Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

 

pred 13 urami, izibajker pravi:

 

Ne vem, če je v tujini to sploh takšna navada kot pri nas? Lahko pa, da pozdravljajo samo HOG. Bo povedal kdo ki je po Evropi vozil...

Vsepovsod pozdravljajo, ampak če je tako število motorjev, potem to nima več smisla, tedaj je tudi moja roka umirjena, oziroma jaz samo malo prst dvignem, ker se krmila ne sme spuščat :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Vsepovsod pozdravljajo, ampak če je tako število motorjev, potem to nima več smisla, tedaj je tudi moja roka umirjena, oziroma jaz samo malo prst dvignem, ker se krmila ne sme spuščat :) 

Upam, da kakšnim hard bajkerjem ne dvigneš sredinca...:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr je reku Snecer uni k so pršli s senčne strani Alp so dons srečal že par 100 motoristov in pol to res nima več smisla. Drgač se pa tud drugod večinoma pozdravlja.

:bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike::bike:

:scut:

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/5/2016 at 1:07 PM, Fantocci said:

Zelo zanimiva skupina.

V sredini je Saab Draken, skrajno desno Eurofighter, desno zgoraj Saab Tunnan, desno spodaj F-5E Tiger, skrajno levo Saab 105, levo spodaj DeHavilland Vampire.

Letalo levo zgoraj pa ne spoznam. Ve kdo? Mogoče neko šolsko reaktivno razreda Alpha Jet, Hawk, Albatros, Supergaleb... Ampak ni nobeno od teh. Je pa kar veliko...

ex YU flotnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, sunnygirl said:

Ftisi so...ftisi...

Da so obiskovalci iz Faaker See-ja očitno tok fascinirani nad lepotami Slovenije, da pozabijo odzdravit :dry:

Al bi pa mogla met drug motor???:ninja:

Sej bi ti odzdravli sam se bojijo belanco spustit da jim ne odpade :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, luxsa pravi:

Vceraj in danes lepih 1150 km v Minhen in nazaj cez Dolomite,gor cez Timelsjoch, nazaj cez Brener, passo Valparola,Cortina,Tolmezzo itd.,od Tolmezza proti kranjski G. pun kurac HD cirkusantov,ti kurci res ne znajo pozdravt.:kva2:

Ne samo pozdravljat, tudi vozit ne znajo vsi. Nekaj sem uspel posnet z kamero ...
Kaj pa Čehi delajo na Mangartu z avti ... ej, jaz bi totalno prepovedal avte ali pa jim skasiral 50€ eko takse.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Danilo D pravi:

 

....

20160910_202700.jpg

 

Petek in sobota sm se kr navozu ...1.037,90km :)

KOSMATA ČELADA!? - zimska izvedba :hmm:    :P

 

Kolk, Danilo, pa hočjo zdejv Mallnitzu za cug?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!