Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


I30

Priporočene objave

Matr vola, pa kako sm mogu na vse te moje lubice pozabt.  :kva1: 
Sorčy in enga čmokota Motozajebantu, Hd - Dyni, če še kšn zlo užalen nuca, pa še enga mstnga. Mljasssc in čmoook! :inlove: 

Ok, zdaj smo se menda pomirili, pa gremo pičkat naprej:

 

Včeri popoudne, vožnja s piksno po opravkih. Cca 7km po že omenjeni trasi do križišča pri paviljonu na Brezovci.

Statistika:

Srečal 1 normalno gonečega pedalogonca
 

Prehitel in opazoval 4 pedalogonce.

Od tega:
A - normalno gonečih 2.  ergo 50%
B - fuknencev: 2 ergo spoštljivih in strašljivih 50%

Obrazložitev (opisno in živopisno o fuknencih):
V Podsmreki dohitim dva pedalogonca. Eden normalnih rekreativnih mer vozi ob desnem robu vozišča.
Drugi telesnih mer odraslega junca in pameti ravno toliko, drka bicikl poleg njega in tako uspešno zasedata vozni pas v celoti. Ker tu lepo poteka debata o teh juncih, se ne spravim na silo prehitevat, saj pod prvo ni varno za nikogar, pod drugo zahteva večje odmike, kar mi onemogoči nasproti normalno goneči pedalogonc.
Onih dveh seveda vsa zgodba na cesti ne zanima prav nič, niti kolona vozil, ki se je začela nabirati za njima. Drkata dalje vštric, dokler meni in še enemu malo pred Rotarjem končno ne uspe manever prehitevanja. Pri paviljonu rdeča luč, se ustavimo. 
Fuknenca pa po levem voznem pasu mimo nas in čez rdečo čez križišče na cestišče Tržaške proti Viču.

Naj mi sedaj samo še kdo reče, da gre v takih primerih za normalne ljudi, ki bi zaslužili normalno spoštljivo govorjenje in pisanje o njih!!!

To so imbecili kretenski (pardon, a nižje oznake ne poznam, amebe pa še ne vozjo biciklov), ki nimajo na cesti kaj iskati, vsi ki tako ravnanje odobravate ste pa isti qrac!
 

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli mi ne bo jasno, zakaj biciklirajo po glavni cesti, ko pa je zraven kolesarska... nikoli in nikdar. Ajd, če gre domov, pa mora tiste par metrov po cesti, tedaj že. Ti ja zdrava pamet pove, da ni varno. Potem pa, ko sliši avto zadaj, se malo umakne na stran... še bolj nevarno, ker bo avto šel prehitevati 'v škarje'...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri popoudne, vožnja s piksno po opravkih. Cca 7km po že omenjeni trasi do križišča pri paviljonu na Brezovci.

Statistika:

Srečal 1 normalno gonečega pedalogonca

 

Aja, da bi pa za  :kava:  dau v paviljonu pa ne, a ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolesarji bi se lahko za zacetk normalno oblekl, ne pa da jim pajkice stisnejo mozgane....pol je pa drek po cest. K za zdravo telo je vseen, a bos prekolesaril 50km z napihnjenimi hlacami z vetrom, al 80 v pajkicah. Kot da eni rekorde podirajo za Tour de France. No....sej eni bi tut Marqueza radi prehitel po cesti.... :P  :lol1:

Eh...ni tako enostavno... V pajkicah si hitrejši, ne moreš kar v eni trenirki voziti...he-he.. Glej, če je kakšna mična kolesarka spredaj v pajkicah... veš, da ne smeš takoj prehiteti, moraš počakati idealno priložnost za prehiteti... in obenem malo občuduješ lepote matere narave...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh...ni tako enostavno... V pajkicah si hitrejši, ne moreš kar v eni trenirki voziti...he-he.. Glej, če je kakšna mična kolesarka spredaj v pajkicah... veš, da ne smeš takoj prehiteti, moraš počakati idealno priložnost za prehiteti... in obenem malo občuduješ lepote matere narave...

Mičnih kolesark je bore malo. Večina so nagravžni dedi v oprijetih pajkicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr vola, pa kako sm mogu na vse te moje lubice pozabt.  :kva1: 

Sorčy in enga čmokota Motozajebantu, Hd - Dyni, če še kšn zlo užalen nuca, pa še enga mstnga. Mljasssc in čmoook! :inlove: 

Ok, zdaj smo se menda pomirili, pa gremo pičkat naprej:

 

Včeri popoudne, vožnja s piksno po opravkih. Cca 7km po že omenjeni trasi do križišča pri paviljonu na Brezovci.

Statistika:

Srečal 1 normalno gonečega pedalogonca

 

Prehitel in opazoval 4 pedalogonce.

Od tega:

A - normalno gonečih 2.  ergo 50%

B - fuknencev: 2 ergo spoštljivih in strašljivih 50%

Obrazložitev (opisno in živopisno o fuknencih):

V Podsmreki dohitim dva pedalogonca. Eden normalnih rekreativnih mer vozi ob desnem robu vozišča.

Drugi telesnih mer odraslega junca in pameti ravno toliko, drka bicikl poleg njega in tako uspešno zasedata vozni pas v celoti. Ker tu lepo poteka debata o teh juncih, se ne spravim na silo prehitevat, saj pod prvo ni varno za nikogar, pod drugo zahteva večje odmike, kar mi onemogoči nasproti normalno goneči pedalogonc.

Onih dveh seveda vsa zgodba na cesti ne zanima prav nič, niti kolona vozil, ki se je začela nabirati za njima. Drkata dalje vštric, dokler meni in še enemu malo pred Rotarjem končno ne uspe manever prehitevanja. Pri paviljonu rdeča luč, se ustavimo. 

Fuknenca pa po levem voznem pasu mimo nas in čez rdečo čez križišče na cestišče Tržaške proti Viču.

Naj mi sedaj samo še kdo reče, da gre v takih primerih za normalne ljudi, ki bi zaslužili normalno spoštljivo govorjenje in pisanje o njih!!!

To so imbecili kretenski (pardon, a nižje oznake ne poznam, amebe pa še ne vozjo biciklov), ki nimajo na cesti kaj iskati, vsi ki tako ravnanje odobravate ste pa isti qrac!

 

 

ej, še zmer nisi odgovoril.... a si že kaj naredil v tej smeri, da ustaviš rekrativne bicikliste, al sam jokcaš in jamraš po forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, še zmer nisi odgovoril.... a si že kaj naredil v tej smeri, da ustaviš rekrativne bicikliste, al sam jokcaš in jamraš po forumu?

Kwa b ti res rd, de ukrepam?  :kva1: 

Lej, kdor nagovarja je tud odgovoren! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri paviljonu rdeča luč, se ustavimo. 

Fuknenca pa po levem voznem pasu mimo nas in čez rdečo čez križišče na cestišče Tržaške proti Viču.

Naj mi sedaj samo še kdo reče, da gre v takih primerih za normalne ljudi, ki bi zaslužili normalno spoštljivo govorjenje in pisanje o njih!!!

 

ne strinjam se zi taboj :kva2: , me pa zanima, kater kreten je tam postavu semafor, ko ve, ka se tam vozjo kolesarji v pajkicah, in potem pride do tega, da eni bentijo brez veze :grim , strpnosti vam manjka, nam in vam :kva2:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zmeri bol dozdeva, da bi za te pedalogonce moral res eno pisto nardet. Tako dost velko.
Pa sam ena vrata. Sam za not. Pa take mehanizme kot so una kolesa za hrčke. Na dinamo. Bi imel štroma ko vrag! :smoke:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa b ti res rd, de ukrepam?  :kva1: 

Lej, kdor nagovarja je tud odgovoren! :grim

Ti maš težave z njimi.... ukrepaj... doma zaekranom, boš težko kaj ukrenil ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš težave z njimi.... ukrepaj... doma zaekranom, boš težko kaj ukrenil ;)

bodimo realni, kaj boš ukrepal??? menda nam je kristalno jasno, da policije to ne moti, če boš jim pa že  :fyou: pokazal in te bo ker ta obritonožec prijavu (ker v avtu nisi tako "anonimen" kot so oni) boš samo mel sitnosti.

 

glede strpnosti pa tko, meni grejo objestneži na jetra negelede na prevozno sredstvo. zame so tej obritonožni biciklisti po obnašanju še najbližji našim tajkunom, za njih veljajo drugi zakoni kot za ostale "navadne smrtnike".

 

sicer pa pr nas lahko v imenu "zdravega življenja" in "ekologije" delaš glih kar se ti sprdne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodimo realni, kaj boš ukrepal??? menda nam je kristalno jasno, da policije to ne moti, če boš jim pa že  :fyou: pokazal in te bo ker ta obritonožec prijavu (ker v avtu nisi tako "anonimen" kot so oni) boš samo mel sitnosti.

 

glede strpnosti pa tko, meni grejo objestneži na jetra negelede na prevozno sredstvo. zame so tej obritonožni biciklisti po obnašanju še najbližji našim tajkunom, za njih veljajo drugi zakoni kot za ostale "navadne smrtnike".

 

sicer pa pr nas lahko v imenu "zdravega življenja" in "ekologije" delaš glih kar se ti sprdne.

Kako boš ukrepal? čuj ne vem Cika :) vprašaj I30, on je temo odpru in bi jih odstranil s ceste... verjetno ve kako se temu streže... bo on povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako boš ukrepal? čuj ne vem Cika :) vprašaj I30, on je temo odpru in bi jih odstranil s ceste... verjetno ve kako se temu streže... bo on povedal...

lej človeku gre na jetra in mariskdo se z njim strinja. narest pa ne moreš neč. ne vem pa zakaj nekoga moti če se en tle jezi. s tem prav nobenemu ne škodi. pejte mal brat kej si obritonožci pišejo so še mal drgačne matere in bogovi in kraji kamor sonce ne posije. v glavnem na kolo za zdravo telo! pa tudi če se bašeš z vso kemijo in delaš iz svojih jajc frtaljo!

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bulš bit nestrpen kot kolesar :lol1:

Lahko tudi rečeš........bolje s kolesom na plažo kot z motorjem na šiht :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!