Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

Ob ‎3‎.‎9‎.‎2016 at 23:01, ALEŠ M pravi:

Lepo soboto sem tokrat izkoristil za ogled letalskega mitinga v Zeltwegu. ....IMG_7180.JPG

Zelo zanimiva skupina.

V sredini je Saab Draken, skrajno desno Eurofighter, desno zgoraj Saab Tunnan, desno spodaj F-5E Tiger, skrajno levo Saab 105, levo spodaj DeHavilland Vampire.

Letalo levo zgoraj pa ne spoznam. Ve kdo? Mogoče neko šolsko reaktivno razreda Alpha Jet, Hawk, Albatros, Supergaleb... Ampak ni nobeno od teh. Je pa kar veliko...

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Fantocci said:

Zelo zanimiva skupina.

V sredini je Saab Draken, skrajno desno Eurofighter, desno zgoraj Saab Tunnan, desno spodaj F-5E Tiger, skrajno levo Saab 105, levo spodaj DeHavilland Vampire.

Letalo levo zgoraj pa ne spoznam. Ve kdo? Mogoče neko šolsko reaktivno razreda Alpha Jet, Hawk, Albatros, Supergaleb... Ampak ni nobeno od teh. Je pa kar veliko...

Slici na Dassault-Breguet/Dornier Alpha Jet C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, skalar36 pravi:

Šel pogledat famozne črte. Jaz ne vidim težave, vozit tako, da jih ne povozim\povoziš.

Vtis je pa tak, da se mi je prav čudno zdelo, da sem srečal samo cca 5 motoristov na tako lep ponedeljkov popoldne. Ste že pospravili motorje?

Teden-dva nazaj je spet eden tam končal svojo pot. Mogoče je pa zaradi tega rahlo zatišje na tistih ovinkih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, sayo said:

Destinacija... ???

 

Vlakec je v Tempio-u, antenne so pa z Monte Limbare.

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ftisi so...ftisi...

Da so obiskovalci iz Faaker See-ja očitno tok fascinirani nad lepotami Slovenije, da pozabijo odzdravit :dry:

Al bi pa mogla met drug motor???:ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sunnygirl pravi:

Ftisi so...ftisi...

Da so obiskovalci iz Faaker See-ja očitno tok fascinirani nad lepotami Slovenije, da pozabijo odzdravit :dry:

Al bi pa mogla met drug motor???:ninja:

Tud jaz sem to opazil ... Ma ko jih j ....

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Citiraj

Da so obiskovalci iz Faaker See-ja očitno tok fascinirani nad lepotami Slovenije, da pozabijo odzdravit :dry:

Ne vem, če je v tujini to sploh takšna navada kot pri nas? Lahko pa, da pozdravljajo samo HOG. Bo povedal kdo ki je po Evropi vozil...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, izibajker pravi:

 

Ne vem, če je v tujini to sploh takšna navada kot pri nas? Lahko pa, da pozdravljajo samo HOG. Bo povedal kdo ki je po Evropi vozil...

V 13ih evropskih drzavah je vecina motoristov lepo odzdravila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prepotentni železarji pa ja ne bodo pozdravljal plastičarje-redko kdo mi je odzdravil,razen uni ka sm ga z fakičem pozdravu:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!