Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Zdravo. mene pa zanima ali ima morda kdo tole levo plastiko za ninjo 636. Ne vem ali morda paše gor tudi od kakšnega drugega modela zx10...gre se pa za letnik 04. še slika : http://www.auctmarts.com/auctmarts1/3/a/3/IMG_9016.JPG

bi biu hvaležen, če kdo lahko namigne, kje bi to še lahko dobil. Prašal sem na moto odpadu v Miklavžu, pa nič. Na ebayu tudi nič pametnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ce bi kdo poizkusil.Podarim prednji zobnik -1 za letnik 2004-2005.Prevozenih 4000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo,

bi rabu mogoče še kakšno drugo mnenje :). Kako je kaj z Zx10r 2006-7 letnik? Imajo kakšne "serijske" napake? Olje, hladilnik,.. itd., ne bi smelo biti nič narobe ane? Kakšne izkušnje imate z njimi, so zanesljivi,.. se ga da krotiti :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

bi rabu mogoče še kakšno drugo mnenje :). Kako je kaj z Zx10r 2006-7 letnik? Imajo kakšne "serijske" napake? Olje, hladilnik,.. itd., ne bi smelo biti nič narobe ane? Kakšne izkušnje imate z njimi, so zanesljivi,.. se ga da krotiti :)?

Jas ga imam dobro leto. letnik 07, in sem zelo zadovoljen , naredil 8000. Seveda narediš servis in ni problema. Kar se tiče krotenja je pa zelo živčen, seveda dokler se ga ne navadiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

06 in 07 je samo grša in bolj zanesljiva verzija 04-05 :D

Kar se tiče GRDOTE je pa tako, men se jamaha ne zdi nič lepa, pa ne zato ker jo imaš ti.

VSAKA SLIKA IMA SVOJGA MALARJA.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas ga imam dobro leto. letnik 07, in sem zelo zadovoljen , naredil 8000. Seveda narediš servis in ni problema. Kar se tiče krotenja je pa zelo živčen, seveda dokler se ga ne navadiš.

Hvala :) :notworthy: ! Super slišat, zdaj še treba sam nekaj pametnega najt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pozdrav!

Imam eno vprašanje. Motor mi vedno ko me dobi dež naslednjo furo trokira tja do 3000rpm, nad 3000rpm pa vse brez težav. Zadevo reši cca. prevoženih 50km na visokih obratih. Zakaj do tega prihaja? se da kako zrihtat, oz. upam da se motor s tem ne uničuje. Hvala za odg.

Lp gre za zx10r letnik 06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta moped ima stick coils, torej cinšpula, kabel in kapica od svečke je vse v enem, visokonapetostnega kabla pa sploh ni. Možno da pride voda kam v glavo mimo teh štapičev, ali pa v kak konektor od štroma.

bi blo treba malo podret pa pregledat pa spucat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Sam osebno bi se letnikov 04 izogibal...raje vrzi oko vsaj na 05 kjer so bile serijske napake ze porihtane. lp

Moja ma zdej 37k km pa dela še vse tko kot mora :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mogoče kdo ve kje ima letnik 08 senzor nagiba? Nebi celega motorja sesuval zaradi tega, da ga najdemo, motor pa crkne, ko ga nagneš.

Na netu ne najdem nič :(

Hvala L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če iščeš tilt senzor ga majo vsi Kawasakiji pod sedežem, na desni strani če sediš na njem.

Tkole pa tilt senzor zgleda, če ti to kej pomaga.

post-2615-0-49382500-1323891981_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super hvala za hiter odgovor pri sedežu je ja.

Pivo imata pa oba v dobrem :) Za hondo vem, sem iskal po manualu kaj je tista škatlica pri lučeh.

TNX L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super hvala za hiter odgovor pri sedežu je ja.

Pivo imata pa oba v dobrem :) Za hondo vem, sem iskal po manualu kaj je tista škatlica pri lučeh.

TNX L.P.

Ni problema, sej zato pa je forum ,da si pomagamo, debatiramo pa kdaj kakšnega skupaj spijemo :P Fajn zrihti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me ce se komu doma valja amortizer od 2006 al pa 2007 letnika?

Ce mate, na privat prosim, da ne bomo tuki smetil.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

oj...Zanima me ,če kdo od tukaj že kak čas vozi l.2011 ??, kako je zadovoljen in kakšna je primerjava ,če je prej vozil kaj podobnega... Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

oj...Zanima me ,če kdo od tukaj že kak čas vozi l.2011 ??, kako je zadovoljen in kakšna je primerjava ,če je prej vozil kaj podobnega... Lp

Bom mogu sam probat,ko ga moja dobi...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam enga, k ga bo marca vozu, sam bo letnik 12 :)))

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je isti, sam barve druge,od lani je nov model,sej moja ga že ma sam čakam ,da ga spravmo na cesto ko bo seveda vreme zato..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj...Zanima me ,če kdo od tukaj že kak čas vozi l.2011 ??, kako je zadovoljen in kakšna je primerjava ,če je prej vozil kaj podobnega... Lp

Bom marca povedu .. pravzaprav tazga motorja s tok elektronike, sploh nisem vozil, kot slišim od drugih, ki ga imajo, so blazno zadovoljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!