Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

In ? Vsak človek dela napake in ker se jih kesa si požene kroglo v pisker . 

Pri tujcih je nekaj normalnega kamenjanje do smrti , pohabljanje splovil itd  in ti ljudje prosto šetajo , nimajo vesti in čakajo na naslednjo žrtev . 

Ne mešaj hrušk in jabolk .

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Frenk 67 pravi:

Ni glih, da bil ta šport neznan v naših kraji

ne zavaji zdj .. zdj ni o tem tuki govora :P

se strinjam .. potrebno je več narest za Slovenijo in za slovence .. ampak mormo vedt, da se to da spremenit ... na volitvah ... ok .. zdj je neka leva sredina ... res me zanima, kok bi recimo desna sredina naredila za upokojence ... imeli so to možnot in je bila figa ... saj pravim .. levi, sredinski in desni so za en kurac ... vsi poskrbijo za svoje interese ... levičarji in desničarji ... zdj podpihujejo desničarji, ko bodo pa na oblasti desničarji bodo pa podpihovali levičarji ... tko je vedno blo in tko je v vseh demokracijah v Evropi in v največji demokratični državi na svetu ... Ameriki :P

maus vas ma rat ... še mau vas mam :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Nisem jz to dal ali trdil...

Jz le povem kako gladko brez gotovinskega dodatka prednjači tujec pred fomačimi ljudmi,katerih starši so se bojevali za domovino,za katero so se oni streljali in nosili glavo naprodaj leta 91...in seveda polnili državno blagajno s svojimi prihodki kot tudi odhodki!!!!

IN ZDAJ TUJC DOBI VEC oz,da nevs siten...isto dobi,ce ne dobi niti centa v gotovini!!!!!!!

Spet trdiš, dokažeš pa ne. Ni mačk v hiši? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Kmet2 pravi:

In ? Vsak človek dela napake in ker se jih kesa si požene kroglo v pisker . 

Pri tujcih je nekaj normalnega kamenjanje do smrti , pohabljanje splovil itd  in ti ljudje prosto šetajo , nimajo vesti in čakajo na naslednjo žrtev . 

Ne mešaj hrušk in jabolk .

V vsaki kosari se najdejo gnila jabolka, al pa hruske

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Kmet2 pravi:

In ? Vsak človek dela napake in ker se jih kesa si požene kroglo v pisker . 

Pri tujcih je nekaj normalnega kamenjanje do smrti , pohabljanje splovil itd  in ti ljudje prosto šetajo , nimajo vesti in čakajo na naslednjo žrtev . 

Ne mešaj hrušk in jabolk .

Če pogledam dnevnik dogodkov, je pretepanje žensk pri nas zelo popularen šport. Ker pa so ti možje največji strahopetci, se pred vsemogočnim dejanjem podprejo s pravo domačo kapljico. 

In ti ljudje se tukaj normalno sprehajajo in ta dejanja tudi ponavljajo. 

Če kdo ni razumel, to so sami krepostni slovenceljni. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

 

Seveda boš pokazal nakazila tem teroristom, kajne. 

Seveda bos ti dokazal,da med njimi ni bilo katerega,ki je že izvedel teroristicni napad..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Sem kje to omenil , ali spet podtikaš ? 

Krivi ste vi , ker če bi se borili tako za slovenca , kot se za prišleke , bi bil čisto tiho !

Kdo se je boril za prišleke, za Slovence pa ne? Tisti, ki pomaga Slovencu, bo tudi tujcu. Ker je človek. 

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Priden sedi 5. 

Bom še enkrat , dokler bom jaz zbiral donacije in zabijal svoj čas (veliko časa Alla , ne samo mičkeno za peseke ) za dobrodelne akcije , toliko časa bom tulil , da zdrav moški , ki je prečil od svoje izvorne države  preko par varnih držav v SLO in tu tulil AZIL ne dobi nič . 

Imamo dosti svojih revežev in ljudi  ,ki so 40 let garali za mizerno plačilo pa dobijo manj kot en prišlek . 

Evo , pa sem nafilal svoj ego . 

 

V prvi polovici prejšnjega stoletja so Slovenci veliko odhajali v tujino in zanimivo, večinoma moški. Torej je bolj logično, da bi hodile ženske in otroci? 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Arzen pravi:

Kdo se je boril za prišleke, za Slovence pa ne? Tisti, ki pomaga Slovencu, bo tudi tujcu. Ker je človek. 

In koliko si dal iz svojega žepa tujim ljudem? Aja veselo bi talal skupni denar...talaj dnar iz svojega žepa!!!

Kdo pa men kaj da pa sem isto brez lastne strehe nad glavo????Jz bi tud imel vse gratis kot imajo potencialni teroristi...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

In koliko si dal iz svojega žepa tujim ljudem? Aja veselo bi talal skupni denar...talaj dnar iz svojega žepa!!!

Ni vse v denarju, se da pomagati tudi drugače. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, sesir pravi:

Seveda bos ti dokazal,da med njimi ni bilo katerega,ki je že izvedel teroristicni napad..

Ti sploh kdaj kaj prebereš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Ni vse v denarju, se da pomagati tudi drugače. 

Seveda...predvsem z tem,da se jim vse nudi brezplačno...sam veš...nekdo to plača in to niste le bi levičarji pač pa vsi mi!!!!

Pravkar, Borutt pravi:

Ti sploh kdaj kaj prebereš? 

Recimo...

Imas dokaze,da posiljevalci v Nemciji in vozniki avtobusov v množice ljudi za katere se trdi,da so prišli po balkanski poti nismo preživljali mi davkoplačevalci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sesir pravi:

Dokaz?

Za vse napisano kar si citiral so dejstva pa nikjer ni omenjen se gotovinski dodatek za katerega bi ti rad dokaz...

Niso ze dejstva dovolj sramotna in zalostna?

 a teroristi dobijo tut božičnico, če pa ne praznujejo božiča? Ker če, pol bom šu na ulco metat granitne kocke...kr nekam :(

ps. med nama, ampak ne okol govort, teroristi so izredno dobro financirani že od matičnih držav in njim lastne verske skupnosti, jih ne rabimo še mi dodatno.

Teroristov se načeloma bojijo, tudi tisti, ki "vse dajo" imigrantom :D

pa še razlika med teroristom in migrantom:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

:(ps. med nama, ampak ne okol govort, teroristi so izredno dobro financirani že od matičnih držav in njim lastne verske skupnosti, jih ne rabimo še mi dodatno.

Teroristov se načeloma bojijo, tudi tisti, ki "vse dajo" imigrantom :D

 

Se strinjam,tud bankovcov so nasli slovenski policisti poln k pri njih...ampak pri nas imajo vseeno vse gratis...

Ne,tisti očitno verjamejo,da jih ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Kmet2 said:

Vam lahko das kakrsnikoli link in ce je proti vam , ni pravi.

 

3 hours ago, sesir said:

Dokaz?

Za vse napisano kar si citiral so dejstva pa nikjer ni omenjen se gotovinski dodatek za katerega bi ti rad dokaz...

Niso ze dejstva dovolj sramotna in zalostna?

Dzizusfakinšit

saj ne vem več a se delata norca al sta res polpismena: kje iz dokumenta na priloženem linku je razvidno "za kaj" in "kdo" je prejel denar? A vas res ne zanima resnica in vam zadošča da vas drugi futrajo z informacijami kot jim paše?

btw, malenkost več informacij je v "slovenskih novicah"

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, nejc74 pravi:

 

Dzizusfakinšit

saj ne vem več a se delata norca al sta res polpismena: kje iz dokumenta na priloženem linku je razvidno "za kaj" in "kdo" je prejel denar? A vas res ne zanima resnica in vam zadošča da vas drugi futrajo z informacijami kot jim paše?

btw, malenkost več informacij je v "slovenskih novicah"

 

Na pametnjakovič...dokazi,da kar sem napisal ni res....in da morajo to sami plačevati s svojim in ne našim!

Pusmo se keš,ki ga je omenil kmet in na katerega se spotikate...vse ostalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, nejc74 said:

 

 A vas res ne zanima resnica in vam zadošča da vas drugi futrajo z informacijami kot jim paše?

 

 

No ta stavek si pa preberi 1000 krat,ker tebe fopajo eni in isti že ne vem kolk časa,ti jim pa še vedno verjameš,ane Lukec.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

Ni vse v denarju, se da pomagati tudi drugače. 

Pomagaj slovencu !!! Ko bodo imeli vse oz. osnovno pa pomagaj še vsem okrog. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, nejc74 pravi:

 

Dzizusfakinšit

saj ne vem več a se delata norca al sta res polpismena: kje iz dokumenta na priloženem linku je razvidno "za kaj" in "kdo" je prejel denar? A vas res ne zanima resnica in vam zadošča da vas drugi futrajo z informacijami kot jim paše?

btw, malenkost več informacij je v "slovenskih novicah"

 

In koliko dobi invalid , ki je upokojen ? Za njega se bori , ne pa za tujca , ki se niti ne želi integrirat v družbo , temveč želi vsiljevat svoje pravo. 

Kolikokrat si skočil v zrak ob zaplembi hiše za par sto evrov dolga ? 

Žališ vse slovence z svojim razmišljanjem , nam jemljejo in dajejo kurcem iz arabije . Tam pa okoliške države njihove vere ne sprejmejo enega migranta . 

Si res polpismen ,  da ne vidiš kam taco pes moli ......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

In koliko dobi invalid , ki je upokojen ? .

Glih danes mi jamral znanec kako ne more čez mesec preziveti ali kot sanja se odseliti od doma,saj ima 294eu pokojnine...

Takemu mlademu invalidu pri 31 pa ne dat stanovanja al...pa ga ne briga oprema,bi spal na tleh...boljse tujcem dat na novo opremljena stanovanja in plačevati stroške...ter vabiti se njihove druzine...povprecno 8.1 otrok...

P.s

Invalidsko stanovanje s stroski pride 610eu na mesec...tak on reku jz ne vem!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Glih danes mi jamral znanec kako ne more čez mesec preziveti ali kot sanja se odseliti od doma,saj ima 294eu pokojnine...

Bo mu @Alla , pa @nejc74 mal dodala . Baje da full pomagata slovencem v stiski .......sam ven se ne mečeta , drugače pa full ja .....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Bo mu @Alla , pa @nejc74 mal dodala . Baje da full pomagata slovencem v stiski .......sam ven se ne mečeta , drugače pa full ja .....

 

Super! Joj mu rit ploska tak mu je...res mu ni fajn!In za take se naj prvo poskrbi in ko takšnih in podobnih primerov v Sloveniji ne bo pomagajte drugim.Ampak jim pomagajte,da se lahko vrnejo od koder prisli,ne pa...jih naseljevat po naši lepi državi...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kmet2 pravi:

Pomagaj slovencu !!! Ko bodo imeli vse oz. osnovno pa pomagaj še vsem okrog. 

Ne sekiraj se Kmet, Slovencev že skoraj ni več. Sicer so še ampak ne govorijo več slovensko...greš v mestu v restavracijo, vidiš mlade mamice z vozički...moraš imeti že srečo, da slišiš slovensko besedo :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Ne sekiraj se Kmet, Slovencev že skoraj ni več. Sicer so še ampak ne govorijo več slovensko...greš v mestu v restavracijo, vidiš mlade mamice z vozički...moraš imeti že srečo, da slišiš slovensko besedo :cool:

Si se sprehajal po Velenju....in ja vem...videl in se čudil nekaj mesecev nazaj...srecali nekaj ekstremno obilnih mamic s tremi ali dvema otrokoma in vozičkom...narodnost? Cuj ti,nea vem...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!