Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Živjo.

Nekaj bi vprašal,če mi kdo lahko pomaga,namreč mam ZX10R 2005l

Ma 15.000km prevoženih kupljena od prvega lastnika.

Motor dela normalno sam nikoli je ne poslušam brez čelade,te dni

ko se jo prižigal sem opazu da ko dam na mestu mal več gasa nekje od 3000 vrt.

gor nek šum na min.pa ne, ve kdo kaj bi to blo???

Neki sem bral da so bli mal problemi z ležaji od alternatorja.

Naj 05 ne bi več imel problemov z alternatorjem....

Kawasaki :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Nekaj bi vprašal,če mi kdo lahko pomaga,namreč mam ZX10R 2005l

Ma 15.000km prevoženih kupljena od prvega lastnika.

Motor dela normalno sam nikoli je ne poslušam brez čelade,te dni

ko se jo prižigal sem opazu da ko dam na mestu mal več gasa nekje od 3000 vrt.

gor nek šum na min.pa ne, ve kdo kaj bi to blo???

Neki sem bral da so bli mal problemi z ležaji od alternatorja.

mah tem ninđam ruži mašina kot da jo bo vsak čas razneslo, pa je to čist normalno :D sploh okrog 3000-3500 obratov. čeprav moja ko sem jo prodal je bila tipi topi zrihtana mašina B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tem ninđam ruži mašina kot da jo bo vsak čas razneslo, pa je to čist normalno :D sploh okrog 3000-3500 obratov. čeprav moja ko sem jo prodal je bila tipi topi zrihtana mašina B)

Ja sej tud to možno,ker brat pravi da njemu se mu zdi da je vedno tako delala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=3835622

kdo pozna ta motor oz. prodajalca?

ti dam jaz mojo za isti denar...isto zelena isti letnik..je na a.netu..(kolikor vidim po slikah je bila ta že bum bum)...

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

heh, optimist :P

no no :naughty: neki je se lufta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ima kdo navodila za 2004-2005 Zanima me katera barva žičke je za obrate in katera za hitrost,da priklopim prikazovalnik prestav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo navodila za 2004-2005 Zanima me katera barva žičke je za obrate in katera za hitrost,da priklopim prikazovalnik prestav...

Na motorju je tako:

-RPM- light/bleu

-SPEED-bleu/yellow

-POSITIVE-brown/white

-NEGATIVE-black/yellow

Moraš pa vedet katiri so kabli na prikazovalniku!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju je tako:

-RPM- light/bleu

-SPEED-bleu/yellow

-POSITIVE-brown/white

-NEGATIVE-black/yellow

Moraš pa vedet katiri so kabli na prikazovalniku!!!!

Sem si takoj zatem potegnil dol owner manual.Vseeno hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si takoj zatem potegnil dol owner manual.Vseeno hvala

a nism poslal CDja? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nism poslal CDja? :unsure:

Si,si...a zanimale so me barve na števcu.Sicer pa sem vezal elektriko z kratke luči.RPM in KM/H pa s števca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, sem nov na forumu in imam eno vprašanje:

Sem lastnik ninje zx10r letnik 2007 in mi v sprednjih vilicah nekaj čudno poka. Vem, da se je prejšnji lastnik dosti vozil po zadnjem kolesu. Motor ima 30000km in je drugače kot nov. Med vožnjo pokanja ni opaziti, ko pa se ustavim na semaforju pa naredi 2x tk tk. Tudi, če na mestu potiskam vilice kolikor jih lahko nakoncu 2x poči (tk tk). Čudno pokanje je opaziti tudi, če se pelem zelo počasi (10-20kmh) po zelo slabi luknjasti cesti, je obcutek na krmilu zelo cuden. Pri večjih hitrostih tudi med močnim zaviranjem problemov ni. Ne vem točno od kje prihaja zvok ali iz križa ali vilic, definitivno pa ni kriv nobeden od kablov. Sedaj me zanima, če je kdo že imel podoben primer, oz se komu sanja kaj bi to lahko bilo. Hvala že vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali bi to lahko naredil sam ali nujno potrebujem serviserja, nekaj tehničnega znanja na področju motorjev imam. Ali je možno da poka v vilicah? Da bi imela recimo puša malce preveč prostora? Lahko še vprašam zakaj začne pokat? se ležaj izrabi? odvije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možna je tut puša. ampak men je vedno ležaj pokal, lahko se odvije, lahko je pa poškodovan ležaj ali pa ležišče ležaja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kod si?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz gorenjske. Ne vem kako naj določim kje točno poka...ko ga zbijem dol naredi tk tk, ampak nebi mogel trditi ali v krizu ali v vilicah. Sem probal tudi obratno, da je vilice dol pritiskal kolega, pa sem sam poslušal kje poka, pa tudi nisem mogel določiti točne točke..hm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz gorenjske. Ne vem kako naj določim kje točno poka...ko ga zbijem dol naredi tk tk, ampak nebi mogel trditi ali v krizu ali v vilicah. Sem probal tudi obratno, da je vilice dol pritiskal kolega, pa sem sam poslušal kje poka, pa tudi nisem mogel določiti točne točke..hm

Sem mislil,da si mi kje bližje...

Poizkusi,če poka tudi,če vilic ne pritisneš not.Bolj tak ga porin z bremzo naprej in nazaj.Tak je men na v bistvu novi R1 pa mi je na servisu reku,da to ni kaj.Da lahko pa vzamem dol zgornji križ in odtegnem,namažem ležaj z grafitno mastjo in zategnem na pravi moment! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!