Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

51 minutes ago, Fazer03 said:

Eno lepo sončno soboto - ali pa je bila nedelja. se ne spomnim več - sva naredila rinček po severovzhodnem delu naše lepe. iz dravske doline zavila tudi obiskat sorodnike v "idilično vasico"  Sv.Primož - v narekovajih pa zato, ker je idilična samo nekaj ur ali dni: potem pa vidiš, da so zaprli šolo, pa trgovino, pa zdravnika ni že nekaj časa .... Skoraj za vse in po vse moraš v Vuzenico ali pa Dravograd.

Črna2016.jpg

Slovenske konjice:

Sladoled (odličen) v Radljah v slaščičarni Center - kje pa se nahaja, pa uganite sami ....

:yea1:

 

lep krogec, ki ga tudi sam večkrat prevozim .. edino mb-dravograd / mb-črna grem po avstrijski strani .. (črna-šoštanj :OK: - razen prvega dela pri šoštanju slaba cesta ..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Fazer03 pravi:

Eno lepo sončno soboto - ali pa je bila nedelja. se ne spomnim več - sva naredila rinček po severovzhodnem delu naše lepe. iz dravske doline zavila tudi obiskat sorodnike v "idilično vasico"  Sv.Primož - v narekovajih pa zato, ker je idilična samo nekaj ur ali dni: potem pa vidiš, da so zaprli šolo, pa trgovino, pa zdravnika ni že nekaj časa .... Skoraj za vse in po vse moraš v Vuzenico ali pa Dravograd.

Črna2016.jpg

 

Glej, da boš te tvoje hand made gps sledi shranil. Še bolje..sprintaj jih, daj v okvir in obesi na steno. Tvoji vnuki bi znal čez ene 45 let tole dobro prodati....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Neno pravi:

Letos sem najbolj priden za se vozit in najbolj len ta kej objavit tuki... vidim da se nisem niti pojavu v vtisih 2016... bom zdej popravu to... pregled vrhuncev vtisov 2016:

ena zdej ze stara.. pomlad :

z.JPG

pol pa sem si koncno  uresnicil eno zeljo in skocil v Bosno v eno vas iz katere izhaja moj priimek... usput pa pogledal letališče Željava.. dve muhe na en mah...  dobrih 800 km v dveh dneh, ni slabo za mali Kawasaki..

MJ (30).JPGMJ (48).JPGMJ (93).JPGMJ (101).JPGMJ (141).JPG

 

In se morski vtis, Balasevic v Puli

b (28).JPG

in gorski  - Planica

p (44).JPG

in danasnji : najboljsi pasulj

20160920_140557.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Še dobro, da so te drugi slikali, da sem te lahko prepoznal :P.

Srečno in veselo se vozi. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dreja_123 said:

Neno, nam zaupaš, kje je najboljši pasulj ?

 

1 hour ago, dreja_123 said:

 

Pajkica ma prav.. Kantina - Park vojaške zgodovine Pivka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prvič v karieri dal namontirat tazadnjo Mitasko. RES JE razlika napram ST gumam ala Preperelli trail, pa MZ8, pa D RS, pa Conti....

Drži ko pes, pa motor gre kar sam v nagib. Sem moral potem iz Lahatca po  "keltiki", ker se mi je tolk smejalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Tedybear pravi:

Včeraj prvič v karieri dal namontirat tazadnjo Mitasko...

Kam si dal to namontirat? V zadnjem času sem bral o ene parih, ki so precej šalabajzersko gume montirali, pa bi bila kakšna dobra izkušnja v tem smislu dobrodošla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, izibajker pravi:

Kam si dal to namontirat? V zadnjem času sem bral o ene parih, ki so precej šalabajzersko gume montirali, pa bi bila kakšna dobra izkušnja v tem smislu dobrodošla....

Rumeni cestak v Logatcu, ne morš falit. :OK:

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, izibajker pravi:

Kam si dal to namontirat? V zadnjem času sem bral o ene parih, ki so precej šalabajzersko gume montirali, pa bi bila kakšna dobra izkušnja v tem smislu dobrodošla....

Odgovor je dal Frenk 67. Res profesionalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!