Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

On 08/12/2016 at 11:05 AM, dr.looney said:

kekec-700.jpg

ko se plošča obrne......

Seveda, še prav jim dam, imaš dve skupini ljudi, ki gredo v tujino..

1.) Super sposobni, ki so pri nas premalo plačani ali zanje tle ni primernih delovnih mest.

2.) Šalabazerji, ex-yugo, muteci, ki niso sposobni pri nas narediti nič (razen škodo, krajo, itd) in v tujini opravljajo manj plačana, slaba dela, ki jih domačini ne želijo. Po večini ne znajo nemško, se ne znajo ne obnašat in so sramota za nas in za preostali "balkan".

Katerih misliš, da je več?

In to gre za večino "migrantov", za tako imenovane "begunce" pa je ta odstotek oziroma delež bistveno bistveno večji.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepismen je tudi mojster plakata. Verjetno kakšen "kravatar", ki mu Kekec odžira "slabo plačano" službo.

ad. 2.) Se ti ne zdi, da ravno tile ostajajo pri nas? Ali pa sem kaj prespal in so medtem naši supersposobni politiki in tajkuni odšli s trebuhom za kruhom (beri z vrečo brez dna) v tujino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

OK. Tud men niso neki baš...sej vemo. Samo, takoj ko vidim link do nova tv in podobnih trobil, se je za vprašat, kok so te navedbe kej resnične, ko imaš v istem članku migrante, trumpa levake itd... kot ena reklama vse skup za koga...se pa tud ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Migrante nujno potrebujemo ,bodo nekateri imeli vsaj kaj delat , namesto nastavljat pasti državljanom ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Migrante nujno potrebujemo ,bodo nekateri imeli vsaj kaj delat , namesto nastavljat pasti državljanom ......

Nisem na ignoriranju ? Swašta. 

Nikoli nisem bil za migrante ali kako drugače imenovane tujce, za katere bi morali zapravljati naš denar. Dokler ne bo pri nas vse urejeno in, dokler ne bodo vsi otroci siti, oblečeni in veseli, dokler ne bodo vsi ostali preskrbljeni, do takrat nimamo denarja za tujce. Ga nimamo in ga ne damo. Ampak, kdo sploh mene kaj vpraša. Grem znižati limit na radarju, da bodo ubogi tujci lahko jedli, pili in spali na naš račun. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po najnovejših raziskavah je ta množična preseljevanja narodov iz Afrike povzročila novica, da si je Merklova zgradila vikendicu tam doli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za brisanje , čeprav v mojem postu nisem vključil nobene ključne besede  policija, Bo.... itd  se je hepan spet našel osebno v mojem postu !

Brišite potem tudi  vse kar ne spada v to temo in če mi nažigate ,da sem bil žaljiv , pojdite v teme o plavih pa lepo od začetka  , ne bit pičke, al me pa zbrišite iz foruma , ker tiho ne bom in pika . Palca naj bo za vse enako dolga !!

Lp Škodoželjnež Lažnivi

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Kmet2 pravi:

Hvala za brisanje , čeprav v mojem postu nisem vključil nobene ključne besede  policija, Bo.... itd  se je hepan spet našel osebno v mojem postu !

Brišite potem tudi  vse kar ne spada v to temo in če mi nažigate ,da sem bil žaljiv , pojdite v teme o plavih pa lepo od začetka  , ne bit pičke, al me pa zbrišite iz foruma , ker tiho ne bom in pika . Palca naj bo za vse enako dolga !!

Lp Škodoželjnež Lažnivi

vse sm prebral, a niti glaska nism slišal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bolše,da sami saebe zbrišejo.Saj je tale moto svet Le en kup sranja.Jest se ne geem več pa lepo pozdravljeni!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Alla pravi:

Resno? nova24tv kdo bere? In jemlje resno? :O

Preveč resničen medij napram ostalim?Al te le moti,ker desni medij in ne vladni levi?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Alla pravi:

Vsi mediji lažejo, ampak tale pa ekstremno.

Ne vem kako lahko človek, ki ima več kot 3 žive in delujoče možganske celice zadevo sploh prebavi brez kozlanja.

Zanimivo...kuk sledim(več različnih medijev) je pač pri temu veliko propagande za J...drugače pa...Navsezadnje še nisem zasledil interjuja,ki bi ga objavili s tem,da bi vedeli,da so laži,kot so to naredijonekateriji mediji recimo takrat ko so unmo ravnatelju prerezali gume!No tu si res mogu bruhat tok laži v enem oz dveh intervjujih!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Alla pravi:

Vsi mediji lažejo, ampak tale pa ekstremno.

Ne vem kako lahko človek, ki ima več kot 3 žive in delujoče možganske celice zadevo sploh prebavi brez kozlanja.

Vem, da napihujejo vsi mediji samo, da se prodaja ampak, da bi tako lagali pa se ne. Kaj Jankovicu je vseeno, da se tako govori v najlepsem mestu na svetu!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, enkrat je naneslo, da sem brebrala intervju v katerem sem sodelovala. In vem kaj sem rekla in vem kaj sem potem prebrala.
Izkrivljanje resnice in prirejanje dejstev.
In ne verjamem nobenemu mediju več.
Še posebej pa sem alergična na medije, ki razpihujejo sovraštvo in širijo strah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Alla pravi:

lej, enkrat je naneslo, da sem brebrala intervju v katerem sem sodelovala. In vem kaj sem rekla in vem kaj sem potem prebrala.
Izkrivljanje resnice in prirejanje dejstev.
In ne verjamem nobenemu mediju več.
Še posebej pa sem alergična na medije, ki razpihujejo sovraštvo in širijo strah.

So ti potem bolje mediji,ki lažejo kako nismo v nevarnosti zaradi imigrantov,kjer ne pišejo o posilstvih,pedofilskih porokah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!