Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

.....Do Dinkota pa nazaj.....slik nimam....sploh ne vem kaj se je dogajalo....( nekaj oranžnega levo-desno ) vem pa, da se je tudi vtiskovalo v gumo....... :D Tisti, ki uživate na tem " koridorju " si vtise lahko ustvarite sami :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, lucif3rka pravi:

Sicer kar konkretno mraz ob sedmih zjutraj, pa ene trije postanki za brisanje vizirja zaradi megle so bili potrebni, ampak razgled je bil pa vseeno čudovit :wub: 

Postanek nad Semičem? Pogled v megleno dolino je vedno poseben....se tudi sam kdaj takole ustavim tam in naredim kakšno slikico 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, skalaprava said:

Postanek nad Semičem? Pogled v megleno dolino je vedno poseben....se tudi sam kdaj takole ustavim tam in naredim kakšno slikico 

Jp, sem šla namensko po tej strani, drugače grem čez Jugorje. Ti si tudi tu nekje v naših koncih? Mi je včasih @SLVR rekel, da te je kje srečal :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, cesta čez Vahto je slaba, da ne omenjam sekalce ovinkov... Odlična cesta je zdaj tista mimo Starih žag do Dolenjskih. No zdaj grem pa tudi jaz proti Semiču.:ninja:

Popravljeno . Popravil Hornet
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Hornet said:

Mah, cesta čez Vahto je slaba, da ne omenjam sekalce ovinkov... Odlična cesta je zdaj tista mimo Starih žag do Dolenjskih. No zdaj grem pa tudi jaz proti Semiču.:ninja:

Se strinjam z vsem, ampak mam službo na tistem koncu.. Pa se morm čez celo mesto cijazit če grem po "ta lepi". Nisem iz Semiča, me ne gane :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ti svetujem, da greš kar domov! Motor podariš (lohk tud men, k mi Yamaha wobla:D) pa se začneš ukvarjat z pletilstvom.;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!