Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

strom sem te razumel in prebral se cel topic, ampak se naježim, ko pelje pogovor v smer agresije in vsiljevanja svojega mnenja vsem in vsakomur. Na to sem alergičen dobim kr izpuščaje.Vsak si je pač kupil motor po svoji izbiri, za svoj denar. Je pa res da nekateri s svojo prepotentnostjo pretiravajo predvsem HD in počasi za njimi se mi zdi da gremo tudi ostali. Tu pa se že zgubi prava poanta motorista ali bikerja. Prav bi bilo, da nas motorji združujejo ne pa razdružujejo in v tem topicu sem prav to zasledil. Pa ne me sedaj raztrgat to je moje mnenje. :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marijan, če te tole mot:

Ostali v kot pa tih bit pa poslušat. :D,

upam da si porajtu smajlija na konc.

Sicer sem pa itak neki podobnega napisal, ane...

Sej nenazadne ni važn kaj je, sam da se pele. Me prov zanima kaj bi kej folk napisal pod temo: 24 let stara yamaha kup železja? :lol:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak si je pač kupil motor po svoji izbiri, za svoj denar. Je pa res da nekateri s svojo prepotentnostjo pretiravajo predvsem HD in počasi za njimi se mi zdi da gremo tudi ostali. Tu pa se že zgubi prava poanta motorista ali bikerja. Prav bi bilo, da nas motorji združujejo ne pa razdružujejo in v tem topicu sem prav to zasledil. Pa ne me sedaj raztrgat to je moje mnenje. :oops: :oops: :oops:

Se strinjam. Pa saj tudi tisti, ki kupujemo HD vemo, da ima slabe vozne lastnosti - pa kaj. Jaz ga ne kupujem zato, da bom dirkal z njim po Grobniku, na semaforjih demonstriral pospeške, zalagal ovinke...

Zakaj bi si pa potem kdo pri zdravi pameti po vašem sploh omislil kakšnega old-timerja?! Bremz nimajo, pospeškov tudi ne, puščajo olje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi, se povsem strinjam, razen s pospeški. Nekateri pospešujejo kar OK.

Ko bom skup vrgu zadevo bom poročal... če pa ne bom, pa predobro pospešuje. :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi, se povsem strinjam, razen s pospeški. Nekateri pospešujejo kar OK.

Ko bom skup vrgu zadevo bom poročal... če pa ne bom, pa predobro pospešuje.  :D  

LP

Tvoja ima po tov.podatkih pospeške 4,2sek od 0-100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Fantje med prebiranjem tega topica opažam vaše vrhunsko znanje o HDu.Ko pa pogledam vaše profile pa vidim da vas večina vozi 125ali 250cm motorje razen nekaj izjem. Kar mida vedet da vas je tudi večina pred kratkim opravila vozniški izpit A kategorije. Kar pomeni da se vas večina (zopet ponavljam razen nekaj izjem) vozi z motorji leto ali dve.Prosim vas in vi boste ocenjevaliHD ki še ga mnogi niste videli niti od blizu kaj šele sedeli na njem. Saj to je res da HD ni bogve kaj ampak je zakon.Ja pa še to ,ne primerjajte HD z sportnimi motorji ampak z motoji istega razreda(zavore vozne lastnosti itd).Dajte se oglasit tisti ki ste naredili vsaj par tisoč kilometrov z katerekolim HDom.Sicer pa sami veste da motorja NE OCENIŠ če z njim prevoziš 100 ali 200km,še majn pa tisti ki so samo od drugih slišali kakšen je HD ker to je baba čula baba rekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevozil sem vec 100 km z vec HD-modeli (sporty 883,1000 in 1200,fat boy,night train,wide glide,electra glide,z shovel,evo in revolution masinami,razplinjac in injection) ....saj ne recem,da ni kul,samo zame je bolj bistveno,da ima motor dobro lego na cesti,zelo dobre bremze in dobre pospeske.sorry,samo razen ravno se zadostnih pospeskov serijski HD nima nic od omenjenih kriterijev - v ovinkih se zvija,kot kaca,amortizerji obup,okvir katastrofa,da o bremzah ne izgubljam besed.vibracije mi tudi ne disijo prevec,ampak sound je pa zakon; samo ima duc boljsega.

drugo so predelave,samo niso vec serijske in stanejo obupno oprevec.ze samo za predelavo zavor potrebujes EUR 1000.- minimum.

stari,glej zgoraj.

no,pa se za perovica. :wink:

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom velik bom si kupu dučeta, LC8, WR426 in harleja

Jaz sem pa že velik, in nimam ničesar od zgoraj naštetega. Kakšna sreča !!!

Yebiga, jest pa tako rastem, da sama glava beži iz las, pa mi pleša ratava..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje med prebiranjem tega topica opažam vaše vrhunsko znanje o HDu.Ko pa pogledam vaše profile pa vidim da vas večina vozi 125ali 250cm motorje razen nekaj izjem. Kar mida vedet da vas je tudi večina pred kratkim opravila vozniški izpit A kategorije. Kar pomeni da se vas večina (zopet ponavljam razen nekaj izjem) vozi z motorji leto ali dve.Prosim vas in vi boste ocenjevaliHD ki še ga mnogi niste videli niti od blizu kaj šele sedeli na njem. Saj to je res da HD ni bogve kaj ampak je zakon.Ja pa še to ,ne primerjajte HD z sportnimi motorji ampak z motoji istega razreda(zavore vozne lastnosti itd).Dajte se oglasit tisti ki ste naredili vsaj par tisoč kilometrov z katerekolim HDom.Sicer pa sami veste da motorja NE OCENIŠ če z njim prevoziš 100 ali 200km,še majn pa tisti ki so samo od drugih slišali kakšen je HD ker to je baba čula baba rekla.

Nima smisla pregovarjati se s telimi na forumu glede HD-jev. Jaz sem prevozil 1000 km s Fat Boy-em in mi je bil tako všeč, da si nameravam naročiti letos Fat Boya 2003.

Folk noče zastopiti, da vozniki Harleyev nismo ravno najbolj racionalna bitja. Saj veš: drag motor, pa tehnično nič posebnega - kdo pri zdravi pameti bi si ga pa kupil?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje med prebiranjem tega topica opažam vaše vrhunsko znanje o HDu.Ko pa pogledam vaše profile pa vidim da vas večina vozi 125ali 250cm motorje razen nekaj izjem. Kar mida vedet da vas je tudi večina pred kratkim opravila vozniški izpit A kategorije. Kar pomeni da se vas večina (zopet ponavljam razen nekaj izjem) vozi z motorji leto ali dve.Prosim vas in vi boste ocenjevaliHD ki še ga mnogi niste videli niti od blizu kaj šele sedeli na njem. Saj to je res da HD ni bogve kaj ampak je zakon.Ja pa še to ' date='ne primerjajte HD z sportnimi motorji ampak z motoji istega razreda(zavore vozne lastnosti itd).Dajte se oglasit tisti ki ste naredili vsaj par tisoč kilometrov z katerekolim HDom.Sicer pa sami veste da motorja NE OCENIŠ če z njim prevoziš 100 ali 200km' date='še majn pa tisti ki so samo od drugih slišali kakšen je HD ker to je baba čula baba rekla.[/quote'']

Nima smisla pregovarjati se s telimi na forumu glede HD-jev. Jaz sem prevozil 1000 km s Fat Boy-em in mi je bil tako všeč, da si nameravam naročiti letos Fat Boya 2003.

Folk noče zastopiti, da vozniki Harleyev nismo ravno najbolj racionalna bitja. Saj veš: drag motor, pa tehnično nič posebnega - kdo pri zdravi pameti bi si ga pa kupil?!

Vak ki ve kaj hoče in se požvižga na druga mnenja. Jaz to čist zastopm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav sem tud jest čist frišen motorist, mislim da ne mormo primerjat HD z nekimi športnimi motorji, ker to so le motorčki za uživanje ob zmerno hitri vožnji.

Sam sem bolj navdušen nad chooper variantami zato mislim, da je HD bil in je še vedno zakon! :D

Sam mal predragi so. :evil: Kaj čmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navajam iz starega avtomagazina g. Gustinčič je nekoč dejal:

Harleya si kupujejo tisti, ki rabijo daljšega tiča.

:lol: :lol: - Komentar na mestu.

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navajam iz starega avtomagazina g. Gustinčič je nekoč dejal:
Harleya si kupujejo tisti' date='ki rabijo daljšega tiča.[/quote']

:lol:  :lol:  - Komentar na mestu.

Lp, Onim

Enako sem že slišal za tiste ki imajo športne motorje, ma na sploh motorje, pa hitre avtomobile, pa vespe, jadrnice in še in še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navajam iz starega avtomagazina g. Gustinčič je nekoč dejal:
Harleya si kupujejo tisti, ki rabijo daljšega tiča.

:lol: :lol: - Komentar na mestu.

Lp, Onim

Onim SUZUKI Bandit ha :twisted: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

perovic,

kaj ti je? ti zenska ne da,ali si drugace ne znas potesiti sle? ne vem koliko casa ze spremljas forum,samo si na najboljsi poti,da ratas MLPM.mislim,da lahko govorim v imenu vecine na forumu,ce recem,da vsak/a spostuje motoristicno izbiro druge/ga forumasa/ice(italijan,japonec,amerikanec,nemec,anglez ali karkoli); vsak ve zakaj si je kaj izbral/a in bo to izbiro tudi znal/a zagovarjati.da se pohecamo na racun drugih in seveda prenesemo hec na lasten racun se predpostavlja; problem nastane,ko bi rad novinec,kot si ti,zacel v enakem tonu komunicirati z ostalimi forumasi,ki se vecinoma ze poznajo IRL.

ce te mucijo kaksne posebne more,ordinacija dr.gregsa ti je na voljo.tam si lahko izlivas zolc po dolgem in pocez - samo bodi pripravljen na "milo za zajfo"; ne pa zaceti smetiti po forumu brez veze in se to preden te MS-srenja vsaj malo spozna - slaba taktika to.

lep pozdrav und obilo uzivanja v (normalnem) kominiciranju na MS.

p.s.: MLPM=most "loved" person of the month

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice kaj te je tebi? mene si našel?Če je kdo koga začel smetit je bil to Onim, on je napisal da harlije kupujejo tisti ki rabijo podaljšek tiču čeprav nisem nikogar žalili.Kaj po tvojem sem jaz majn vreden kot ostali ali kaj.Kaj sem jaz pes da ne bi smel odgovarjat v enakem tonu,čeprav mnogo mnogo blažjem.Ne mislim se več kregat s teboj niti z kom drugim ,samo žalit se pa ne pustim.Za mene je ta tema končana in upam da več ne bo nobenih žaljivk in da bomo dobro sodelovali.Za Bandita je pa bila samo tema in nič drugega nobena provokacija,naslov pa je bil napisan v žargonu Ampak izgleda da ne poznate tega žargona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa fantje mislijo, da se jim bo od vibracij podaljšal,sam ponavad vsem prej zobje izpadejo.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa fantje mislijo, da se jim bo od vibracij podaljšal.... :lol:

Se mi zdi, da je bilo res tako mišljeno, ko je bilo govora o dolgih jajcih ... podobno kot v častni četi v JNA ... (strojevikorakpodaljsujeorgane press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!