Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 19 minutami, Codeine pravi:

Preprosto. Država je prehitro prodala nekaj kar ni bilo njeno oz. je nepremičnino zahteval nazaj prvotni lastnik, ki mu je bila vzeta z nacionalizacijo. Gospa potem takem stanovanja NI nikoli kupila od pravega lastnika.

V prispevku pa seveda namenoma ne povedo kaj se je zgodilo z kupnino itd. 

Sicer je pa to čisto slovenska folklora, dajmo ignorirat vse opomine, odločbe sodišča, izvršbe itd. Potem pa, ko pridejo rubežniki pa hop na TV, kakšna krivica se mi godi.

Pa kaj se naj 88 let stara ženička ubada z biokrati?

Primer:

Zadnjič sem izpolnjeval za davčno , ker imam najemnika napoved aaaaaaa , letos je v veljavi nek nov obrazec katerega še zaposleni na davčni ne obvladajo, saj je zaposlena tam sedela poleg mene in gruntala kaj naj kam vpišem , samo še vprašanja  ali je moje blato zjutraj trdo ali mehko ni bilo in potem se naj s tem ubada 88 let stara ženička, mal mim se ti ne zdi? 

P.S. In država je dopustila , da je ženička kupila in plačala nepremičnino , ki so ji jo zdaj zaplenili , namesto , da bi odrezali parkle notarju , ki je to overil itd .....da ne pišem več naprej , kje je vse pogrnila država in njene institucije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, nejc74 pravi:

Ne ti, ne ta prispevek ne povesta kaj je narobe tako da lahko samo ugibamo ali je bila deložacija pravična ali ne :)

 

Ali je migracija preko meje brez dokumentov in ponesreči še ilegalna pravična ali ne ? Pa ni treba nič ugibat , žalostno je tole tvoje razmišljanje . 

Za prišleke veš vse brez ugibanja , pri 88 let stari ženički bi se pa ti šel spet besedne manipulacije in ugibanja ......sramotno !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi vsi tisti politiki, ki zmečejo za drage odvetnike, se odrekli kakšnemu honorarju in plačali odvetnike za res tragične primere, kot je ta, ki ga je Kmet omenil ... Janša, Popovič, Janković itd itd ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Codeine pravi:

Preprosto. Država je prehitro prodala nekaj kar ni bilo njeno oz. je nepremičnino zahteval nazaj prvotni lastnik, ki mu je bila vzeta z nacionalizacijo. Gospa potem takem stanovanja NI nikoli kupila od pravega lastnika.

V prispevku pa seveda namenoma ne povedo kaj se je zgodilo z kupnino itd. 

Sicer je pa to čisto slovenska folklora, dajmo ignorirat vse opomine, odločbe sodišča, izvršbe itd. Potem pa, ko pridejo rubežniki pa hop na TV, kakšna krivica se mi godi.

Ja, ni to osamljen primer. Kupnina se je verjetno vrnila, ko se je ugotovilo, da je zadeva v denacionalizaciji in da je posel ničen.

Problem je v tem, da UE enote, ki so reševale denacionalizacije, niso striktno vpisovale zaznamb o postopku v zemljiško knjigo. In se je tako "zdelo", da je mogoče zadevo prodat dalje.

Citiraj

Šele leta 2007 smo sklenili najemno pogodbo, a je v tem času lastnica že zahtevala mojo izselitev, češ da imam bivalni vikend v Negovi, ki je 33 kilometrov iz Maribora,« pojasnjuje Bačanijeva in dodaja, da so si deložacijo nakopali zaradi neplačila sodne takse. Zatajil naj bi njihov odvetnik, saj je zamudil zakonite roke. »Tako je odločilo tudi vrhovno sodišče, pa tudi ustavno sodišče je zavrnilo našo pobudo, češ da nimamo 'pravnega interesa',« je povedala Bačanijeva in nadaljevala o njihovem odvetniku, pri čemer gre za isto osebo, ki je temu upravičencu izdala slovensko državljanstvo.

Citiraj

Zaradi izgubljenih tožb za povrnitev odškodnine od države smo državnemu pravobranilstvu in UKC Maribor dolžni povrnitev stroškov v višini 14.000 evrov. Imamo tudi izvršbo na transakcijskih računih, kupnina za stanovanje nam je bila vrnjena v lanskem letu,

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/56537b93624ba/kalvarija-v-hisi-strahov

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Kmet2 said:

Ali je migracija preko meje brez dokumentov in ponesreči še ilegalna pravična ali ne ? Pa ni treba nič ugibat , žalostno je tole tvoje razmišljanje . 

Za prišleke veš vse brez ugibanja , pri 88 let stari ženički bi se pa ti šel spet besedne manipulacije in ugibanja ......sramotno !!!

Verjetno želiš povedati, da je babica nič kriva za to ker je stara 85? Starost sama po sebi ne pomeni pravičnosti:

babica preprodajala drogo

babica in vnuk preprodajala drogo

Manipulacija:

Kmetu ukradejo KTM-a, od tatu ga kupi 85 letna babica da bo svojemu vnuku dostavljala toplo malico. Kmalu se pri njej oglasijo policisti, motor vzamejo in ga vrnejo Kmetu. 24UR in MS: "zločinska policija oropala babico, tajkun Kmet se masti z njeno lastnino"

upam, da razumeš poanto.

Popravljeno . Popravil nejc74
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Ja, ni to osamljen primer. Kupnina se je verjetno vrnila, ko se je ugotovilo, da je zadeva v denacionalizaciji in da je posel ničen.

Problem je v tem, da UE enote, ki so reševale denacionalizacije, niso striktno vpisovale zaznamb o postopku v zemljiško knjigo. In se je tako "zdelo", da je mogoče zadevo prodat dalje.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/56537b93624ba/kalvarija-v-hisi-strahov

Res je. Vse ostalo pa je verjetno trmanje omenjene gospe in je vso vrnjeno kupnino namesto, da bi jo porabila za drugo stanovanje zagnala za povrnitev stroškov v izgubljenih tožbah. Krivi so pa zdaj vsi drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nejc74 pravi:

Verjetno želiš povedati, da je babica nič kriva za to ker je stara 85? Starost sama po sebi ne pomeni pravičnosti:

babica preprodajala drogo

babica in vnuk preprodajala drogo

Manipulacija:

Kmetu ukradejo KTM-a, od tatu ga kupi 85 letna babica da bo svojemu vnuku dostavljala toplo malico. Kmalu se pri njej oglasijo policisti, motor vzamejo in ga vrnejo Kmetu. 24UR in MS: "zločinska policija oropala babico, tajkun Kmet se masti z njeno lastnino"

upam, da razumeš poanto.

Razumem , samo nekdo je moral pogodbo o prodaji podpisat overit , a razumeš ti mene . Morali so imeti tudi dokumente o motorju , drugače ne bi bilo prodaje to je poanta . 

pred 2 urami, Codeine pravi:

Res je. Vse ostalo pa je verjetno trmanje omenjene gospe in je vso vrnjeno kupnino namesto, da bi jo porabila za drugo stanovanje zagnala za povrnitev stroškov v izgubljenih tožbah. Krivi so pa zdaj vsi drugi.

In ti to trdiš , ker veš ali ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Codeine pravi:

Iz prispevka in zgornjih linkov je to več kot očitno.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/56537b93624ba/kalvarija-v-hisi-strahov

Ah dej ga no srat , to je rumeni vir B)

Ko vam paše je verodostojen , ko vam ne paše je rumeni :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta naš komik se sebi že smeji...

Naj naredi nekaj,da se bomo smejali tudi državljani Slovenije in ne le migranti in on!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na obisku...

Učinkovita protimigranska ograja? Za njo na parceli pa 14 dobermanov...vam povem,da se ne bi glih naslanju na ograjo kaj sele preskočil...

Ko te 14 dobermanov tiho gleda...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, nejc74 pravi:

Verjetno želiš povedati, da je babica nič kriva za to ker je stara 85? Starost sama po sebi ne pomeni pravičnosti:

 

1. Nejc kosila v rastavraciji. K njemu stopi mladenič in mu mazne šnicl. Nejc se razpizdi in.....

2. Nejc kosila v restavraciji. K njemu pristopi babica in mu vzame šnicl. Nejc se ....

V obeh primerih si ostal brez šnicla.... A razumeš poanto :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

je ja, ker navanje twitow umsko prizadetih oseb (petersweden) ni novinarstvo, temveč laganje. Le kaj to pove o tebi?

DQZMJGJW4AAHrEg.thumb.jpg.84fed6a0eb46e5b36e893213944571c7.jpg

 

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.izvoznookno.si/podatki_o_drzavah/svedska/casopisi

Vzel sem si 15 minut, pa preletel ene pol švedskih časopisov. Priznam, da švedsko ne znam niti kihnit, ampak o "vojnem stanju" na Švedskem vsaj slikovnega materiala jaz nisem našel. 

Če ga najde kdo drug.....izvol'te.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Otroka je odpelal 40let stara zenska, tako pocena da ni vedla kje je

https://www.thelocal.se/20190123/woman-suspected-of-kidnapping-six-month-old-baby-denies-crime

 

Streljali so se policiji znani kriminalci. Gangi so poravnali racune. 

https://www.thelocal.se/20190124/one-dead-and-two-injured-after-shooting-in-umea

 

ne vem, precej dost stvari z madzarske tv se izkaze za lazi. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Tedybear pravi:

https://www.izvoznookno.si/podatki_o_drzavah/svedska/casopisi

Vzel sem si 15 minut, pa preletel ene pol švedskih časopisov. Priznam, da švedsko ne znam niti kihnit, ampak o "vojnem stanju" na Švedskem vsaj slikovnega materiala jaz nisem našel. 

Če ga najde kdo drug.....izvol'te.

 

Če vrjameš TV in časopisom potem res ne boš videl nič drugega , kot  učitelje in znanstvenike iz slonokoščene obale z družinami .......resnica , eh za to se nobeden ne bori .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kje napisal, da verjamem? Napisal sem, da nisem našel nobenega podatka o t.i. vojnem stanju na Švedskem.

Ti trdiš, da švedski časopisi prikrivajo dejansko stanje? 

Čemu jaz verjamem:

 - verjamem našim časopisom ker preberem leve (Mladina, Delo, Dnevnik...), desne (Demokracija, Reporter, Orbanova24TV, Politikis), državne, lokalne, privatne...in si z primerjavo ustvarim neko sliko.

 - verjamem do neke mere uradnim podatkom (Policija, lokalne oblasti, ) ker ne vidim fore v tem, da bi predstavnik državne institucije lagal medijem ali celo na novinarski konferenci. Kot javni uslužbenec je kazensko odgovoren za neresnične izjave in manipuliranje.

 - verjamem vojakom iz moje enote, ki skupaj z policisti patruljirajo na J meji že tretje leto.  Pač, marsikaj zvem iz prve roke.

 - malo verjamem tudi pravim Švedom, s katerimi ima nečakinja redne stike še iz časov njenega študija tam gori nedolgo nazaj. In na njena vprašanja, če je tam res taka  ..izdarija, ( twiti in "preverjene" objave o pravih islamskih enklavah na Švedskem se pojavljajo že kar nekaj časa...) jo debelo gledajo. 

 

Čemu ali komu ne verjamem: Facebook in twiter "preverjenim" informacijam, šank resnicam....

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Tedybear pravi:

Sem kje napisal, da verjamem? Napisal sem, da nisem našel nobenega podatka o t.i. vojnem stanju na Švedskem.

Ti trdiš, da švedski časopisi prikrivajo dejansko stanje? 

Čemu jaz verjamem:

 - verjamem našim časopisom ker preberem leve (Mladina, Delo, Dnevnik...), desne (Demokracija, Reporter, Orbanova24TV, Politikis), državne, lokalne, privatne...in si z primerjavo ustvarim neko sliko.

 - verjamem do neke mere uradnim podatkom (Policija, lokalne oblasti, ) ker ne vidim fore v tem, da bi predstavnik državne institucije lagal medijem ali celo na novinarski konferenci. Kot javni uslužbenec je kazensko odgovoren za neresnične izjave in manipuliranje.

 - verjamem vojakom iz moje enote, ki skupaj z policisti patruljirajo na J meji že tretje leto.  Pač, marsikaj zvem iz prve roke.

 - malo verjamem tudi pravim Švedom, s katerimi ima nečakinja redne stike še iz časov njenega študija tam gori nedolgo nazaj. In na njena vprašanja, če je tam res taka  ..izdarija, ( twiti in "preverjene" objave o pravih islamskih enklavah na Švedskem se pojavljajo že kar nekaj časa...) jo debelo gledajo. 

 

Čemu ali komu ne verjamem: Facebook in twiter "preverjenim" informacijam, šank resnicam....

 

Tudi jaz ne vidim fore o Jankoviču in ostalih , ki so javno kradli in so jih dobili s prsti v marmeladi pa se še nobenemu ni nič zgodl in vse zastara ali so pa oproščeni . Ti res vrjameš sodstvu in policiji , ker jaz že dolgo več ne , sem imel kar nekaj opravka s temi cigojnerji .

Ta mi je še najlepša bučka .......Kot javni uslužbenec je kazensko odgovoren za neresnične izjave in manipuliranje.? 

Sej ne rabim pisat o lopovih , ki so bili tudi obsojeni pa so danes v parlamentu ..........

Osebno ne vrjamem ne levim ne desnim , ker so vsi ista gamad , vrjamem pa svojim očem in svojim sorodnikom v tujini .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js vse verjamem razen, če  ne verjamem :huh: 

 

 

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Tudi jaz ne vidim fore o Jankoviču in ostalih , ki so javno kradli in so jih dobili s prsti v marmeladi pa se še nobenemu ni nič zgodl in vse zastara ali so pa oproščeni . Ti res vrjameš sodstvu in policiji , ker jaz že dolgo več ne , sem imel kar nekaj opravka s temi cigojnerji .

Ta mi je še najlepša bučka .......Kot javni uslužbenec je kazensko odgovoren za neresnične izjave in manipuliranje.? 

Sej ne rabim pisat o lopovih , ki so bili tudi obsojeni pa so danes v parlamentu ..........

Osebno ne vrjamem ne levim ne desnim , ker so vsi ista gamad , vrjamem pa svojim očem in svojim sorodnikom v tujini .

Prijatu .. js ti verjamem, ampak je treba biti kritičen do vseh .. tudi do Janše, Krkoviča, Bavčarja, Šrota, Podobnika, Kučana, Jankoviča, Šiškota ... do vseh enako ne samo ene politične stranke ... ampak kot osebe, ki so naredile kriminalno dejanje  .. ko se bo to zgodilo, bom verjel v to vejo oblasti ... dokler jih potrjujejo politiki, temu ne verjamem ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 1. 2019 ob 9:24, maus pravi:

...ampak je treba biti kritičen do vseh .. tudi do ... Šiškota ...

Zakaj pa njega?

On bi zadeve rešu...sicer po domače...ampak bi jih !

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Buschi pravi:

Zakaj pa njega?

On bi zadeve rešu...sicer po domače...ampak bi jih !

tko kot jih je kot navijač vijol :? 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist lih ne...rečmo tko, kot jih je hotu pol leta nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Buschi pravi:

Tist lih ne...rečmo tko, kot jih je hotu pol leta nazaj.

a z državnim prevratom ... z orožjem do oblasti :huh: , ker je na volitvah popušu :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!