Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 57 minutami, Alla pravi:

In za to so krivi migranti al kako?

 

Sem kje to omenil , ali spet podtikaš ? 

Krivi ste vi , ker če bi se borili tako za slovenca , kot se za prišleke , bi bil čisto tiho !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Kje je dokaz, da ilegalec pri nas prejema denarno pomoč preko jurja, kot si predstavil malo višje? O teh dokazih te namreč sprašujem. 

Odpri oči pa poglej malo ven iz svojih okvirjev pa boš videl marsikaj .

Jz sem ti prilimal dokaze , ti pa blejaj naprej z levo rajo .

Poznam tvoje stališče o migrantih , le napiši po pravici , ne delaj se spet lepega na forumu , ker si daleč od tega !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je samo vprašanje, ker drugače ne vem zakaj je zadeva v tej temi. Ni treba zato v nezavest past od groze in ogorčenja.
In ne obtožuj brez dokazov.
Marsikdo od nas, levakov, kot nam pravite, naredi marsikaj konkretnega tudi za slovence potrebne pomoči, samo si z javnimi objavami le tega  na spletu ne fila lasnega ega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Absolutni NE!!!

Saj sta to stevilki,ki jih dobijo v kešu....Teroristi pa imajo se gratis dopuste na morju,stanovanja,opremo v stanovanjih,zdravstvo,prevajalce,ogrevanje,elektriko,komunalo.....

 

pred 2 urami, sesir pravi:

Aha,ker drzava ze dolgo tala dnar med teroriste,naj da novejsi datum,da se bo videlo,da ne le da ga je talala ampak,da ga se vedno?

Seveda boš pokazal nakazila tem teroristom, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Sem kje to omenil , ali spet podtikaš ? 

Krivi ste vi , ker če bi se borili tako za slovenca , kot se za prišleke , bi bil čisto tiho !

Se še spomniš, kakšen izraz si uporabil zame, ko sem se v Sloveniji zavzel za uporabo slovenskega jezika? Zakaj se nisi zavzel za slovenski jezik? 

Za koga se ti boriš? Očitno samo za svojo rit in proti vsakemu, ki ti ni všeč. Torej si isti, kot tisti, ki so po tvojem krivi za takšno stanje, kakršno je po tvoje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Alla pravi:

Bilo je samo vprašanje, ker drugače ne vem zakaj je zadeva v tej temi. Ni treba zato v nezavest past od groze in ogorčenja.
In ne obtožuj brez dokazov.
Marsikdo od nas, levakov, kot nam pravite, naredi marsikaj konkretnega tudi za slovence potrebne pomoči, samo si z javnimi objavami le tega  na spletu ne fila lasnega ega.

 

30124267_10212105728780710_8754646454657613824_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

Odpri oči pa poglej malo ven iz svojih okvirjev pa boš videl marsikaj .

Jz sem ti prilimal dokaze , ti pa blejaj naprej z levo rajo .

Poznam tvoje stališče o migrantih , le napiši po pravici , ne delaj se spet lepega na forumu , ker si daleč od tega !!!

Tisto niso nobeni dokazi, ampak samo zavajanje. Torej, pokaži dokaze. Ali bomo zopet čakali v nedogled, kot je pri tebi v navadi? 

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

 

30124267_10212105728780710_8754646454657613824_n.jpg

Zato mene in ostale ves čas žališ? 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kmet2 said:

Veš kaj porečemo:

- da se ti ne ljubi uporabljat lastne glave, ampak blejaš kar ti podtaknejo drugi manipulanti

- da je nova24 znova pokazala kakšen manipulator javnega mnenja, da je dejstva in resnica ne zanima

- da desni fašisti ne zmorete kančka kritične presoje ampak vam gre samo za skupinsko tuljenje in kruljenje

pa da ne bo šlo samo za zmerjanje, ti utemeljim točke:

- * kje iz dokumenta je razvidno, za koga gre in za kašno podporo je prejeti znesek?

- **ustvarjanje fake news in sklicevanje na Twiter ni novinarstvo, ampak podtikanje in beg pred odgovornostjo

-***levaki = fašisti, svoja dejanja pa opravičujete s podtikanjem

 

 

Popravljeno . Popravil nejc74
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Tisto niso nobeni dokazi, ampak samo zavajanje. Torej, pokaži dokaze. Ali bomo zopet čakali v nedogled, kot je pri tebi v navadi? 

Zato mene in ostale ves čas žališ? 

Si pozabil svoje umotvore so zapisani  ......vem , da sem ti neprijeten, pa ne samo teb . 

Večina ti ne replicira tvojih nebuloz , ker se bojijo policije  jaz imam pogum in te steram od koder si pršu in ne samo preko foruma to ti nabijem v pisker kjerkoli . To je razlika med tabo in mano , sem kakršen sem tu ali pa v živo ...

Še vedno nisi napisal svojega stališča  o migrantih , čeprav imaš veliko na jeziku . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, nejc74 pravi:

Veš kaj porečemo:

- da se ti ne ljubi uporabljat lastne glave, ampak blejaš kar ti podtaknejo drugi manipulanti

- da je nova24 znova pokazala kakšen manipulator javnega mnenja, da je dejstva in resnica ne zanima

- da desni fašisti ne zmorete kančka kritične presoje ampak vam gre samo za skupinsko tuljenje in kruljenje

pa da ne bo šlo samo za zmerjanje, ti utemeljim točke:

- * kje iz dokumenta je razvidno, za koga gre in za kašno podporo je prejeti znesek?

- **ustvarjanje fake news in sklicevanje na Twiter ni novinarstvo, ampak podtikanje in beg pred odgovornostjo

-***levaki = fašisti, svoja dejanja pa opravičujete s podtikanjem

 

 

Priden sedi 5. 

Bom še enkrat , dokler bom jaz zbiral donacije in zabijal svoj čas (veliko časa Alla , ne samo mičkeno za peseke ) za dobrodelne akcije , toliko časa bom tulil , da zdrav moški , ki je prečil od svoje izvorne države  preko par varnih držav v SLO in tu tulil AZIL ne dobi nič . 

Imamo dosti svojih revežev in ljudi  ,ki so 40 let garali za mizerno plačilo pa dobijo manj kot en prišlek . 

Evo , pa sem nafilal svoj ego . 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo pa dobro, da bi nekdo sporočil, koliko dejansko dobijo migranti?

Koliko so penzije se ve...za polno delovno dobo je minimalna 500€, nekdo, ki je šel invalidsko v penzijo ali nima polne delovne dobe je manj...neka ženska je pred časom dobivala okrog 300, sedaj ne vem, če se je kaj spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Bi bilo pa dobro, da bi nekdo sporočil, koliko dejansko dobijo migranti?

Koliko so penzije se ve...za polno delovno dobo je minimalna 500€, nekdo, ki je šel invalidsko v penzijo ali nima polne delovne dobe je manj...neka ženska je pred časom dobivala okrog 300, sedaj ne vem, če se je kaj spremenilo.

Glej TV3 pa boš marsikaj izvedel ,  samo ljudje so na antidepresivih , k ijih pišejo osebni zdravniki brez znanja o psihologiji  in tako smo dobili narod debilov  ,  ki nemo opazujejo ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Kmet2 said:

Priden sedi 5. 

Bom še enkrat , dokler bom jaz zbiral donacije in zabijal svoj čas (veliko časa Alla , ne samo mičkeno za peseke ) za dobrodelne akcije , toliko časa bom tulil , da zdrav moški , ki je prečil od svoje izvorne države  preko par varnih držav v SLO in tu tulil AZIL ne dobi nič . 

Imamo dosti svojih revežev in ljudi  ,ki so 40 let garali za mizerno plačilo pa dobijo manj kot en prišlek . 

Evo , pa sem nafilal svoj ego . 

 

"lastna hvala se pod mizo vala" res je, rad filaš svoj ego :D

a zdaj če narediš nekaj dobrega ti da to opravičilo da lahko kar teptaš po drugih?

Če pobožaš psa lahko brcneš mačko?

še vedno si v zmoti:

"dosti svojih revežev in ljudi ,ki so 40 let garali za mizerno plačilo pa dobijo manj kot en prišlek . "

kjer je prva del stavka sicer splošno znano dejstvo

drugi del pa je laž, ker je nisi sposoben podkrepiti s podatki. Razen z linkanjem popolnoma izmišljenih člankov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Borutt pravi:

 

Seveda boš pokazal nakazila tem teroristom, kajne. 

Upajmo,da ne...

Kot znajo povedati,da so teroristi po EU prisli po balkanski poti...se pravi,cez Slovenijo in uzivali na stroske davkoplacevalcev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, nejc74 pravi:

"lastna hvala se pod mizo vala" res je, rad filaš svoj ego :D

a zdaj če narediš nekaj dobrega ti da to opravičilo da lahko kar teptaš po drugih?

Če pobožaš psa lahko brcneš mačko?

še vedno si v zmoti:

"dosti svojih revežev in ljudi ,ki so 40 let garali za mizerno plačilo pa dobijo manj kot en prišlek . "

kjer je prva del stavka sicer splošno znano dejstvo

drugi del pa je laž, ker je nisi sposoben podkrepiti s podatki. Razen z linkanjem popolnoma izmišljenih člankov

Vam lahko das kakrsnikoli link in ce je proti vam , ni pravi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, nejc74 pravi:

"dosti svojih revežev in ljudi ,ki so 40 let garali za mizerno plačilo pa dobijo manj kot en prišlek . "

kjer je prva del stavka sicer splošno znano dejstvo

drugi del pa je laž, ker je nisi sposoben podkrepiti s podatki. Razen z linkanjem popolnoma izmišljenih člankov

Dokaz je na dlani omejenci....

40 let delas za nizko placo,potem 516eu pokojnine...

Pa dajva...

516 dohodek...

Redni odhodki...

300eu...Najemnina(pa ni nove opreme not in lcd velikih tv...)

90eu...elektrika

60eu komunala

29eu dodatno zavarovanje

XX eu tečaj tujih jezikov

In od penzije ostane 50eu...gre kje najdit trčaj tujega jezika za 50eu...

Tako bi bilo,ce jim ne bi dali nic gotovine!

Migrant pa ima sramotno vse to gratis!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kmet2 pravi:

Si pozabil svoje umotvore so zapisani  ......vem , da sem ti neprijeten, pa ne samo teb . 

Večina ti ne replicira tvojih nebuloz , ker se bojijo policije  jaz imam pogum in te steram od koder si pršu in ne samo preko foruma to ti nabijem v pisker kjerkoli . To je razlika med tabo in mano , sem kakršen sem tu ali pa v živo ...

Še vedno nisi napisal svojega stališča  o migrantih , čeprav imaš veliko na jeziku . 

Veš, kaj si zame? Nekdo, za katerega bom vedno našel čas in voljo mu pomagati ali mu samo delati družbo. In z besedo neprijeten nisi mogel bolj zgrešiti. Nisem pa tisto na p..., kot si nekje drugje napisal. 

Razlika med nama je v pritisku v kotlu in v vrelišču. 

Še vedno čakamo tvoje dokaze, da ilegalci pri nas dobijo preko jurja denarne pomoči, kot želiš prikazati. S tem si začel in, prosim, nadaljuj. 

pred 21 minutami, sesir pravi:

Upajmo,da ne...

Kot znajo povedati,da so teroristi po EU prisli po balkanski poti...se pravi,cez Slovenijo in uzivali na stroske davkoplacevalcev...

Torej pokaži, koliko denarja dobijo v naši državi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, sesir pravi:

Dokaz je na dlani omejenci....

40 let delas za nizko placo,potem 516eu pokojnine...

Pa dajva...

516 dohodek...

Redni odhodki...

300eu...Najemnina(pa ni nove opreme not in lcd velikih tv...)

90eu...elektrika

60eu komunala

29eu dodatno zavarovanje

XX eu tečaj tujih jezikov

In od penzije ostane 50eu...gre kje najdit trčaj tujega jezika za 50eu...

Tako bi bilo,ce jim ne bi dali nic gotovine!

Migrant pa ima sramotno vse to gratis!

 

Saj ti ves čas pravim, da pokaži kakšen dokaz. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Saj ti ves čas pravim, da pokaži kakšen dokaz. 

Dokaz?

Za vse napisano kar si citiral so dejstva pa nikjer ni omenjen se gotovinski dodatek za katerega bi ti rad dokaz...

Niso ze dejstva dovolj sramotna in zalostna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, sesir pravi:

Dokaz?

Za vse napisano kar si citiral so dejstva pa nikjer ni omenjen se gotovinski dodatek za katerega bi ti rad dokaz...

Niso ze dejstva dovolj sramotna in zalostna?

Dokaz, da ilegalec dobi denarno pomoč preko jurja. Bo šlo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Dokaz, da ilegalec dobi denarno pomoč preko jurja. Bo šlo? 

Nisem jz to dal ali trdil...

Jz le povem kako gladko brez gotovinskega dodatka prednjači tujec pred fomačimi ljudmi,katerih starši so se bojevali za domovino,za katero so se oni streljali in nosili glavo naprodaj leta 91...in seveda polnili državno blagajno s svojimi prihodki kot tudi odhodki!!!!

IN ZDAJ TUJC DOBI VEC oz,da nevs siten...isto dobi,ce ne dobi niti centa v gotovini!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Dokaz, da ilegalec dobi denarno pomoč preko jurja. Bo šlo? 

dons popoldne odpelem starša preko meje, jima poberem pasuše in nj glumita sirijca ... mamo takoj 2 jurja v proračunu doma več :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

dons popoldne odpelem starša preko meje, jima poberem pasuše in nj glumita sirijca ... mamo takoj 2 jurja v proračunu doma več :P 

Sej ne rabita glumt :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Sej ne rabita glumt :P

js sm tut tok majhen, da se lahko pretvarjam za mladoletnika :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi se nekateri pol tolk brigal za Slovence,kot se za migrante,bi blo precej bolj.Očitno eni dobivate dodatke za zagovarjanje le teh. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!