Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

8 hours ago, Kmet2 said:

 

 

14231824_1737393659853501_76708688949582

......Fant s skal , še bova šla,fejst dec:OK:

 

 

 

Mislem sej je blo full dobr, vse uredu pa prov. Odlična družba. Sam zakaj sm jest dubu manj mesa kot ti..:dry:

Tole pa morva it ob priliki nazaj prašat, če mu jest zgledam ket zajc, da sm dobu tok solate...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 9. 2016 at 19:51, DL650 pravi:

Ne samo pozdravljat, tudi vozit ne znajo vsi. Nekaj sem uspel posnet z kamero ...
Kaj pa Čehi delajo na Mangartu z avti ... ej, jaz bi totalno prepovedal avte ali pa jim skasiral 50€ eko takse.

kva delajo čehi z motorji čez Vršič,na vsak način je hotu prehitet avtobus,kt z glavo skoz zid............

pred 8 urami, skalar36 pravi:

Mislem sej je blo full dobr, vse uredu pa prov. Odlična družba. Sam zakaj sm jest dubu manj mesa kot ti..:dry:

Tole pa morva it ob priliki nazaj prašat, če mu jest zgledam ket zajc, da sm dobu tok solate...

 

ene mejhne ocvirke so vama spekl:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

Postojna-Voklo-Korensko Sedlo-Hermagor-Laas-Heligenblund-Veliki Klek. za nazaj pa Nasfeldpass in Tolmezzo Palmanova Nova Gorica via Komen, pa je Hondič moral (4ič) na črpalko, tam je ideja o krasnem Krasu crknila, in sva šla Selo Ajdovščina Postojna

592km. dežjak ni vidu dneva. prehiteli 8000 Faakerjev. Razočaran nad avstriskimi cestami (7 let nazaj jeblo  stanje IMO bistveno bolše) brez panike doma že ob 18:00, daleč pred nočjo. 

Na fotkah je GG bistveno bol impresiven kot v živo. 

 

hvala Boruttu de me je zvkeku na OMV,  De sm KONČNO res KONČNO plačal cestnino na Grossglockner, Hvala Dr.Jakobu za pobudo in uspešno izveden plebiscit v Gozdu Martuljku in hvala SharpNijnji+1 za info, da komplet kart (gerlos nokalm Grossglockner) prodajajo tudi na mitnici, ne samo v OAMTCju. Pa staršema, predvsem mami in očetu bi eku Cime hehe

 

fotk ni. 

No, če ne bi vi modeli šli sm obrnt gor na ploščad in bi se še mal zapeljal po GGalpenstrasse, če ste že plačal, je kr za vidt....z Edelweispitze so hudi razgledi.Tko d boš moral še enkrat gor pa cajt si vzet....zdj k veš kje je pa kako se da dokaj pocen skoz prit ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, KARMEN1 pravi:

Hvala za čokolatine, skoraj vse sem pojedla jaz :whistle:

Ampak kugle sem pustil za prvo, drugo in tretjo nagrado. Se pravi da si skoraj v vseh disciplinah spretnostne vožnje zmagala....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

Ampak kugle sem pustil za prvo, drugo in tretjo nagrado. Se pravi da si skoraj v vseh disciplinah spretnostne vožnje zmagala....

Ja, tudi tolažilno nagrado sem si prisvojila :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/09/2016 at 7:49 AM, SharpNinja said:

No, če ne bi vi modeli šli sm obrnt gor na ploščad in bi se še mal zapeljal po GGalpenstrasse, če ste že plačal, je kr za vidt....z Edelweispitze so hudi razgledi.Tko d boš moral še enkrat gor pa cajt si vzet....zdj k veš kje je pa kako se da dokaj pocen skoz prit ;)

 

Ja, smo zajebali, po drugi strani je ostale tam gor opralo. Gotovo bom su se enkat ko bo u garazi en evokolesni SUV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Cartman pravi:

Ja, smo zajebali, po drugi strani je ostale tam gor opralo. Gotovo bom su se enkat ko bo u garazi en evokolesni SUV

Tisto malo dežja ni nikogar motilo. Smo pa vsaj celotno cesto prevozili in ne samo četrtino :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!