Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

quote:

Pomoje bodo cene nekje na ravni hrvaških. Če koga zanima je tuki nekaj cen:

Road King - 156.569 KN

Fat Boy - 167.346 KN

Dyna Wide Glide - 151.099 KN

Sportster 883 - 66.070 KN

God bless the losers, for they determine the winners!

Too much - tud za Harleya.

A kdo ve, zakaj imajo Avstrijci +16% Normverbrauchsabgabe (davek na porabo?!).

Popravil/a - rozi dne 09/06/2002 ob 08:06:39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A kdo ve, zakaj imajo Avstrijci +16% Normverbrauchsabgabe (davek na porabo?!).

ker je financni minister rekel,da toliko porabijo in motorji nimajo katalizatorja.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

prevozil sem vec 100 km z vec HD-modeli (sporty 883,1000 in 1200,fat boy,night train,wide glide,electra glide,z shovel,evo in revolution masinami,razplinjac in injection) ....saj ne recem,da ni kul,samo zame je bolj bistveno,da ima motor dobro lego na cesti,zelo dobre bremze in dobre pospeske.sorry,samo razen ravno se zadostnih pospeskov serijski HD nima nic od omenjenih kriterijev - v ovinkih se zvija,kot kaca,amortizerji obup,okvir katastrofa,da o bremzah ne izgubljam besed.vibracije mi tudi ne disijo prevec,ampak sound je pa zakon; samo ima duc boljsega.

drugo so predelave,samo niso vec serijske in stanejo obupno oprevec.ze samo za predelavo zavor potrebujes EUR 1000.- minimum.

stari,glej zgoraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UH sami strokovnjaki za HARLEY DAVIDSON.Fantje a je kdo od vas sploh že sedel na kakšnem HDu?

Vozil Fat Boya, sportsterja 1200!

Zavore=1

Okvir=1

Lega na cesti=1

Sminkiranje=10

Pecanje neumnih pick=10

Se jest tebe vprasam, ce si ze kdaj vozil kakega sportaka, neked bike, turerja.

Verjetno nisi, ker bi lahko primerjal s HD, pa potem nebi pisal neumnosti po forumu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE saj jaz ne hvalimHD.Ampak vsake oči imajo svojega malarja.Ampak znamka pa vseeno je in očitno jim to uspeva.Tadej oprosti da ti tako pišem ampak ne gre drugače.Od tebe sem verjetno prevozil več motorjev kot si jih ti videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej pa še to da HD ni primerljiv z nobenim bajkom ker je HD in pika pa sploh ni važno če je klump ali ne.

Eni motorji majo pac duso, ne? (sarcasm mode on) Predlagam, da sa HDjasi povezete z Ducatisti. :twisted: Ostali, ki pa imamo manj duhovno razvite motorje bomo pa skup drzal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej pa še to da HD ni primerljiv z nobenim bajkom ker je HD in pika pa sploh ni važno če je klump ali ne.

Eni motorji majo pac duso, ne? (sarcasm mode on) Predlagam, da sa HDjasi povezete z Ducatisti. :twisted: Ostali, ki pa imamo manj duhovno razvite motorje bomo pa skup drzal...

...na guzziste si podabu...

Pa vseen bi mogl vsi skup držat...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj razsaja foušija lastnikov japonskih motorjev ... a ne morete razumet, da je nekomu nek motor všeč ne glede na vse. Harley-a bi imel tudi sam, ko bi mi moj letni buđet to dovolil. Včasih mi paše kam peljat pa nič dirkat, ker je tak easy dan ... Pizda nehite že enkrat kurčit prek "pokvarljivih" motorjev, ker pojma nimate kolk se kvarjo... Jebemu sunce ... dost je tega ... :evil: :evil: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj razsaja foušija lastnikov japonskih motorjev ... a ne morete razumet, da je nekomu nek motor všeč ne glede na vse. Harley-a bi imel tudi sam, ko bi mi moj letni buđet to dovolil. Včasih mi paše kam peljat pa nič dirkat, ker je tak easy dan ... Pizda nehite že enkrat kurčit prek "pokvarljivih" motorjev, ker pojma nimate kolk se kvarjo... Jebemu sunce ... dost je tega ...    

Kaj se pa ti kurčiš? Počasi se lahko peljem tudi z japoncem (pa precej udobnejše). HD je lepo opisal STARI - klump, ampak je HD, drugače pa razen "imiđa" nima ničesar motoristično uporabnega (udobje, vozne lastnosti, kvaliteta...), kar me pa najbolj moti so pa lastniki teh krepenin, ki se imajo za nekaj več :evil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, folk... zdej pa tkole.

Jest bi lahko spluval guzzija na miljaužnt variant... pa sej sem tud ga. Nekateri lastniki se obnašajo še huj (ok, to mogoče lih ne) kot lastniki HD.

Ampak upam da mi bo ratal spet dobit kakšnega guzzija, ker kljub vsemu te motor pritegne.

Zdej pa tko... tisti k ste mel HD pa pluvate po njem, roke gor.

Ostali v kot pa tih bit pa poslušat. :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj razsaja foušija lastnikov japonskih motorjev ... a ne morete razumet, da je nekomu nek motor všeč ne glede na vse. Harley-a bi imel tudi sam, ko bi mi moj letni buđet to dovolil. Včasih mi paše kam peljat pa nič dirkat, ker je tak easy dan ... Pizda nehite že enkrat kurčit prek "pokvarljivih" motorjev, ker pojma nimate kolk se kvarjo... Jebemu sunce ... dost je tega ...    

Kaj se pa ti kurčiš? Počasi se lahko peljem tudi z japoncem (pa precej udobnejše). HD je lepo opisal STARI - klump, ampak je HD, drugače pa razen "imiđa" nima ničesar motoristično uporabnega (udobje, vozne lastnosti, kvaliteta...), kar me pa najbolj moti so pa lastniki teh krepenin, ki se imajo za nekaj več :evil: .

Nisem jaz rekel da je klump ampak da je popolnoma vseeno če je klump ali pa ne.Ampak je HD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan se že z bolniške. poglejte si naslov teme pa ne mi v tej temi po guzlnih če je tema hd je hd ne pa pljuvat po vsem povprek. dajmo se skulirat pa bodmo motoristi ne pa kritiki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno vsakemu privoscim,kar si vsak lahko/bi rad kupi/l; samo FAKT je,da HD (razen _mogoce_ v-roda) "nima" ne bremz,ne lege na cesti,ne zadostne stabilnosti za bolj dinamicno voznjo skozi ovinke - sprobano na vec modelih zacensi na sporty 1000,letnik 1975 do wide glide,letnik 2001.v naslednjih dneh pricakujem moznost testiranja v-roda; javim vtise.

ducati mi je opticno zelo vsec,tudi glas ima zame boljsi,kot HD.samo je za moje pojme premalo motorja za prevec denarja (kljub fenomenalni legi na cesti,zelo dobrim bremzam in ostalih vrlinah).japonci pac "dajo" nekako vec motorja za enake (ali manjse) denarce.spet moje osebno mnenje.in nobeden me ne more prepricati o nasprotnem,sem ze prevec motorjev sprobal in vozil.pac ne kupim samo _s trebuhom_,temvec gledam tudi na ekonomsko stran enacbe.in tukaj je ducati predrag - vsaj pri moji trenutni volji za izdatke.

ne mi torej zopet zaceti o fousijah in prepotentnosti.sigurno so tudi taki na forumu; ampak zakaj potem ducati ne proda vec motorjev? zakaj ne zniza cen svojih izdelkov? ker jih pac lahko proda za visje cene (iz tega sledi?!).jaz teh visjih cen nisem pripravljen placati,legenda in mit ali ne,pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD-legenda, my ass. Ja sej je legenda, samo cist umetna, ker so eno in edino plužno bralo (vem ,da so imeli še Indiane, pa verjetno še kakšno gnojno pumpo takrat na zalogi),opevali do nezavesti za zasluge v US army. Verjamem,da ameriške rednecke v tistih časih , ter tudi kasneje ni blo treba dolgo prepričevat, da je Nemčija itaQ cela evropa, Japonska in ostali sorodniki, pa ostanek sveta.Če svojo konkurenco predstaviš ciljni skupini kot sovražnike, pa ščepec patriotizma i kašika Vegete, pa si si ustvaril monopolno tržišče, katerega vsi opevajo.  

Kvaliteta: NI ZA ZGUBLJAT BESED  

Vozne lastnosti: odlične, ampak samo do točno v naprej določene lokacije. LITOSTROJ -----> 200 TONSKA PREŠA, da ga zapakiram v škatlo od ponošenih espadril. Nato pa v paketek, katerega pošljem v HD tovarnico US, zadeva:  

REKLAMACIJA---------> DEJTE PROSIM NAREST MOTOR, KER GNOJNE PUMPE SE DA KUPIT V VSAKI SOLIDNO ZALOŽENI TRGOVINICI Z AGROTEHNIČNIMI ARTIKLI!!!  

........................................................................................................

Mislm....nisem ravno nek gorec fen testeninarjev.....samo kako lahko primerjate nekaj kar ima žlahtnost/dušo z biger is better skorpucalom, katerem morjo poševnooki vdahni življenje beri:posodit elektroniko/frgazerje, pa še kaj bi se našlo, da ne ostane nepremičnina????

Ce rednecki nebi na roke naredil neko imaginarno legendarnost, bi še danes Te gnojne črpalke krožle samo po njihovem domačem gnojišču!!!

....no ja, tko kt je dr Ice djal: "ZA IMBACILE V KRIZI SREDNJIH LET SE DA TUD TOK DRAG PODALJŠEK KURCA KUPIT......sam dvomim, da kej pomaga, glede na količino živih sivih celic...... :twisted:  

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še niste nehal drkat okoli šmir pump? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake oči imajo svojga malarja

V vsakem tošlu je not tolk kokr si notr dau

Vsaka pumpa te prpele tja,kamor si hotu.....če drgač ne,pa z mal več orodja

Harley je pač to kar je.....

Sedaj so mu še nemci na pomoč priskočili,pa bo čez čas postal tisto pravo.Da pa se nekdo na njem počuti dobro.....zakaj pa ne......tudi meni paše,če udobno sedim,pa naj bo to pred televizijo.....al pa na sekretu.

Res pa je tudi to,da si ga nekateri kupijo zgolj kot statusni simbol,pa ga doma v dnevno sobo parkirajo...........nad takimi bi se jest raj zamislil,saj so le ti krivi za večino slabega menja vseh ostalih o voznikih HD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel čez zimo tudi mojo hondico v dnevni sobi in ne vem zakaj bi bilo to tako narobe. In sploh je dobro za dušo, da ko prigaziš domov moker do kolen zagledaš motorček na toplem in se zamisliš kako lepo bi ga bilo v toplem sončku poditi nekje skozi ovinke. Vsaj meni je to polepšalo vsak dan te na srečo kratke zime. :D

Aja, no o HD-jih pa itak nebi nč vedu pa bom raj modro tiho. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan se že z bolniške. poglejte si naslov teme pa ne mi v tej temi po guzlnih če je tema hd je hd ne pa pljuvat po vsem povprek. dajmo se skulirat pa bodmo motoristi ne pa kritiki.

Me veseli, da nekateri na znajo brat al pa nočjo razumet.. nima veze.

Ice, kolega peljal testnega v-roda... baje še zmer nima bremz pa merki da se na auspuhu ne spečeš... baje se kar preveč lahko. Kratke hlače odpadejo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!