Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo

Imam eno vprašanje imam Hondo hornet letnik 99 ina me zanima če ima kdo mogoče na tem motorju stranske torbe, (mehke)

ker sam bi jih nabavil, ker osebno mi zadnji kovček ni všeč. In se mi zdijo torbe bol praktične, pač ko jih rabiš jih daš gor, pa je.

Ali je potrebno imeti še kake nosilce ali jih lahko samo privežeš preko sedeža. Ali kaj ovira to ker ima hornet tako visoko izpušno cev.

Če je možno bi prosu če kdo kako slikco prilepi.

Hvala že v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hvala za link, ampak bom to uporabil za alternativo, najprej bom probal dobit original...

ima kdo kakšne izkušnje z nakupovanjem na nemškem E-BAYu?

tam sem namreč najdu omenjena kovčka z nosilci, ampak ima prodajalec avkcijski način prodaje in kadar jst ponudim najvišjo ceno, je moja ponudba avtomatsko premagana za 1 euro :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za link, ampak bom to uporabil za alternativo, najprej bom probal dobit original...

ima kdo kakšne izkušnje z nakupovanjem na nemškem E-BAYu?

tam sem namreč najdu omenjena kovčka z nosilci, ampak ima prodajalec avkcijski način prodaje in kadar jst ponudim najvišjo ceno, je moja ponudba avtomatsko premagana za 1 euro :(

Vpiši najvišjo cifro, ki si jo še pripravljendat za robo. Ti pa predlagam, da počakaš do kako minuto pred koncem, so potem šanse nekoliko večje.

Če boš ti naprimer vpisal 200 € in bo naslednji za teboj imel svojo ponudbo nastavljeno na 160 €, dobiš ti robo za 161 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpiši najvišjo cifro, ki si jo še pripravljendat za robo. Ti pa predlagam, da počakaš do kako minuto pred koncem, so potem šanse nekoliko večje.

Če boš ti naprimer vpisal 200 € in bo naslednji za teboj imel svojo ponudbo nastavljeno na 160 €, dobiš ti robo za 161 €

aha, hvala za info

do konca je še štiri dni pa nekaj ur, tko da bom bolj pozoren...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A ima kdo kakšne izkušnje s kovčkom GIVI 47 l.

Popravljeno . Popravil Drosa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je bilo res kratko in jedrnato.Zanima me vseeno kaj več, ali je vzdržljiv, katero si največjo hitrost dosegel s kovčkom, ali je zadosti varen ( mislim če se sopotnica nasloni na njega )...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kolko se lahko nasloniš na kovček je bolj od nosilcev odvisno kot od kovčka...

Tolk se sovoznica ziher ne bo naslonila da bi ga ftrgalo, voziš se pa lahko nad 130 km/h (kolikor je proizvajalčeva specifikacija) na lastno odgovornost.

Ampak za zadnji kufer ni panike ker je v zavetrju. Lahko voziš 200+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji Givi top case stestiran do 275 km/h :krneki:

Ampak ne bi še enkrat probal.

Še dobro da ga nisem do konca navil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kappinega 42L sem tudi stestiral do nekje 200km/h pa je ostal na nosilcu....sem bil pa jezen, ker vanj ne gresta 2 čeladi zato sem nabavil 52L :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je bilo res kratko in jedrnato.Zanima me vseeno kaj več, ali je vzdržljiv, katero si največjo hitrost dosegel s kovčkom, ali je zadosti varen ( mislim če se sopotnica nasloni na njega )...

Hvala

lahko se sopotnica nasloni na njega :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kolko se lahko nasloniš na kovček je bolj od nosilcev odvisno kot od kovčka...

Zanima me če imam dobr nosilec, ali lahko potem mal več obtežim kovček kot je predpisano.Namreč GIVI 47 l naj bi tovarniško bil predpisan na nosilnost 3 kg, ka mi se zdi nekam mal.Pa ja kovček ni izdelan iz "kartona".

Kolk kaj naložite v vaše kovčke cca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napokaš ga do zadnjega kotička, potem pa še na zgornji nosilec prtljage na kovčku (če ga maš) privežeš še enkrat tolk robe...

Tolk zdrži - zaenkrat. lahko se pa lepega dne ustaviš in ga nimaš več gor. V tem primeru se pa obrneš in ga greš iskat :D

3 kg je predpisano za kovček, na nosilcu, vsaj mojemu pa je 5 kg. Jest ga za na pot ene 20 kg minimalno obremenim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ga tut nabašem kolkr gre in sploh nisem pozoren na kg. Zdrži vse.

Res pa, da se ne vozim čez 500 km udarnih jam, kjer bi nabijalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga za na pot ene 20 kg minimalno obremenim...

Jaz tud, pa kdaj še mal več. V sedmih sezonah ni blo nobenga problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo kakšen nasvet:

Ko sem kupil motor sem zraven podedoval tudi kovček s pripadajočim nosilcem, žal pa ne ključa, kar pomeni da ga zaenkrat ne morem uporabljati. Morda kdo ve če je možno ključe kje na novo narediti (samo po ključavnici), ali moram uporabiti svoj genij in improvizirati?

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo kakšen nasvet:

Ko sem kupil motor sem zraven podedoval tudi kovček s pripadajočim nosilcem, žal pa ne ključa, kar pomeni da ga zaenkrat ne morem uporabljati. Morda kdo ve če je možno ključe kje na novo narediti (samo po ključavnici), ali moram uporabiti svoj genij in improvizirati?

:whistle:

Po vsej verjetnosti je na ključavnici tudi številka (koda). Givi in Nonfango imata. Kako je z nabavo rez. ključa, pa ne vem.. Greš k trgovcu s temi kovčki in ti naroči, verjetno. Sem pa pred leti enako kupil BMW z originalnimi kovčki, samo brez ključa (nisem mogel zakleniti...). K sreči je kolega imel en ključ rezerve z enako kodo... :whistle: Je pa na servisu rekel, da lahko naroči, samo traja kar en čas, da dobi ključ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo kakšen nasvet:

Ko sem kupil motor sem zraven podedoval tudi kovček s pripadajočim nosilcem, žal pa ne ključa, kar pomeni da ga zaenkrat ne morem uporabljati. Morda kdo ve če je možno ključe kje na novo narediti (samo po ključavnici), ali moram uporabiti svoj genij in improvizirati?

:whistle:

Givi recimo kot nadomestni del prodaja tud samo klučavnico, ki jo ni problem menjati. Stopi do uvoznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral sem celo temo in sem samo še bolj zmeden, zato enostavno vprašanje: ali obstajajo stranske torbe ki NE zasedejo placa sopotnika in tudi NE zasedejo prostora njegovih tačk tako da lahko dejansko sedi na mopedu in se pelje?

Moj moped bi se pod še dvema stranskima (imam 45L topcase) izgledal kot kobilica, pa še pri kufrih moraš imet potem tiste nosilce gor tudi ko jih nimaš nameščenih...pa za 1x ali 2x na leto ko gre ženšče zraven za par dni je tudi razlika v ceni med kufri in torbami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!