Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 6 minutami, sesir pravi:

Si se sprehajal po Velenju...

Po Kopru, nedolgo nazaj. Po večjih mestih je povsod enako, v manjših vaseh so ostali še staroselci (Slovenci)...zaenkrat, pa še tam nimajo perspektive B)

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Kmet2 pravi:

Bo mu @Alla , pa @nejc74 mal dodala . Baje da full pomagata slovencem v stiski .......sam ven se ne mečeta , drugače pa full ja .....

 

Dej temu ti, jaz mam že svojih dost na spisku. Slovencev, da ne boš spet v nezavest padel. :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Alla pravi:

Dej temu ti, jaz mam že svojih dost na spisku. Slovencev, da ne boš spet v nezavest padel. :P

 

Itak,ce sam nabijate in talate le skupen dnar...in to tujcem!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Itak,ce sam nabijate in talate le skupen dnar...

Lej, srce, tebi in tebi podobnim mi ni potrebno polagat račune komu pomagam. 
Jaz talam svoj denar, ki ga zaslužim s svojim delom. In talam svoj čas in svojo energijo za tiste, ki to potrebujejo. Brez javnega pizdenja komu ja in komu ne. 
Žal s svojo plačo pač ne zmorem več. 


Kaj pa država dela z našim denarjem, na to pa nimam vpliva.

Ampak se mi zdi, da ga več pospravijo v svoje žepe razni slovenski "državni predstavniki" z računi v tujini, kot ga gre za migrante. 

Ne jaz, ne ti, ne Kmet tega ne bomo rešili, lahko pa pomagamo po svojih najboljših močeh, saj kot vidiš, država ne bo poskrbela. Tistim, ki so pomoči potrebni. 
Ko bodo volitve pa nehajte vekat, da se ne da nič spremenit in pojdite volit. Za tiste, za katere verjamete, da so pošteni in da ne bodo kradli kot doslej vse garniture zadnjih 28 in več let....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nimam pojma. Itaq so naši politiki male ribe, ki samo ubogajo velike in si spotoma čimbolj nabašejo žepe. 
Državljanski upor bi bil na mestu, ampak, dokler je raja tako skregana med sabo in se kregamo za nastavljene banalnosti....ne bo nobenega učinka. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje zdaj prijavim tvoj sovrazni govor,da te blokirajo za kak teden...Al mislis,da javno pozivanje k....je pa prav?

Normalni ne pozivamo ljudi k uporu imamo le in veliko željo,da bi se ostali spregledali...

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

Prepozno je za eno in drugo...za Slovence ni rešitve, izumrli bodo (bomo) :(

Zato ni vazno,ce se to zgodi v mukah jutri ali,ce imamo se lepo stoletje ali vec???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Glih danes mi jamral znanec kako ne more čez mesec preziveti ali kot sanja se odseliti od doma,saj ima 294eu pokojnine...

Takemu mlademu invalidu pri 31 pa ne dat stanovanja al...pa ga ne briga oprema,bi spal na tleh...boljse tujcem dat na novo opremljena stanovanja in plačevati stroške...ter vabiti se njihove druzine...povprecno 8.1 otrok...

P.s

Invalidsko stanovanje s stroski pride 610eu na mesec...tak on reku jz ne vem!

In dokaz? Kdaj ga boš predstavil? Tistega, da ilegalci pri nas dobijo preko jurja denarnega nadomestila ali karkoli že trdiš. Ali boš zopet klanfe sral? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Prepozno je za eno in drugo...za Slovence ni rešitve, izumrli bodo (bomo) :(

Tud dinozavri so, pa dodo je, pa tasmanski tiger... pa jih noben ne pogreša, no, vsaj večina... Nimaš kej. Vse se konča... tud tisočletni rajh, Rim, Mongolsko cesarstvo, YU, EU, španovija... Tud zemla bo en dan... pa vesolje tud...

Ma uživimo teh "5" petkov ko smo na zemlji, pa držmo se 11 božje zapovedi 

Česar ne želiš, da drugi delajo tebi, ne delaj drugim. 

Na zdravje...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, sesir pravi:

Dokaz je na dlani omejenci....

40 let delas za nizko placo,potem 516eu pokojnine...

Pa dajva...

516 dohodek...

Redni odhodki...

300eu...Najemnina(pa ni nove opreme not in lcd velikih tv...)

90eu...elektrika

60eu komunala

29eu dodatno zavarovanje

XX eu tečaj tujih jezikov

In od penzije ostane 50eu...gre kje najdit trčaj tujega jezika za 50eu...

Tako bi bilo,ce jim ne bi dali nic gotovine!

Migrant pa ima sramotno vse to gratis!

 

Penzionisti bi morali tudi izračunati koliko ste vložili v penzijski sklad. Moj oče je šel v penzijo, ko je bil mlajši kot sem sedaj jaz, jaz pa imam po sedanji zakonodaji še 10 let, do takrat pa bojo verjetno podaljšali do 68 let. Nataliteta pada, razmerje penzionisti - zaposleni se hitro manjša. Kdo bo delal za mojo penzijo? Nemci so to skužili prvi. Uporabne migrante bojo uporabili, ostale pa preko kvot uturili ostalim.

Glede tvojega izračuna stroškov, ne vem v kakšnih pogojih živiš. Ali sam plačuješ vse stroške, v kako veliki hiši živiš, ali si v življenju kaj delal ali si se samo fijakal z motorji? Aja, saj piše, da si delal za slabo plačo. Vozil si najboljše motorje, imel si samo najboljše gume in opremo in jamraš da nimaš LCD ja. Velik LCD dobiš že za 300 eur, pa še manj elektrike požre.

Tudi sam se v marsičem ne strinjam z migrantsko politiko, ampak povej, kje so tebe levaki v življenju zajebali in kaj si zajebal sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Igi Pop pravi:

? Aja, saj piše, da si delal za slabo plačo. Vozil si najboljše motorje, imel si samo najboljše gume in opremo in jamraš da nimaš LCD ja. Velik LCD dobiš že za 300 eur, pa še manj elektrike požre.

Tudi sam se v marsičem ne strinjam z migrantsko politiko, ampak povej, kje so tebe levaki v življenju zajebali in kaj si zajebal sam.

Jz sem imel nizko plačo ja,sem pa tudi uvazal mopede....in nikoli nisem imel najboljši motor..večino kupil leto,dve,tri staro....zase vedno od prijateljev ali znancev(tudi v tujini)...vedno vozil med 5let in15let star avto...

Ce bi bral tudi koliko kilometrov sem letno delal s svojimi motorji bi ti lahko bilo jasno zakaj vse top! Recimo z ninjo,ko sem se res veliko vozil sem naredil celo 6000km v dveh sezonah...Da pa je lahko vse na motorju v zvezi z motorjem bilo po mojih željah pa zadnjih 18let nisem bil na smučanju in v zadnjih 14letih le enkrat 5dni na morju...

Kje sem napisal,da nimam LCD? Sem dobil velik smart tv 3leta nazaj za božička...sem le cca 23h na dan v postelji...

Mene kr niso...se je pa moj dedek boril v 2SV zato,da bi njegove,naše generacije lahko še naprej v miru živeli in se ne rabili po rovih skrivat,kot se je moral on...

In absolutno poznam preveč ljudi,ki resnično ne more preživeti z nizkimi dohodki in so obsojeni na usmiljenje sosedov in sorodnikov.In tu ni prav,da se daje tujcem brezplačno hrano,elektriko,zdravstvo,komunalo,rtv prispevek...

In ko te stvari in to brez najemnine,ki jo imajo oni tudi brezplacno odstejemo od dohodka marsikomu ostane okoli 50eu za cez mesec...ja res...no in raje se naj pomaga takšnim Slovencem kot pa tujcu,sumljivega slovesa,ki je prepotoval pol zemlje pridet zivet v Slovenijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, skalar36 pravi:

Tud dinozavri so, pa dodo je, pa tasmanski tiger...

niso .. a nisi gledu Jurski park ... bodo pa nardili Slovenski park :huh:

upam, da nau tko, kot so ekonomski emigranti v Ameriki skor iztrebili domačine, in sedaj teli emigranti ne pustijo drugim v to državo, ker je njihova Amerika čistokrvna - ameriška  ... s predsednikom Nemcem, katerega prednika (dedka) so izgnali iz Nemčije in s Slovenko, ki nima niti prednikov v Ameriki ampak je druga žena tega potomca ekonomskega emigranta, ki je meu prejšnjo ženo Čehinjo, katera tudi ni imela prednikov emigrantskih Američanov ... 

a je mal smešno kajne :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, maus pravi:

niso .. a nisi gledu Jurski park ... bodo pa nardili Slovenski park :huh:

upam, da nau tko, kot so ekonomski emigranti v Ameriki skor iztrebili domačine, in sedaj teli emigranti ne pustijo drugim v to državo, ker je njihova Amerika čistokrvna - ameriška  ... s predsednikom Nemcem, katerega prednika (dedka) so izgnali iz Nemčije in s Slovenko, ki nima niti prednikov v Ameriki ampak je druga žena tega potomca ekonomskega emigranta, ki je meu prejšnjo ženo Čehinjo, katera tudi ni imela prednikov emigrantskih Američanov ... 

a je mal smešno kajne :P 

Jebeštica, na jurski park sm pa čist pozabu.

A veš kaj maus, nč ni narobe z ekonomskimi migranti, al pa z begunci, ki se znajo obnašat. Velikokrat so boljš kot marsikateri Slovenc.

Če se pa ne znajo obnašat, mi pa gredo na k***, cerkvenjaki, migranti, politiki, motoristi...in tle se pogovarjamo o nezakotnih migrantih, ki se ne znajo obnašat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, skalar36 pravi:

nezakotnih migrantih, ki se ne znajo obnašat.

Trump je kao zakonit, ampak se še zdaj ne zna obnašat :P 

nezakonit emigrant (to naj bi bil begunec), saj begunci ponavadi nimajo dokumentov, ker so vse zgubili v vojni, kar pa izkoriščajo razni prevaranti in to je največji problem ... se spomnim še pred mnogimi leti, ko so za cestninsko postajo Torovo, redno našli v hosti osebne dokumente, saj so jih pretkani Slovenci, peljali za cestninsko postajo Torovo in jim rekli, da je za tem Avstrija ... redno so jih našli v Kranju, ki pa na njihovo žalost ni bilo v Avstriji ;)

toliko o nas poštenih Slovencih :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, maus pravi:

Trump je kao zakonit, ampak se še zdaj ne zna obnašat :P 

nezakonit emigrant (to naj bi bil begunec), saj begunci ponavadi nimajo dokumentov, ker so vse zgubili v vojni, kar pa izkoriščajo razni prevaranti in to je največji problem ... se spomnim še pred mnogimi leti, ko so za cestninsko postajo Torovo, redno našli v hosti osebne dokumente, saj so jih pretkani Slovenci, peljali za cestninsko postajo Torovo in jim rekli, da je za tem Avstrija ... redno so jih našli v Kranju, ki pa na njihovo žalost ni bilo v Avstriji ;)

toliko o nas poštenih Slovencih :P 

 

Politiki. Božiček, pošten politik in pametni policaj imajo nekaj skupnega... noben ne obstaja. Tko da tumpa ne bomo mešali.

Begunci., to smo obdelal, njim je treba pomagat. Drugače pa, ti si se boril za SLO, svaka čast. Zakaj se ti mladi fantje ne borijo za mir v svojih državah!?
Ženske se borijo, oni pa ne. V Evropi pa lahko povzročajo nasilje, pa kako vam ni jasno, zakaj so prišli... delati in na naš način živeti sigurno ne.  Pa tudi, če se vojna konča... koliko misliš, da se jih bo vrnilo v domovino?

Precej ljudi prihaja, iz nevojnih območji... Merklova politika... willcome. Ker vem kako so pridni za delat... ga ne zaposlim pod nobenim pogojem. Pa še tist njihov hokus pokus iz neba... velika ovira za sožitje našega "hokus pokus iz neba".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, skalar36 pravi:

 Pa tudi, če se vojna konča... koliko misliš, da se jih bo vrnilo v domovino?

ne vem ... starši Zlatana Ibrahimovića se niso iz Švedske vrnili v Bosno ;)

zakaj se ne borijo za svoje države ... tudi ne vem ... tudi vsi Slovenci se niso in so bežali v Avstrijo, Italijo in Nemčijo, ampak na srečo ni trajalo dolgo ;)

vprašanje je, če bi se še enkrat za te naše pokvarjene politike ;)  .... da nau pomote ... za VSE POKVARJENE POLITIKE, LEVE, DESNE , SREDINSKE in ostale, ki se šlepajo malo levo, malo desno ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 12 letih se niso integrirali , niso delali in še vedno ne znajo tekoče nemško ......to uvažamo , bravo vsi ,  ki zagovarjate migracije.

 

48421398_10215216258132318_7222824034709274624_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

V 12 letih se niso integrirali , niso delali in še vedno ne znajo tekoče nemško ......to uvažamo , bravo vsi ,  ki zagovarjate migracije.

 

48421398_10215216258132318_7222824034709274624_n.jpg

Ne mores tako omejenim reci BRAVO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pa rešujejo otroke ;) ... tut mau čudn vir, ampak vir je ... lahko še kakšnega najdem ;) 

vsak lahko nalima kar mu paše :P

https://reporter.si/clanek/svet/migrant-v-parizu-na-spektakularen-nacin-resil-malcka-za-nagrado-dobi-drzavljanstvo-in-sluzbo-video-641013

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!