Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 6 urami, DinDiin pravi:

A ni 2s vseeno mal prevec?

Niti ni slabo, glede na to da na hitrosti bo še dela do konca sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z aprilio bodo že fightal... Ko bo pravi pilot gor, bo sigurno sekunda že tam šla stran... 

Bolje bo sigurno kot je blo 11 - 12 let nazaj... Čeprav takrat se niso lih neki resno lotili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Z aprilio bodo že fightal... Ko bo pravi pilot gor, bo sigurno sekunda že tam šla stran... 

Bolje bo sigurno kot je blo 11 - 12 let nazaj... Čeprav takrat se niso lih neki resno lotili

evo ... posu zate :jezik:

http://www.svet-hitrosti.com/postani-kolumnist-sveta-hitrosti/

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/26/2016 at 1:11 AM, DinDiin said:

A ni 2s vseeno mal prevec?

  Za motor ki ga lani sploh se ni bilo? Suzuki naprimer se je razvijal par let, preden so sploh prvic prisli na pisto... In testni voznik KTM-a (Kallio) je imel zelo podoben cas kot  testni voznik Duceja (Pirrro). Meni se to ne zdi slabo sploh...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DinDiin said:

Sj KTM vrjetn ze dalj casa razvija? No,bi blo vrhunsko,da so pri vrhu! :) KTM poower!

 Milsim da so se sele lani resno odlocili za GP... Zdj kolk so ze prej razvijali ne vem. Se pa govori da je KTM zelo mocan ze sedaj, naj bi bil samo Ducati mocnejsi. Nej bi pa tudi Zeltweg bil stop and go pista, torej se moc precej pozna, manj pa sasija. No, vse skup ne pomeni nic, dokler na zacnejo dirkat... in hudic je v podrobnostih ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM je verjetno precej treniral v Zeltwegu in posledično pripravil motor za progo skoraj v nulo.... vsaj po videnem/slišanem zadnjič na testiranju je imel enega bolj zdravih zvokov iz mašine, brez zatikanja, pretiranega pokanja ob prestavljanju in hudičevo hiter na ravninah.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil vstopnice za Brno, ki sem jih že pozimi plačal po 64 eur. Sedaj so po 95 eur, po 7. Avgustu pa bojo 117 eur.

Mogoče bi jih prodal po 100 eur in šel raje še enkrat z mopedom v Dolomite.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam eno karto za VN Avstrije rumena tribuna (Nord), ker se nažalost ne morem udeležit. Prodam, ker nažalost res ne morm it. :(

Spielberg.jpg

Tribuenenplan_MotoGP_Spielberg_2016_eng.jpg

Popravljeno . Popravil Matjaz46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, suzukigsxr1 pravi:

Mogoče naprodaj kakšna SILVER karta za GP Brno? Lp

Kolk daš? Imam tri karte in sem pohlepen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvitost japoncev je znana .. zaprejo moped na testiranjih za par % potem na dirki pa se Jim kar naenkrat odpre proti ducatiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!