorita sta danes oba zamočila, eden bolj drugi manj. Upam, da bo do konca ostal Rossi v vsem najmočnejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli če-ji dobijo veljavo, ker je bla napoved popolnoma sončna, to je že skor neverjetno... Že prejšnjo dirko je bilo napovedano suho... Samo dobro to je blo v angliji... Ampak tuki pa...

 

 

Ja..to pa res drzi.... Če bi bil Rossi rojen predlani, bi znal biti najmlajsi prvak . . .  in ČEbuli bi zrasel rejting   :D

 

 

 

Kenzy samooklicani MotoGP expert . . . manj Če-jev in vec dejstev prosim !   :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti resn? Vsi ti čeji so dejstva... Lol.. Ravno to je point čeja...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko delimo dirkače na tiste ki so tvegali in so veliko pridobili, na tistega ki je šel na pametno ziher in zmagal in na tista (dva) ki se lahko v boksu zmenta kater je večjo bedarijo naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej vsi pametni, Rossi se je očitno dobro počutil na tako razcefranih gumah da je tolko zdržal lep dokaz je Lorenzo kaj je pridobil z menjavo gum ? eno 0 več !

 

Marquez je lepo rekel da mu motor na dežnih gumah ni več držal ker so ble zrabljene in je šel v menjavo tudi on ni vedel kako bo potem in je šel na pamet, pravtako Baz je bil prvi pridobil 12 mest zdej je nek junak če bi se razbil kot Lorenzo pa bi vsi napisali keri bedak zakaj je šel tako hitro menjavat gume.

 

Zame je Rossi šel bolj na sigurno varjanto čeprau ga je stalo par mest vendar je glede prvenstva pridobil največ.

 

Lorenzo je hotel biti bolj pameten pa vidimo kje je pristal.

 

 

Pejte se enkrat na grobnik vozit po dežu pa boste videli kako majhna je razlika med padcem in končano dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi če se je 93 peljal 10 sekund hitrej na krog brez nekih težav se 46 ne bi mogu 7 sekund hitrej? 4x7 je 28 sekund. Boril bi se lahko za drugo mesto najbrž. fajn..99 je pa pač hotel čimveč pridobit v primerjavi z 46..pa je bil malenkost neučakan..

Sicer pa približno vem kako se je vozit po ne čist idealnem..tudi v Misanu sem enkrat fajn lovil tisto idealno linijo ki je bila malo manj vlažna kot ostali del dirkališča..

 

Počakat na naslednjo dirko..samo če ga 46 in 99 še dvakrat userjeta bo tudi odpisani 93 hitro zraven..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal bi se verjetno lahko 9 sekund hitreje ma pri tem da narediš napako je sigurno več možnosti z slick gumo na malo mokri podlagi kot pa z zrabljeno mokro gumo in iz tega vidika je rossi po mojem mnenju ostal več časa na gumah za mokro neki cajt je vozil z njimi kar precej hitreje kot Marquez in Lorenzo ko so imeli iste gume.

 

Edini ki ga je usral je Lorenzo, rossijevo 5. mesto je še vedno 1000x bolše kot Lorenzotova nula.

 

Marquez lahko zmaguje kolko hoče letos ni njegova sezona.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ... po bitki so generali vsi.

 

Ne maram Lorenza - res je, pojma nimam, kakšen človek je v resnici, ampak skozi vsa ta leta dirkanja je pokazal en kup vedno enakih odzivov, ki kažejo na to, da je vase zaverovan nestrpnež. Če ni natanko po njegovih načrtih, je težak prve klase.

Na stezi pa je vrhunski mojster, brez "če-jev". :whistle::P Res NIKOLI mu ne privoščim nule na dirki. "Grejt batl" je še vedno najbolj zanimiv zaključek dirke. 

Ampak, če nekdo pade, je bilo nekaj narobe. In če je kriv sam, potem si tisti, ki je ostal na dveh kolesih, zasluži boljše mesto. Simpl.

 

Rossi je šel danes bolj na ziher, se mi zdi. Misli so usmerjene na 10. naslov prvaka, je sam izjavil.

Še preveč dirk je do konca, nič še ni prevagalo. Lorenzo je še vedno zelo zraven; mali Markec pa ... res težko, da bi lahko postal prvak. Vale in Lorenzo bi morala izmenično (če ne že simultano) riti po pesku.

 

Uf, je pa zato ful napeto!

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa roke so si dajal, kaneda :?

 

Jokici se je pa wizir rossil, pa ni widu owinka

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko delimo dirkače na tiste ki so tvegali in so veliko pridobili, na tistega ki je šel na pametno ziher in zmagal in na tista (dva) ki se lahko v boksu zmenta kater je večjo bedarijo naredu.

rosi  je psihično - spet - uničil lorenza .. in videlo se je da je to namenoma in da uživa v tem.

najprej ju je dohitel .. potem ga je prehitel  (pred ekranom sem izjavil da je to prehitevanje za prvenstvo pa bomo videli ),,, in nabil v par krogih nekaj prednosti ... tu je spravil lorenza tako v podn da ta verjetno sploh ni več videl table .. in je grizel za njim ...nato je le zamenjal motor - a glej ga zlomka - psiho od doktorja je odpeljal naprej .. v veliki vnemi da bi ostal pred njim - nekaj sekund  prednosti ni malo in ob rosijevi menjavi motorja so bili boksi prazni- ni bil previden in skoncentriran na vožnjo temveč je imel v mislih samo to , kako se bo odpeljal mimo rosija ko bo bil v boksih ...

 

glede na izjave lorenza pred začetkom sezone o tem , kako je psihično najmočnejši po nekem hudem psiho treningu in da je to njegova prednost pa da jim bo že pokazal - rajš nej dela tisto kar zna - in to res dobro - vozi - ne pa da naklada o psihični pripravljenosti ... za mene je trenutno psihično najlabilnejši dirkač med favoriti .. bomo videli ...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo ni imel take smole kot se zdi naredil je veliko napako, pravzaprav več in take se drago plačujejo. Itak pozno, a glede na kasnejši razplet vseeno še  povsem dovolj zgodaj, so ga klicali v box. Prepričani, da bo takoj šel menjat motor (itak je bilo pozno že takrat) so tako tudi pripravili motor ( če kdo ni opazil, so sneli grelce z gum). No Lorenzo je vlekel še tri kroge :slap: in se usedel na motor s slabo ogretimi gumami, ki glede na situacijo že prej  najbrž niso bile optimalno ogrete . Potem se je pa še mudilo izkoristiti tisti krog, ko bi se lahko znebil "doktorja" ki je cincal še dalj. Tako da tisti padec ni bil tako zelo čuden, gume so bile pač slabo ogrete, Lorenzo je pa na to možnost, v tistem trenutku najbrž pozabil

Popravljeno . Popravil Profi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi če se je 93 peljal 10 sekund hitrej na krog brez nekih težav se 46 ne bi mogu 7 sekund hitrej? 4x7 je 28 sekund. Boril bi se lahko za drugo mesto najbrž. fajn..99 je pa pač hotel čimveč pridobit v primerjavi z 46..pa je bil malenkost neučakan..

Sicer pa približno vem kako se je vozit po ne čist idealnem..tudi v Misanu sem enkrat fajn lovil tisto idealno linijo ki je bila malo manj vlažna kot ostali del dirkališča..

Počakat na naslednjo dirko..samo če ga 46 in 99 še dvakrat userjeta bo tudi odpisani 93 hitro zraven..

Ne nabijaj...ti si v Misanu lovil kvecjemu sebe in ne idealno linijo.... Bod mal skromen no...

PS: ocitno si vozil v Misanu po suhi pisti z deznimi gumami in se res spoznas na to...svaka cast ... Maestro

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rosi  je psihično - spet - uničil lorenza .. in videlo se je da je to namenoma in da uživa v tem.

najprej ju je dohitel .. potem ga je prehitel  (pred ekranom sem izjavil da je to prehitevanje za prvenstvo pa bomo videli ),,, in nabil v par krogih nekaj prednosti ... tu je spravil lorenza tako v podn da ta verjetno sploh ni več videl table .. in je grizel za njim ...nato je le zamenjal motor - a glej ga zlomka - psiho od doktorja je odpeljal naprej .. v veliki vnemi da bi ostal pred njim - nekaj sekund  prednosti ni malo in ob rosijevi menjavi motorja so bili boksi prazni- ni bil previden in skoncentriran na vožnjo temveč je imel v mislih samo to , kako se bo odpeljal mimo rosija ko bo bil v boksih ...

 

glede na izjave lorenza pred začetkom sezone o tem , kako je psihično najmočnejši po nekem hudem psiho treningu in da je to njegova prednost pa da jim bo že pokazal - rajš nej dela tisto kar zna - in to res dobro - vozi - ne pa da naklada o psihični pripravljenosti ... za mene je trenutno psihično najlabilnejši dirkač med favoriti .. bomo videli ...

ti pa si genij stari... ja ziher uničeval ga je in končal 5., če bi lorenzo odpeljal še 2 ovinka več bi bil pred rossijem 5 sekund in stvar bi bla rešena... mislim, da je bil res rossijev načert, da zajebe celo dirko, samo zato, da se lorenzo dva ovinka pred srečanjem razbije.... zihrca stari, zihrca... jao...

oba sta bila idiota, da se nista odzvala na vabilo mehanikov... če bi bila to moja ekipa, bi se mal drugač pogovarjali... če te mehaniki kličejo notr, pol greš notr... res sta pokazala, sploh lorenzo, kolk jim zaupata... no sej sta oba plačala, lorenzo še toliko bolj...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mi je ratalo pogledat dirko, in kar lahk recemo je, da je Rossi drugo menjavo zajebal na polno, in samo sreci se lahko zahvali za teh enajst pik. Jorge in Vale sta mela oci samo en za druzga. Glede na odgovornost ki mo mata je to tud cist razumno. Prvi zajeb=adijo naslov. Skavca se mi je zdelo, da bo lorenzu odpelal par desetink, zavil u box prvi, pred guzvo menjal motor in na pisto zapelal s slabo sekundo pred Lorenzom. No, dejansko takrat ni mel prednosti. Lorenzo ga je mel pod kontrolo, in ko je blo za zmago ze prepozno je pocakal da Rossi ne zavije u bokse, on je menjal za slickse ki so sli 10sec hitrej in Valeta nadmudril. Do pizdarije je bil Lorenzo v krepki prednosti. Danes berem da ga je Redding prehitel na polno in je zato pospesil brez razmislanja...tega zajeba ni blo u nobene scenariju.

5 dirk, 23 pik je varljiva prednost. Morda pa le....zacetk sezone sm ze spraseval kdo bo prvi spanec s tremi gp naslovi....pa zgleda da bo bo taljan z desetmi. Ni pa se odloceno. Se zdalec ne.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec tudi motogp treninga.. prva dva spet daleč spredaj, potem pa pirro na testnem ducatiju, mislim da z mehko gumo...

sledijo pedrosa, dovi in potem rossi šele na 6. mestu z večjim zaostankom... za enkrat kaže na to, da ga lahko reši le dež :P

 

 

yamaha je na lorezov moped naštimala aerodinamična krilca... kva pa to? :D

 

mm pa samo 9 tisočink počasnejši od absolutnega rekorda proge izpred kar nekaj let :D očitno nov asfalt fino drži :P

 

 

no pa je konec še fp3, kjer je jorge pometel s konkurenco, mm je še nekako sledil, rossi pa spet 6 desetink zadaj na 3. mestu. Prav zanimivo bo videti, kakšen tempo bodo jutri imeli. Ali je jorge res tolk hitrejši ali pa je razlika le v q-pace... pedrosa tudi ne zgleda slabo, potem pa so tu že ducatiji :). Q1 bo tudi zelo zanimiv, z vsemi suzukiji, satelitskima hondama, hernandezom... :)

 

Sej ti si tut genij z vsemi svojimi če-ji v postih :)

 

Sej zelo lepo da komentiraš in ob tem uživaš (predvidevam), ampak stari..... teli 3je posti ki sem ti jih citiral, so na šolski ravni.... to kar si ti zapisal ni nič drugega kot prepisovanje rezultatov iz tabelce.... nič strokovnosti :)

 

na portalu 24kur je en uporabnik Callux.... preberi si njegove prispevke.... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dobden ni opazil, da je Lorenzo celo priznal, da je zaribal???? nič se ni izgovarjal na staro mamo in podobno..... Tudi Rossi je lepo razložil, da ni tako enostavno it po slick gume in reskirat, ko se boriš za prvenstvo....ostali niso imeli kaj izgubit. Drugače pa fajn burleska :)

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dobden ni opazil, da je Lorenzo celo priznal, da je zaribal???? nič se ni izgovarjal na staro mamo in podobno..... Tudi Rossi je lepo razložil, da ni tako enostavno it po slick gume in reskirat, ko se boriš za prvenstvo....ostali niso imeli kaj izgubit. Drugače pa fajn burleska :)

 

 

Danes sem nekje zasledil da je krivo to ker so mehaniki vzeli grelce iz gum ko so mu pokazali tablo da pride notri on pa ni prišel, sam si je kriv da je šel na hladne gume.

 

Zato je rossi tolko ostal na dežnih to pravim že od včraj rajši nekaj zgubit in ne se razbit. Marquezu je itak vseeno v prvenstvu za prvaka je izpadel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!