Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Bom marca povedu .. pravzaprav tazga motorja s tok elektronike, sploh nisem vozil, kot slišim od drugih, ki ga imajo, so blazno zadovoljni.

Tud jz bom že lahk tekrat probu,,,,ej,sam lahk čestitam za nakup Kawe....mam občutek,da Kawasaki vse bolj osvaja Slo !!

Tud sam prej nisem vedu,da so tuk dobro vozni motorji... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam levo original tacko za voznika, za model zx10r (06,07) mislim da pase tudi na modele 600. Cena simbolicno

ugodna ce kdo slucajno rabi .lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

oj...Zanima me ,če kdo od tukaj že kak čas vozi l.2011 ??, kako je zadovoljen in kakšna je primerjava ,če je prej vozil kaj podobnega... Lp

Hm, motor je super kot ,da bi vozil bicikel. Elektronika deluje bp. Zadnje vzmetenje "zanič" nastavljivo samo 1 obrat...in drobiž. Drgač pa bomba vs suzuki gsxr 1000 k6 je igračka ,ki trga. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hm, motor je super kot ,da bi vozil bicikel. Elektronika deluje bp. Zadnje vzmetenje "zanič" nastavljivo samo 1 obrat...in drobiž. Drgač pa bomba vs suzuki gsxr 1000 k6 je igračka ,ki trga. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Je že doma,do konc tedna tablice pa proba..... :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že doma,do konc tedna tablice pa proba..... :OK:

letnik 11 al 12 .. sj je vseeno, sam zanima me ;) ... drugač pa ... moped je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 11 al 12 .. sj je vseeno, sam zanima me ;) ... drugač pa ... moped je :OK:

Nov model,l "11,je pa od moje žene,jz vozim Z1000SX

post-30354-0-05292000-1332962028_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za potkuco se prvežem z gurtno, da ne zaplapolam ... zato pa obstajajo podkuce, mar ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri pospeševanju ja, kaj pa pr ustavljanju :smoke:

no ja .. a ni bolje, da se na tanku ustaviš, kot pa čez letiš ... če me ne bi ABS ustavu, pa pol še podkuca ne, pa pol še balanca ne in še povišana šipca ne ... se pa ustaviš v haubi tovornjaka ali pa u steni .. nekje se zihr ;) ...

upam, da se bom prej s pomočjo ABS-a ustavu .. če pa ne ... pa ne :P ... čao miki (ups ... maus) ... bo meu marsikdo mir pred mano :lol:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja .. a ni bolje, da se na tanku ustaviš, kot pa čez letiš ... če me ne bi ABS ustavu, pa pol še podkuca ne, pa pol še balanca ne in še povišana šipca ne ... se pa ustaviš v haubi tovornjaka ali pa u steni .. nekje se zihr ;) ...

upam, da se bom prej s pomočjo ABS-a ustavu .. če pa ne ... pa ne :P ... čao miki (ups ... maus) ... bo meu marsikdo mir pred mano :lol:

nobeden te ne sili pred tovornjak, pač samo vprašanje o podkvi, nč drugega, ne jemlji to kot osebni napad "ala" mir pred tabo..Hm abs na cestaku, kaj je to tudi euro direktiva??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobeden te ne sili pred tovornjak, pač samo vprašanje o podkvi, nč drugega, ne jemlji to kot osebni napad "ala" mir pred tabo..Hm abs na cestaku, kaj je to tudi euro direktiva??

sj vem, da ne napadaš mene ... sam povem .. podkuco imam že ene 4 leta, pa še nisem imel probleme ... mi je bolj fino met na podkvici tank torbo kot na megnatke, ki porajsa tank ... tank je precej visoko in ko si že enkrat tok visoko na tanku ... je pomoje vse kaj drugega večji problem, kot podkvica.

ABS ... to je že original pri tem modelu .. je sicer opcija brez, ampak sem ga raje z ABS-om vzel ... (nek se nađe ;) ) ... itak je še tok druge elektronike in pomagal, da ABS nč ne škodi.

Predvidevam, da bo res direktiva, tako za ABS, kot merjenje izpuhov, lahko se pa zgodi tudi omejitev moči motorja ... bohve :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja .. a ni bolje, da se na tanku ustaviš, kot pa čez letiš ... če me ne bi ABS ustavu, pa pol še podkuca ne, pa pol še balanca ne in še povišana šipca ne ... se pa ustaviš v haubi tovornjaka ali pa u steni .. nekje se zihr ;) ...

upam, da se bom prej s pomočjo ABS-a ustavu .. če pa ne ... pa ne :P ... čao miki (ups ... maus) ... bo meu marsikdo mir pred mano :lol:

in kdo mi bo pol kawo plaču? :(

aja-pa abs je kr dobrodošel, sam izkoriščat se ga preveč ne sme

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Mam ZX10R,2005l in mam en problemček,zamenjal sem rezrvar za novega in mi lučka od govriva se užge že pr 120km počasne turistične vožnje,ko grem pa tankat mi gre notri 8-9l....

Aje treba to kaj sinhronizirat al kaj resetirat?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja oba masta enak volumen,prejšnji je bil sam mal podrsan....

Zanimivo to da nisem nič tikal sam prešraufal črpalko in nalil isto količino benza notri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res malce cudno. Poglej ce je slucajno kaj v tanku? Ker ce spravis notri tako malo bencina sta samo dve varianti, da si kupil tank ki ima manjso kapaciteto (mogoce za kaksen dirkalisce itd) ali pa je bil ta tank kdaj poskodovan pa so ga ga tako cudno zaprli, da so zgubili kapciteto, drugega si res ne predstavljam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tank je nov ne poškodovan ne nič...tud ko se lučka vžge odprem in pogledam notri je še fulll benza videt.....in drži 17l tako kot mora..

Tud ko sem črpalko premonitral nisem nič tikal....sam prešraufal preklopil konektor in cev za gorivo nobena umetnost :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontra pa nisi nič obrnil , da bi za kak šrauf ali dva zavrtel v katero smer? Al ima tako narejen da gre notr tako kot pač gre in nič drugače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič nisem obrnil,ker sem si tudi označil in bi pol itak bil problem preklopit cev za gorivo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jaz sem jo fiksiral za pokrov, ki ga imam namesto sedeža ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tank je nov ne poškodovan ne nič...tud ko se lučka vžge odprem in pogledam notri je še fulll benza videt.....in drži 17l tako kot mora..

Tud ko sem črpalko premonitral nisem nič tikal....sam prešraufal preklopil konektor in cev za gorivo nobena umetnost :P

Z lučko ni nič narobe, imam zx10, 2007

Ko posveti lučka je v rezervarju še 7 litrov

tako da naj te ne skrbi.

Je pač mal več rezerve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!