Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Jao. A bo michelin plaču nove motorje?

Michelin ima verjetno kakšne testne voznike???, ker takole lomit GP stroje verjetno ni ravno poceni :grrr .

Če bo takole šlo, predlagam Savi, da naredi ene Sport Force GP gume :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michelin sodeluje z vsemi fabrikami, in njihovimi testnimi piloti. Na testu Sepang 1 so michelinke vozili vsi testaki, naredili ozji izbor in Francozi so ta cvetober danes prvic ponudli dirkacem za ocenjevanje. Vsi v padocku so podpisali da se o gumah ne bodo pogovarjali z nikomer izven ekip.

so pa tudi testaki na Sepang 1 v 3 in 5em ovinku leteli po tleh. Hecna mi je izjava da padce povzroca napacno razmerje med oprijemom prednje in zadnje gume. Ce bi dirkaci lahko govorili, bi najbrz rekli da je prednja napram bridgestonu za en kurc. odkar so japonci v GP, se je vedno govorilo o fenomenalnih prednjih in izrednih deznih gumah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao. A bo michelin plaču nove motorje?

 

Po mojem ne :)  ma bomo pa videli sigurno še kar nekaj razbitih motorjou zaradi telih Michelin....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še dobra dva tedna pa se gre zares... Kakšna napovedat  za prva tri mesta....???  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... Vale bo dobil vse tri stopničke... kdo bo pa četrti, je pa odvisno od vremena ...

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bomo videli Lorenzota,Marqeza,Valeta na stopničkah. B)  Samo vrstni red je še kako bo...  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No letos bo pa končno tko, da bi pedrosa pospravil vse, tudi marqueza. Najnevarnejši konkurent daniju bo pa lorenzo :D

 

prva dirka zna bit bl v znamenju yamahe :)

 

lorenzo

pedrosa

rossi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po prvi dirki ti ne bo več smešno :kva2:

Meni bo vedno smešno, ko bo kdo imel Pedroso za favorita!  :ras:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam je na prvem mestu napisan Lorenzo, Pedrose sploh videl nisem :ras:

Ja saj, tudi na dirkah Pedrose neboš nič kaj ekstra videl.. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kvalifikacijah se bodo jamaharji in hondaši borili za mesta od 3 do 6. Če ne bota Dovi in Ianonne na prvih dveh mestih bo to zame presenečenje. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kvalifikacijah že, na dirki se bo situacija obrnila. Ampak pustimo se prijetno presenetiti. Še dobra 2 tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo motogp video pass? A so res take sistemske zahteve za to kot piše na motogp strani? Ali laufa zadeva tudi na bol švoh sistemu, ker pr nas doma že leta nismo pomladili računalnikov :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo motogp video pass? A so res take sistemske zahteve za to kot piše na motogp strani? Ali laufa zadeva tudi na bol švoh sistemu, ker pr nas doma že leta nismo pomladili računalnikov :)

Lp

zakaj pa rabiš .. sj itak vse tle zveš ... in to daleč v prihodnost :P

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!