Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Danes sem bil v Faker see-ju in je bilo tozadevnega železja na tone - ma kaj na tone, na stotine ton. Smo pa s kolegi prišli do ugotovitve, da kljub temu, da je bilo HD-jev na tisoče, niti dva nista enaka - moram priznati, da je bilo zelo zanimivo, čeprav nisem HD-fan. Ker jih veliko pride na sončno stran alp, sem jih v teh dneh množično srečeval tudi na gorenjskih cestah in prišel do žalostnega spoznanja, da HOG-ovci ne pozdravljajo. Pa sedaj ne vem, ali se ta jajca tako zanič peljejo, da morajo krmilo ves čas čvrsto držati z obema rokama, ali pa so taki presranci :evil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal... Si mislijo klinci, da zdej ko so pa zmetal full keša za motor, so pa največji frajerji.

Pri HD je narobe edino to, da je precenjen. Za take zmogljivosti bi moral koštat ene 3.000.000, ne pa 5.000.000 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri HD je narobe edino to, da je precenjen. Za take zmogljivosti bi moral koštat ene 3.000.000, ne pa 5.000.000 SIT.

... za HD ZMOGLJIVOSTI bi bila primerna cena takšna kot BETA EURO 350 ali pa največ 1,3 mio SIT - pa ne da bi hotel biti žaljiv, ampak zmogljivosti.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sedaj ne vem, ali se ta jajca tako zanič peljejo, da morajo krmilo ves čas čvrsto držati z obema rokama, ali pa so taki presranci :evil: .

Če daš toliko denarja, bi človek rekel, da se motor in krmilo peljeta ok. Tako da se zadeva izkaže, da so res visoki in presrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa za 500 SIT prodam nove, še zapakirane Harley-Davidson igralne karte. Harley fani pohitite, ker je količina zelo omejena. (last-minute) Cena vključuje dostavo na 3M ali OLP.

548732-harley-karte.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri HD je narobe edino to, da je precenjen. Za take zmogljivosti bi moral koštat ene 3.000.000, ne pa 5.000.000 SIT.

To je teoretično res, praktično pa je tako, da stanejo ravno toliko, da so kupci za to pripravljeni odšteti $$$$$. In teh kupcev ni tako malo, saj je menda za V-RODa ali kaj že je, kar dolga čakalna lista.

Največ kupcev ima HD v ZDA. In tam ima ljudstvo denar, dosti denarja. Ko gledam tamkajšnji BMWjevski forum ugotavljam, da so le redki taki, ki imajo doma le po en motocikel, taki s po tremi ali štirimi pa tudi niso težko videne posebnosti. In letnice teh motociklov niso stare. Se vozijo kot nori, mimogrede po 20000 do 40000 milj na leto (x 1,6 = km), motocikle pa menjajo/dokupujejo na vsaki dve leti.

Kot že zapisano enkrat lani, meni so HDji všeč in če bi imel ameriško plačo na delovnem mestu, na katerem sem, bi lahko mirno imel doma tudi kakšnega HOGa, tako pa žal ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm,predvsem bi moral imeti ZDA-zakonodajo (skoraj brez davkov,a na zalost tudi brez zdravstvenega zavarovanja,penzije ipd.; vse te zadeve mora vsak sam placevati in poskrbeti,ce jih bo hotel kdaj imeti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri HD je narobe edino to, da je precenjen. Za take zmogljivosti bi moral koštat ene 3.000.000, ne pa 5.000.000 SIT.

To je teoretično res, praktično pa je tako, da stanejo ravno toliko, da so kupci za to pripravljeni odšteti $$$$$. In teh kupcev ni tako malo, saj je menda za V-RODa ali kaj že je, kar dolga čakalna lista.

Kot že zapisano enkrat lani, meni so HDji všeč in če bi imel ameriško plačo na delovnem mestu, na katerem sem, bi lahko mirno imel doma tudi kakšnega HOGa, tako pa žal ne gre.

genau so ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kar nekaj stvari ste natresli in ugotovili, pa bom še malo sam dodal. HD res vleče uče nase. Bi ga mel v dnevni sobi, na cesti pa ne, vsaj v Evropi ne, saj ste vsi ugotovili da trese, se zvija, ne bremza ..., kar sem tudi sam ugotovil. Čez lužo je res drugač, počas vozjo, da ne verjameš, vse je hudooo na daleč, kar pomeni, da ni prav veliko ovinkov na tekoči km, zato stvar sede. Tisti, ki se tam pelejo, pa hočjo krom in dušo, se pa vozjo z Valkirami. Samo ni HD, je še zmeraj Honda in ameriška zastava čisto ne paše gor, čeprav na veliko piše Made in USA.

Pr pozdravljanju HOGijev je pa tko. Mene pozdravljajo k zmešani, ker mislijo, da gre za ekstra HDja. Veliko jih sploh ni motoristov, /častne izjeme prosim, tudi fejst fantje/ ampak paradnih gasilcev, pa jim tega ne zamerite, saj so vsi ubogi, ko se krotovičijo na dvokolesnem železu in znova in znova ugotavljajo, da motor vseeno ni avto, kjer se lažje postavljaš.

Za vitrino v dnevni sobi, ordinaciji, pisarni ali celo v spalnici, da se ne bo prah nabiral - ocena 5; za na cesto pa počas, da bodo vsi videli (paše egotu), predvsem pa da bo voznik HDja kaj od tega imel (če je motorist).

Lepo se imejte, pa pazte nase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pred parimi dnevi sem gledal epizodo Odpadnika, v kateri je po svoji stari navadi vse spedenal - polovil lopove in odpravil kakšno krivico. Na koncu pa se je kot ponavadi s svojim Harlijem odpeljal novim dogodivščinam naproti. Vse skupaj ne bi bilo nič posebnega, če mu nebi čez 100m motor crknil. Rino je naredil takole faco: :x in rekel "Not again!!!"

Ali je še kdo slučajno gledal. Po svoje se mi zdi stvar za crknit od smeha. Toliko humorja od američanov res nisem pričakoval, (glede na to kakšna komercialna serija je to).

pa lep pozdrav :D

596589-renegade.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred parimi dnevi sem gledal epizodo Odpadnika, v kateri je po svoji stari navadi vse spedenal - polovil lopove in odpravil kakšno krivico. Na koncu pa se je kot ponavadi s svojim Harlijem odpeljal novim dogodivščinam naproti. Vse skupaj ne bi bilo nič posebnega, če mu nebi čez 100m motor crknil. Rino je naredil takole faco:  :x in rekel "Not again!!!"

Ali je še kdo slučajno gledal. Po svoje se mi zdi stvar za crknit od smeha. Toliko humorja od američanov res nisem pričakoval, (glede na to kakšna komercialna serija je to).

pa lep pozdrav  :D  

Mainlogo.jpg

So se pa res moral producenti nanizanke pa HD nekaj skregat, da jim je v eni sami epizodi kar dvakrat crknu - pa še rezervnega dela niso imeli na servisu 8) :D :D :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So se pa res moral producenti nanizanke pa HD nekaj skregat, da jim je v eni sami epizodi kar dvakrat crknu - pa še rezervnega dela niso imeli na servisu 8)  :D  :D  :D .

Kaj??? A to se je zgodilo? Žal sem gledal samo zadnjih nekaj minut in nisem vedel da so bile že prej težave. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Enim so všeč, drugi jih ne morejo videti :D , a svet je velik in ljudje smo različni..

23 Jan 2003, Harley-Davidson have announced record revenue of $4.1 billion for last year, a 20% increase from 2001.

Last year was the 17th consecutive year of record revenue and net income for the American company. Net income for the year was $580 million, a 32.5 percent increase. 263,653 bikes were shipped in 2002, up 12.5%, and Harley aim to top this in 2003, with a production goal of 289,000. Sales increased around the world, including the U.S. (18.3%), Europe (7.6%) and Japan (5.9%).

Kaj bi šele bilo, če bi bili v sloveniji spodobno zastopani :shock: :?:

http://www.motorcyclenews.com/news/detail?...cumentID=163040

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

H-D (firma) je taki pojem v svetu marketinga, da boste težko našli kako razpravo ali knjigo kjer nebi bil ta primer opisan kot primer popolnega marketinga in ideal, ki ga drugi poskušajo doseči. :twisted: :wink:

kot študent te smeri se jim lahko samo klanjam in jih tu javno prosim če me vzamejo v službo :twisted: . obljubim da bom kawasaki vozil na skrivaj :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harley je pa še zmer harley,samo če vsi pravte,da je predrag zakva jih je v tujini tolk pa je cena še večja kot pa pri nas(vsaj nekje)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harley je pa še zmer harley,samo če vsi pravte,da je predrag zakva jih je v tujini tolk pa je cena še večja kot pa pri nas(vsaj nekje)?

beri moj zgorni post :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harley je pa še zmer harley,samo če vsi pravte,da je predrag zakva jih je v tujini tolk pa je cena še večja kot pa pri nas(vsaj nekje)?

Pri H-D te znajo prepričati, da rabiš njihov motor! No, pri meni jim je uspelo, imam svojega že naročenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!