Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 1 minuto, maus pravi:

žalostno, da država ne ščiti svoje uslužbence, ki delujejo zakonito :dry:

 

J... jih. Če se le da in tudi, če se ne da. 

Sem ravnokar v predkazenskem postopku. Zakaj? Zaradi telefonskega klica v privat času. Zdaj čakam, če me bo tožilec kazensko preganjal. 

  • Zmeden 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

J... jih. Če se le da in tudi, če se ne da. 

Sem ravnokar v predkazenskem postopku. Zakaj? Zaradi telefonskega klica v privat času. Zdaj čakam, če me bo tožilec kazensko preganjal. 

sj pravim .. žalostno ... in tole je treba poštimat prej kot vse ostalo kar se beguncev in migrantov tiče ... 

p.s.

sj ti bomo pasulj prnesl :P 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, maus pravi:

sj pravim .. žalostno ... in tole je treba poštimat prej kot vse ostalo kar se beguncev in migrantov tiče ... 

p.s.

sj ti bomo pasulj prnesl :P 

Pasulj tam kuhajo. Tako, da ni treba skrbeti za to. 

Še bolj žalostno se ti bo zdelo vse skupaj, ko boš zvedel celo zgodbo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Pasulj tam kuhajo. Tako, da ni treba skrbeti za to.  

Le za izbrane oz migrante?

Ker poznani policisti so jamrali,da bli mali sendvici za njih...zal nimam vec slike vase malce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Tex pravi:

In ko se bo kdo opogumil in jim dal po njuški, pa da se pol policija vmeša, kaj misliš, kdo bo krajšo potegnil?

Pilicaj :?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi v Siriji ni vec vojne in niso vec begunci? Gredo zdaj oni in ostali nazaj domov?

https://www.rtvslo.si/svet/putin-jedrska-vojna-bi-vodila-v-unicenje-celotne-civilizacije-in-planeta/475266

"Odločitev Washingtona oziroma ameriškega predsednika Donalda Trumpa, da ZDA umaknejo svoje vojake iz Sirije, je bila pravilna, je ocenil Putin, saj po njegovem mnenju ni potrebe, da bi ameriške sile ostale v Siriji. Pri tem se je strinjal s Trumpom, da je Islamska država (IS) v Siriji poražena in opozoril, da bi šli teroristi iz Sirije zdaj lahko v druge države."

Na EU davkoplacevalske stroske zivet in sranja delat...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Kmet2 pravi:

Je pa zanimivo, da je na enem ime in priimek ter namen brez datuma in z imenom banke, ki jo je druga banka že pred časom kupila, na drugem pa samo namen in datum brez imena in priimka upravičenca. 

Kaj porečeš, je to pošteno prikazano? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Kaj porečeš, je to pošteno prikazano? 

Absolutni NE!!!

Saj sta to stevilki,ki jih dobijo v kešu....Teroristi pa imajo se gratis dopuste na morju,stanovanja,opremo v stanovanjih,zdravstvo,prevajalce,ogrevanje,elektriko,komunalo.....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Je pa zanimivo, da je na enem ime in priimek ter namen brez datuma in z imenom banke, ki jo je druga banka že pred časom kupila, na drugem pa samo namen in datum brez imena in priimka upravičenca. 

Kaj porečeš, je to pošteno prikazano? 

Spet odgovarjaš z vprašanjem ! Preprosto vprašanje je bilo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Spet odgovarjaš z vprašanjem ! Preprosto vprašanje je bilo.

Ko boš prilepil namenska nakazila z imenom in priimkom ter najnovejšim datumom, pa ti bom verjel. Do takrat pa veselo striženje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ko boš prilepil namenska nakazila z imenom in priimkom ter najnovejšim datumom, pa ti bom verjel. Do takrat pa veselo striženje. 

Aha,ker drzava ze dolgo tala dnar med teroriste,naj da novejsi datum,da se bo videlo,da ne le da ga je talala ampak,da ga se vedno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Aha,ker drzava ze dolgo tala dnar med teroriste,naj da novejsi datum,da se bo videlo,da ne le da ga je talala ampak,da ga se vedno?

Raje mački božaj. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Raje mački božaj. 

No tokrat si pa vreden pohvale....

Ponavadi ko tebi ali levakom zmanjka arfumentov žalite....Res pohvalno od tebe,da ne žališ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Ko boš prilepil namenska nakazila z imenom in priimkom ter najnovejšim datumom, pa ti bom verjel. Do takrat pa veselo striženje. 

Se pravi se po tvojem to ne dogaja , je izmišljotina ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Se pravi se po tvojem to ne dogaja , je izmišljotina ?

Slabe oziroma pomanjkljive dokaze si predstavil. To je po mojem. 

pred 30 minutami, sesir pravi:

No tokrat si pa vreden pohvale....

Ponavadi ko tebi ali levakom zmanjka arfumentov žalite....Res pohvalno od tebe,da ne žališ...

Zakaj me ne poslušaš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Slabe oziroma pomanjkljive dokaze si predstavil. To je po mojem. 

Zakaj me ne poslušaš? 

https://www.24ur.com/veriga-dobrih-ljudi/streha-se-jim-podira-nad-glavo.html?fbclid=IwAR3N2_WN-0IwQHArZQIqAOQo4o5SUZ1wVqsEf918q194w5deLgLIKqm4_YY

Potrebuješ še kakšen dokaz ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Kje je dokaz, da ilegalec pri nas prejema denarno pomoč preko jurja, kot si predstavil malo višje? O teh dokazih te namreč sprašujem. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Alla pravi:

In za to so krivi migranti al kako?

 

ne .. kriva jim je leva vlada .. :P 

lubčki moji .. ko boste presegl leve-desne in se res borili za delavske pravice, ne glede kdo je na oblasti, bom verjel, da želite Slovencem dobro ...

bili so desni na vladi, bili so levi na vladi, bili so sredinski na vladi ... ...

p.s.

v Italiji so desničarji na vladi in v Franciji tut ;) .. no ja .. social demokrat je :P

še posebi v Franciji, komunistično leva rumena oblečena gamad, zahteva pravice ;)

aja .. v Romuniji so tut desničarji na oblasti ... leva gamad se upira, da bi delali 400 nadur, katere bodo plačane čez 3 leta :P

tolk o razmislek o levih in desnih napihovalcih ... maus vas ma rat :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!