Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

:) nevem,kako bi se na tole plata gor zmontirala....hvala za pomoč :OK:

narediš nosilčke za okoli štangice pa je če se hoče vse se da lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Če ima mogoče kdo za prodat tank torbo za Aprilio Shiver (2008) se toplo priporočam. Najraje bi imel torbo s podkvijo. Torba pa okoli 20 litrov.

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kolega kupuje stranske nosilce za original BMW touring kovčke od BMW GS 1150 letnik 2001. Ker na netu nič pametnega ne najde, prosi za kakšno informacijo kje (razen original BMW štacuna) bi se kaj takega dalo dobiti.

P.S.: na ebay-u ni nič pametnega

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • photo-thumb-18857.jpg?_r=0
  • Člani
  • 33 Objav:
  • Spol:moški
  • Motocikel:Gixxer 750 K2

Objavljeno 22. April 2014 - 10:02

Pozdravljeni,

kolega kupuje stranske nosilce za original BMW touring kovčke od BMW GS 1150 letnik 2001. Ker na netu nič pametnega ne najde, prosi za kakšno informacijo kje (razen original BMW štacuna) bi se kaj takega dalo dobiti. 

P.S.: na ebay-u ni nič pametnega



Pošlji mi originalno kodo BMW nosilca in ti bom probal kaj zrihtat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pošlji mi originalno kodo BMW nosilca in ti bom probal kaj zrihtat.

LP

 

 

Naj ugibam. Na eutrade.si ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma mam za prodat original yamahin kovček(mislim da je 42l) z zgornjim delom v srebrni barvi z nosilno ploščo...leva stran kovčka je malo podrsana(samo spodnji črni del)...če koga zanima -> ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima a imamo pri nas kaksnega prodajalca za Shad? Iščem namreč nosilce za fz6, ker pri ostalih firmah moras cel zadek podret da das tista adapterja okrog auspuha. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kljucavnice se da zamenjat na kufrih? Sej vem, da niso lih neko ful varovalo, sam mam vse polomljene.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kljucavnice se da zamenjat na kufrih? Sej vem, da niso lih neko ful varovalo, sam mam vse polomljene.... :BUA:

Za Givi in Kappa vem da se da, sam sem v TC-ju kupil komplet treh ključavnic da imam sedaj za vse 3 kufre isti ključ, cena za to se mi zdi manj kot 20 €

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just what i need! :D Ceprov....s sraufncigerjem odpres tok hitr kot s kljucem.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo ali ve za nosilce stranskih kovčkov Givi pl351  za FZ6S letnik 2005? To je za 21 ali 41 litrske kovčke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo ali ve za nosilce stranskih kovčkov Givi pl351  za FZ6S letnik 2005? To je za 21 ali 41 litrske kovčke

Uprasaj na delta v krško ali pa moto center na ptuju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če slučajno kdo ve kje bi lahko dobil adapter za Hondo za tank torbo Held po bolj ugodni ceni: http://www.racing-service.net/prodajni_program/dodatki/tekstilne_torbe/488/slide_case/ Na omenjeni strani in v BS centru je cena nosilca (adapterja) malenkost čez 30 €, pa me zanima če bi se ga kje dalo dobiti za kakšen euro ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Pred kratkim sem kupil nov Givi kovček E52 skupaj z montažno ploščo M5, vse skupaj novo. Imam pa Bandita 1250 l. 2007 z original nosilci kovčka in stranskih kovčkov Givi.

Tole je zadeva

 

Težave je nastopila, ko sem hotel ploščo namonitrat na nosilec. Ta ima namreč luknje drugače razporejene. Montažo sem potem naredil tako, da sem kupil samo nastavke, ki se privijačijo direktno na nosilec in pašejo na kovček E52. Težava je samo v tem, da je za sopotnico precej nerodno na dolge ture.

A ima kdo idejo, oz. ve, če obstaja kak vmesnik, ki bi ga dal na original kovinski nosilec, da bi se M5 montirala bolj nazaj (pri prejšnjem kovčku namreč ni bilo težav, a je bil druge znamke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz mam ista stranska kovčka, zadnga pa Givi E55 MAXIA 3 TECH. Zraven stranskih dveh sem dobil rezervni vložek klučavnce, tako da sem le tega dal v zadnjega, in imam vse tri kovčke na en ključ. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kateri top case bi lahko spravil ključavnico s teh kovčkov?

 

Jaz imam stranska tako kot ti V35 zadnjega pa E52. Jaz zraven V35 nisem dobil nobene rezervne ključavnice tako da sem kupil komplet 3-eh in jih zmontiral na vse tri kufre... mislim da ključavnice iz V35 daš lahko na katerilkoli GIVI-jev kufer mogoče celo v kakega Kappa.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa dva tamala 21L stranska kufra za prodat stara dve let ohranjena,cena bo pa tud bl sindikalna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam stranska tako kot ti V35 zadnjega pa E52. Jaz zraven V35 nisem dobil nobene rezervne ključavnice tako da sem kupil komplet 3-eh in jih zmontiral na vse tri kufre... mislim da ključavnice iz V35 daš lahko na katerilkoli GIVI-jev kufer mogoče celo v kakega Kappa.

 

lp

Uff, tudi jaz imam Givi E52 sicer ne vem točno kateri letnik, ampak vložek ključavnice od stranskih kovčkov je prevelik, daljši za slab centimeter, za Givijev topcase E52. Tebi gleda ven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, tudi jaz imam Givi E52 sicer ne vem točno kateri letnik, ampak vložek ključavnice od stranskih kovčkov je prevelik, daljši za slab centimeter, za Givijev topcase E52. Tebi gleda ven?

 

Zdravo,

 

jaz teh problemov nimam, paše kot original ključavnica od E52. Kakšne imaš pa stranske kufre tud V35?

 

imam pa tak kufer:

E52.jpg

Popravljeno . Popravil Urbii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!