Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Pomojem lahko pričakujemo neki podobnega h2 v obliki.

ne bi bilo slabo :D če bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami to morma nabavit.. :D :D

že sedaj me majo za objestneža, pol bom pa prava NINĐA :D

 

ps. gobček mi je jebački, če bodo 4 lučke, pa še angel eyes bo za zdrkat :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano so 2005 ok...2004 so imele tezave na ležaju platišča, ter nekaj na masini, da jih je zarad tega veliko zaropotalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

To naj bi bilo to za 2016

http://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2015/october/hot-new-kawasaki-zx-10r-unveiled/

 

While the new bike may look outwardly similar to the current model, the truth is that barely a nut or bolt has been left untouched. The raft of changes to the engine, chassis, suspension, fairing, electronics, brakes and exhaust is extensive, and even parts that look identical have had the magic R&D wand waved over them. All of the changes, say Kawasaki, were to sate requests from the factory WSB team, with former world champion Tom Sykes playing a pivotal role in the development of the bike. Kawasaki says this is the closest thing to a factory superbike it has ever produced.

 

 

IMG_0051.JPG?mode=max&quality=90&scale=d

3ZX1000S.jpg?mode=max&quality=90&scale=d

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdrav vsem.

Malo spremljam po forumu in po in okrog, pa bom še tukaj vprašal. Nameravam vzeti ZX-10R letnik 2006, mogoče tudi novejšega, če bo kaj :). Drugače sem pa se zdaj prodaja eden 2004, ki je že skorajda sumljivo lep :) 

Mogoče kdo kaj ve, ali so kakšni problemi konkretno z 2004 letniki, ali se ga splača iti pogledati :D

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, maticcc2000 pravi:

Pozdrav vsem.

Malo spremljam po forumu in po in okrog, pa bom še tukaj vprašal. Nameravam vzeti ZX-10R letnik 2006, mogoče tudi novejšega, če bo kaj :). Drugače sem pa se zdaj prodaja eden 2004, ki je že skorajda sumljivo lep :) 

Mogoče kdo kaj ve, ali so kakšni problemi konkretno z 2004 letniki, ali se ga splača iti pogledati :D

Hvala :)

Z 04 ali 05 nimaš kaj zgrešit..ti sam kupi,,teraj in uživaj! ;)..usak motor ima kdaj pa kdaj kak problem. (no eni pravijo da dost...nabijanje v prazno..mam 636 04 zdj že 5leto..in ni nobenih problemov ..pa so eni govorili kk jebejo prestave itd..ni res! ;)  ) ..tako da brez skrbi...pejt gledat 04 pa je to to..p.s uzam tako ko ma že kar nekaj opreme gor,,boš na bolšem kot pa da sam kupuješ..se pravi..akrapota,športne stopalke,ročke,stabilitaor,šipo itd..prever če so bremze dokaj vredu,,pleji se da vidiš če gre motor ravno al ga vleče u levo ali desno (uzam magar mehanki saboj),,malo poslušaj če kaj u mašini ruži,,prever ketno..pa glavnem zmen se za dobro ceno...tut jaz mam namen kupit v kratkem 10ko za na cesto (636 je sam za pisto)....pa pamet v glavo..sj počasšp se daleč pride..kr te 10ke so res NORE po domače povedano..mal preveč gasa pa si že na tleh.. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 1. 2016 at 17:56, NinjaRider04 pravi:

Z 04 ali 05 nimaš kaj zgrešit..ti sam kupi,,teraj in uživaj! ;)..usak motor ima kdaj pa kdaj kak problem. (no eni pravijo da dost...nabijanje v prazno..mam 636 04 zdj že 5leto..in ni nobenih problemov ..pa so eni govorili kk jebejo prestave itd..ni res! ;)  ) ..tako da brez skrbi...pejt gledat 04 pa je to to..p.s uzam tako ko ma že kar nekaj opreme gor,,boš na bolšem kot pa da sam kupuješ..se pravi..akrapota,športne stopalke,ročke,stabilitaor,šipo itd..prever če so bremze dokaj vredu,,pleji se da vidiš če gre motor ravno al ga vleče u levo ali desno (uzam magar mehanki saboj),,malo poslušaj če kaj u mašini ruži,,prever ketno..pa glavnem zmen se za dobro ceno...tut jaz mam namen kupit v kratkem 10ko za na cesto (636 je sam za pisto)....pa pamet v glavo..sj počasšp se daleč pride..kr te 10ke so res NORE po domače povedano..mal preveč gasa pa si že na tleh.. Lp

No tole ko je na a.net bom 2004 bom res šel gledat, ker po slikah pa km. zgleda vredu. Bomo videli kaj bo v živo. Še sreča da je do pomladi nekaj časa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 7. 1. 2016 at 21:57, maticcc2000 pravi:

Pozdrav vsem.

Malo spremljam po forumu in po in okrog, pa bom še tukaj vprašal. Nameravam vzeti ZX-10R letnik 2006, mogoče tudi novejšega, če bo kaj :). Drugače sem pa se zdaj prodaja eden 2004, ki je že skorajda sumljivo lep :) 

Mogoče kdo kaj ve, ali so kakšni problemi konkretno z 2004 letniki, ali se ga splača iti pogledati :D

Hvala :)

Js mam 10ko 2004 letnik. Motor dela res super, kar je bilo treba zamenjat v petih letih od kar jo mam so bile samo svečke :D no pa olje pa oljni filter večkrat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, skofk pravi:

Js mam 10ko 2004 letnik. Motor dela res super, kar je bilo treba zamenjat v petih letih od kar jo mam so bile samo svečke :D no pa olje pa oljni filter večkrat ;)

Tudi po drugih forumih ko sem bral, pišejo da so to vredu mašine 2004 ali 2006, tako da glede tega sem malo pomirjen, problem pa imam sedaj ta, da so zgleda vsi ki se prodajajo, popravljeni in očitno padeni itd... Tako da sem že začel gledat tudi druge 1000-ke.

Mogoče tvoja 10ka ni bila padena pa jo prodajaš ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maticcc2000 pravi:

Tudi po drugih forumih ko sem bral, pišejo da so to vredu mašine 2004 ali 2006, tako da glede tega sem malo pomirjen, problem pa imam sedaj ta, da so zgleda vsi ki se prodajajo, popravljeni in očitno padeni itd... Tako da sem že začel gledat tudi druge 1000-ke.

Mogoče tvoja 10ka ni bila padena pa jo prodajaš ? :D

hehe tud moja je že krščena :D ma nebo naprodaj še nek časa :D

ko bom za novo naprasku € pa bo :smoke:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!