Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Iannone tudi v drugo najhitrejši... To bodo letel v nedeljo... Huhu... Temo pa zmago in z zadnjega mesta... Mislm, da bo želel prit v prvi ovinek z najboljšimi! Hahahha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Iannone tudi v drugo najhitrejši... To bodo letel v nedeljo... Huhu... Temo pa zmago in z zadnjega mesta... Mislm, da bo želel prit v prvi ovinek z najboljšimi! Hahahha :OK:

Kje je bil pa deda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Dejanx pravi:

Šlepo se je spet na drugem mestu +0,004 ziher je blo nelegalno:OK:

zaveterje pa to... mislim, da so bili drugi tako slabi....  :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma v assnu ma on zmer šanse... Hecno je, da je letos v velik boljši formi kot lani, pa je daleč od prvenstva... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lani pa ni bil v formi, ko je zasedel drugo mesto v prvenstvu in če ne bi štartal na zadnji dirki zadnji, kaj se ve kaj bi bilo! 

Kenny ti si en patron!!!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hecno je, da se zmer strene mesa!:lol1: K je tolk slab, pa star, pa za u penzijo....Mulci pa na svojih vrhuncih rezirajo z Dorno skp preprecitev 10 naslova :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, solorider pravi:

a lani pa ni bil v formi, ko je zasedel drugo mesto v prvenstvu in če ne bi štartal na zadnji dirki zadnji, kaj se ve kaj bi bilo! 

Kenny ti si en patron!!!  :lol1:

Lani se mu je sralo iz dirke v dirko... Letos vsaj zmaguje in je hiter več ali manj povsod... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KennyJR pravi:

Lani se mu je sralo iz dirke v dirko... Letos vsaj zmaguje in je hiter več ali manj povsod... 

Ne morem vrjet , da si ti to reku :eek: si siguren da je s teboj vse v redu ....parametri kot , vročina ,glavobol si šel na WC pa take pa to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, KennyJR pravi:

Lani se mu je sralo iz dirke v dirko... Letos vsaj zmaguje in je hiter več ali manj povsod... 

zanima me zakaj se hudiča vedno njemu vserje? :lol1:Deda serje na polno! :yea1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Kmet2 said:

Ne morem vrjet , da si ti to reku :eek: si siguren da je s teboj vse v redu ....parametri kot , vročina ,glavobol si šel na WC pa take pa to :P

A ves zakaj to pise? Da lahko tumba kok so ostali boljsi, ker so v prvenstvu pred njim, kljubtemu, da je hiter :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po eni strani bi bilo najbolj zanimivo če bi letos zmagal marc , drugo leto pa vale .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je res hiter, vidim po tem, da Keni vedno manj pise, kar pa napise je premisljeno... dobr ga letos Vale šola :-P 

Zdej pa da vidmo kako bo jutr...

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, so far so gut :-) Zdaj pa se kak spravljiv zapis o Rossiju prosim ;-) Z obveznim kako je sicer hiter ampak se mu serje in drugi so seveda bolsi :-P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skopusnik1 pravi:

Je spet pokazal mojstrstvo Lorenzo ja.

Dedeku se je pa spet vsral!  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo danes kaj govora na temo šlepanja? Da si je recimo Dovi privozil najboljši rezultat ravno takrat, ko je za Rossijem vozil? ;)  Da se razumemo, Dovi privoscim tale pol position... 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!