Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 1 minuto, Gaunar Jokl pravi:

Potem se postavi vprašanje:

bodo varovali migrante pred Slovenci ali bodo Slovence varovali pred migranti :hmm:

Preberi članek še enkrat , vse piše.

pred 3 minutami, maus pravi:

eni pa rešujejo otroke ;) ... tut mau čudn vir, ampak vir je ... lahko še kakšnega najdem ;) 

vsak lahko nalima kar mu paše :P

https://reporter.si/clanek/svet/migrant-v-parizu-na-spektakularen-nacin-resil-malcka-za-nagrado-dobi-drzavljanstvo-in-sluzbo-video-641013

ta je že v nogometni francoski reprezentanci :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Gaunar Jokl pravi:

Potem se postavi vprašanje:

bodo varovali migrante pred Slovenci ali bodo Slovence varovali pred migranti :hmm:

Glede nato kolikokrat so jim v Dobovi pobegnili in so jih morali po vasi loviti policisti,domacini pa skrivati za oknami in klicati policijo bodo bolj karte igrali kot koga varovali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 12. 2018 ob 9:59, izibajker pravi:

Vsem levakom želim srečno novo leto. Vsem desnakom takisto. Pa še vsem vmes, ter onim ki so spodaj in zgoraj.

nehaj podžigat brez veze.. te besede so mi postale največji poden pa kdorkoli jih izreče ali zapiše..

jaz bi zaželel srečno - pa ne samo novo leto - vsem dobrim ljudem .. slabim pa ne..

Ob 27. 12. 2018 ob 17:55, Alla pravi:

Kaj pa država dela z našim denarjem, na to pa nimam vpliva.

Ampak se mi zdi, da ga več pospravijo v svoje žepe razni slovenski "državni predstavniki" z računi v tujini, kot ga gre za migrante. 

Ne jaz, ne ti, ne Kmet tega ne bomo rešili, lahko pa pomagamo po svojih najboljših močeh, saj kot vidiš, država ne bo poskrbela. Tistim, ki so pomoči potrebni. 
Ko bodo volitve pa nehajte vekat, da se ne da nič spremenit in pojdite volit. Za tiste, za katere verjamete, da so pošteni in da ne bodo kradli kot doslej vse garniture zadnjih 28 in več let....

 

tudi po volitvah ne boš imela vpliva na to , kaj bo država delala z denarjem..

a imaš kakšen predlog koga volit?konkreten predlog?

Ob 27. 12. 2018 ob 18:26, solorider pravi:

@Alla, sli smo volit....zjebal smo Kahlna, Bratuskovo, Cerarja....in poglej kje so! Povej kaj naj naredimo, da bo drugace?

manjka se en pošten lopovski politik , ki bi že v predvolilni kampanji razčlenil deljenje državnega denarja na izdatke in podkupnine... takega bi volil ..ker "pošteni" so vsi zajebali torej rabimo nekaj z nasprotne strani ..

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

nehaj podžigat brez veze.. te besede so mi postale največji poden pa kdorkoli jih izreče ali zapiše..ja

Za razumevanje tega mojga citata si preber ene par zadnjih strani v tejle temi. Pa boš videl, kdo je spet eno podžigalno vrvico prižgal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prižgal , prižgali.. mogoče bi bilo bolje pogasiti kot paziti da ne ugasne..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kmet2 pravi:

Resnični medij le tisti,kjer pise,da se je nekaj milijon migrantov uspesno socializiralo v treh letih in naucilo jezika in hodi v službo?

Sam ves kmet tako laže še ker medij ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, vidmar j said:

 

Pa kaj ni nikjer nobenga deca,al so same šleve povsod? Pismo,da se mora sama mamica z otroki brant je pa tud žalost.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji starši proizvajajo pičke in se hodijo za smrkavce kregat v solo, ker so ga grdo pogledali in taki bojo čez 20 let vodilna garnitura.....samo se vsemogočni nam lahko pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce jih se nasi tuk uvozijo bomo pač s teleskopskimi palicami v zepu okoli hodili....

@Borutt ali jo smes imeti v zepu pri navadnem izletu in ne na kakih prireditvah...seveda pospravljeno in namenjeno lastni varnosti...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ashampoo_Snap_2019_01.04_18h01m55s_001_.png.e725555a272e3c25cf927c4723e9e499.png

Permisivna vzgoja... v šolah ne obvladujejo več fantov z malo več testosterona.

Nekje sem "slišal", da jim dajejo celo neke tablete za zniževanje testosterona? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najvarnejša generacij v Evropi je rojena tam po letu 50 v prejšnjem stoletju. Ni bil problem za službo, sedaj so v brezskrbni penziji, 

nas pa čaka norija na stara leta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vandrovec, res je. In včeraj sem bral, da se jih je lani rodilo precej manj, kot jih je umrlo, da je rodnost okoli 1,6 otroka na žensko in to pomeni, da bomo izumrli. Rešitev je več otrok ali priseljenci.

Madžari so prepovedali migrante, sedaj pa sprejeli zakon, o povečanju nadur in zamiku plačila le teh, ker jim primanjkuje delavcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, vandrovec pravi:

Najvarnejša generacij v Evropi je rojena tam po letu 50 v prejšnjem stoletju. Ni bil problem za službo, sedaj so v brezskrbni penziji, ...

Kateri je hotel, je imel delo.. Danes jih veliko noče delat....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Darko3g pravi:

Vandrovec, res je. In včeraj sem bral, da se jih je lani rodilo precej manj, kot jih je umrlo, da je rodnost okoli 1,6 otroka na žensko in to pomeni, da bomo izumrli. Rešitev je več otrok ali priseljenci.

Madžari so prepovedali migrante, sedaj pa sprejeli zakon, o povečanju nadur in zamiku plačila le teh, ker jim primanjkuje delavcev.

Seveda, to je posledica pohlepnih vlad in vseh tistih, ki živijo na račun delavcev...delavce je potrebno od nekje uvoziti, samo to je dvorezen meč. Da bi se prilagodili na padanje delovne sile in se odrekli lastnemu ugodju....to pa ne gre

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Darko3g pravi:

Vandrovec, res je. In včeraj sem bral, da se jih je lani rodilo precej manj, kot jih je umrlo, da je rodnost okoli 1,6 otroka na žensko in to pomeni, da bomo izumrli. Rešitev je več otrok ali priseljenci.

Madžari so prepovedali migrante, sedaj pa sprejeli zakon, o povečanju nadur in zamiku plačila le teh, ker jim primanjkuje delavcev.

Ta problematika s premalo nataliteto je stara že desetletja in velja skoraj za celotno Evropo.

Verjamem, da v okoljih, kjer je polno tujcev in prihaja do zapletov med prebivalci, bi marsikateri raje naredil kakšno uro več in imel normalno življenje.

V Španiji je ogromno brezposelnosti in verjamem da še v ostalih državah, samo kapital pristaja samo na mezdne plače in na takšen način so na razpolago nižje plačana delovna mesta, ki pritegnejo nekatere tujce. Tujce pritegnejo tudi različni socialni prejemki - ko bodo te zmanjšali, zaradi preveč priseljencev bo pa štala. Štalo bodo naredili tako tujci kot avtohtoni prebivalci.

Tako pač je v turbo kapitalizmu, kjer je vrednota samo čim več denarja, na račun veliko dela in slabih plač.

Letos sem prebral, da bodo imeli Hrvati precej težav v turizmu saj pričakujejo zopet rekordno sezono. Ljudi v gostinstvu pa primanjkuje - le zakaj? Na borzi jih imajo dovolj. Odgovor je na dlani. Sedaj bi delavce radi uvozli, pa imajo zaplete z zakonodajo. Lažje je zakonodajo spreminjati kot dobro plačati kader v gostinstvu. Iz tega se da sklepati, da v politiki delajo gospodarstveniki, ki skrbijo zase in za sebi podobne posameznike.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudi je čist dost. Tud če mal se jih mal zmanjša ni nobene težave. Težava je, ker more 1 človek delat za 2 lenuha in 1 penzionista.

Namest, da bi 2 delala, 1 se delu da dela, penzionist pa uživu zasluženi pokoj. Čist simpl, vse, ki so na socialcu nagnat delat družbeno koristna dela cca 35h na teden... pa tud če kamne prelagat iz enga kupa na drug kup... čeprav je dost dela... Takoj je rešen "socialen problem".

Manka se en Tito...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, sesir pravi:

Ce jih se nasi tuk uvozijo bomo pač s teleskopskimi palicami v zepu okoli hodili....

@Borutt ali jo smes imeti v zepu pri navadnem izletu in ne na kakih prireditvah...seveda pospravljeno in namenjeno lastni varnosti...

Teleskopska palica je prepovedana. Razen tega, verjetno nočeš, da te z lastno palico premlati :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, IZTOK pravi:

Teleskopska palica je prepovedana. Razen tega, verjetno nočeš, da te z lastno palico premlati :blush:

Nikoli imel....in kaj naredijo,ce jo imas?

Če bi jo jz izvelekel bi se šlo za moje življenje in tu pol vseeno,ni?

V avtu ali kombiju vedno imel veliko mag-lite baterijo...nikoli koristil za kaj druga kot za svetit...bla pa absolutno v avtu zaradi lastne varnosti...ni glih fajn brez vsega spat v avtu,sploh v tujini...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Nikoli imel....in kaj naredijo,ce jo imas?

Če bi jo jz izvelekel bi se šlo za moje življenje in tu pol vseeno,ni?

V avtu ali kombiju vedno imel veliko mag-lite baterijo...nikoli koristil za kaj druga kot za svetit...bla pa absolutno v avtu zaradi lastne varnosti...ni glih fajn brez vsega spat v avtu,sploh v tujini...

Če te zalotijo z njo je prekršek, če pa koga nakrešeš z njo pa sledi ovadba za kaznivo dejanje, razen, če dokažeš, da je bila samoobramba in ni bilo druge možnosti. Pri nas po mojem mnenju res ni potrebno vzganjat paranoje, zaenkrat še ne. Drugače pa, pol metra električnega kabla pa ni nedovoljeno nositi naokrog :), je pa nepotrebno in nekoristno. Konfliktom se je najbolje izognit, ker takšni iščejo sebi primerne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!