Skoči na vsebino

Praznik trgovcev oz. Valentinovo...


smeško

Priporočene objave

Ja spet je prišel ta dan :roll: !

Pa me zanima, kaj ste za dan zaljubljenih kupili svojim ljubljenim/bližnjim oz. kako jih boste razveselili?

Pa če ima kdo kakšen dober predlog je dobrodošel, ker se jest še nisem odločil kaj bi kupil :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje, da ti predloge posljejo na PM. Ker ce tole tvoja bere ne bo presenecenja.... :wink:

Edino ce si ji zatajil vezo med tabo in forumom :roll: :D pol si pa skor ze za Springerja na TV :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je valentinovo eden najbolj komercialnih, iz tujine prinesenih praznikov, ki z nami nima nobene veze (tako, kot recimo halloween nima). Slovenci imamo (tako, mimogrede, ne zaradi mojega imena :oops: ) lep praznik zaljubljencev, ki se mu rece GREGORJEVO (ko se pticki zenijo). Praznik je 12.marca vsako leto.

Zdaj samo se cakam, da zacnemo praznovati 4. julij, pa thanksgiving day, pa se kaksen kretenski praznik iz tujine.... :shocked!: :puppydogeyes: :silly: :snipersmile: :2gunfire: :fist:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je valentinovo eden najbolj komercialnih, iz tujine prinesenih praznikov, ki z nami nima nobene veze (tako, kot recimo halloween nima). Slovenci imamo (tako, mimogrede, ne zaradi mojega imena :oops: ) lep praznik zaljubljencev, ki se mu rece GREGORJEVO (ko se pticki zenijo). Praznik je 12.marca vsako leto.

Zdaj samo se cakam, da zacnemo praznovati 4. julij, pa thanksgiving day, pa se kaksen kretenski praznik iz tujine.... :shocked!: :puppydogeyes: :silly: :snipersmile: :2gunfire: :fist:

Se pridružujem tvojemu mnenju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je valentinovo eden najbolj komercialnih, iz tujine prinesenih praznikov, ki z nami nima nobene veze (tako, kot recimo halloween nima). Slovenci imamo (tako, mimogrede, ne zaradi mojega imena :oops: ) lep praznik zaljubljencev, ki se mu rece GREGORJEVO (ko se pticki zenijo). Praznik je 12.marca vsako leto.

Zdaj samo se cakam, da zacnemo praznovati 4. julij, pa thanksgiving day, pa se kaksen kretenski praznik iz tujine.... :shocked!: :puppydogeyes: :silly: :snipersmile: :2gunfire: :fist:

Se pridružujem tvojemu mnenju!

Jaz tudi!

Ampak vseeno se moram spomnit za eno darilce nabavit, drugače bo moja, ki se ne pridružuje temu mnenju vžaljena, to pa ni dobro za moj duševni mir sploh :? Ženske... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi!

Ampak glede na splošno popularizacijo tega dneva, se je večinoma treba prilagajat... :?

Plus tega, večina mladega folka danes sploh ne ve kaj in kdaj je GREGORJEVO :crazyeyes: Pa tud nikol se z greg. ni delala taka "štala" kot so amerikanosi nardili iz valentinovega! :roll: A ni poanta odnosa, veze, zaljubljenosti,... da se človeku posvečaš skozi vse leto , ne pa samo en in še to datumsko določen dan??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je valentinovo eden najbolj komercialnih, iz tujine prinesenih praznikov, ki z nami nima nobene veze (tako, kot recimo halloween nima). Slovenci imamo (tako, mimogrede, ne zaradi mojega imena :oops: ) lep praznik zaljubljencev, ki se mu rece GREGORJEVO (ko se pticki zenijo). Praznik je 12.marca vsako leto.

Zdaj samo se cakam, da zacnemo praznovati 4. julij, pa thanksgiving day, pa se kaksen kretenski praznik iz tujine.... :shocked!: :puppydogeyes: :silly: :snipersmile: :2gunfire: :fist:

Kaj pa strpnost ?

Kaj je z odprtostjo do drugih vplivov.

Kje je tle svetovljanstvo in akceptiranje vsega tudi in predvsem drugačnega.

Zakaj ne dopustiti, da se stvar integrira v naše navade in običaje.

:shock: :o :o

Matr, sem mislil, da sem sam jaz mal čuden.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni poanta odnosa, veze, zaljubljenosti,... da se človeku posvečaš skozi vse leto , ne pa samo en in še to datumsko določen dan??? :?

Tako je.

365 dni na leto.

24 ur na dan in še vse kar je vmes.

Prva misel zjutraj, zadnja zvečer ter vedno vmes.

Kadar pa ne zmoreš več, pa preklopiš na začetek.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je valentinovo eden najbolj komercialnih, iz tujine prinesenih praznikov, ki z nami nima nobene veze (tako, kot recimo halloween nima). Slovenci imamo (tako, mimogrede, ne zaradi mojega imena :oops: ) lep praznik zaljubljencev, ki se mu rece GREGORJEVO (ko se pticki zenijo). Praznik je 12.marca vsako leto.

Zdaj samo se cakam, da zacnemo praznovati 4. julij, pa thanksgiving day, pa se kaksen kretenski praznik iz tujine.... :shocked!: :puppydogeyes: :silly: :snipersmile: :2gunfire: :fist:

to si pa kar dobro povedal, se mi zdi, da bomo čist pozabil na naše praznike in običaje pa, da nas bo še dedek mraz zapustu, ker ga noben več ne porajta :cry:

ampak še noben ni nč pametnga predlagal!!!

BTW moja nima interneta :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja spet je prišel ta dan :roll: !

Pa me zanima, kaj ste za dan zaljubljenih kupili svojim ljubljenim/bližnjim oz. kako jih boste razveselili?

:oops: :wink:

Jaz nad kakšno nakupovalno mrzlico zaradi takisnih in podobnih dnevov tudi nisem navdusebna. Ker pa je pač večina vesela, če se nanje spomniš, si potem za vsak slučaj nabavim nekaj manših stvari (samo kot pozornost in nic več). To so navadno kakšni čokoladni srčki. Moj pa letos dobi peno za kopanje v obliki srčka.

Zadnje čase, če že kaj kupim, pa četudi nekaj malega, gledam, da ima stvar uporabno vrednost (da ni samo za na polico). Ali je za pojest ali pa za porabit v kakšne druge namene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je valentinovo eden najbolj komercialnih, iz tujine prinesenih praznikov, ki z nami nima nobene veze (tako, kot recimo halloween nima). Slovenci imamo (tako, mimogrede, ne zaradi mojega imena :oops: ) lep praznik zaljubljencev, ki se mu rece GREGORJEVO (ko se pticki zenijo). Praznik je 12.marca vsako leto.

Zdaj samo se cakam, da zacnemo praznovati 4. julij, pa thanksgiving day, pa se kaksen kretenski praznik iz tujine.... :shocked!: :puppydogeyes: :silly: :snipersmile: :2gunfire: :fist:

...ni važno kakšen praznik je.....samo da je jedača na mizi.....

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mislim da je današnji Valentin vsem nam prinesel nekaj lepega: upanje na čimprejšnjo pomlad, kar je za motoriste zelo pomembno, saj pravi pregovor:

"SVETI VALENTIN PRINAŠA KLJUČ OD KORENIN" (danes pa je namreč lep, sončen dan, sicer je mraz, ampak delajmo se, kakor da tega sploh ne občutimo).

Naj vam vsem na Motosvetu čimprej posije lep, pomladni sonček! :B-fly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja spet je prišel ta dan :roll: !

Pa me zanima, kaj ste za dan zaljubljenih kupili svojim ljubljenim/bližnjim oz. kako jih boste razveselili?

Pa če ima kdo kakšen dober predlog je dobrodošel, ker se jest še nisem odločil kaj bi kupil :oops: :wink:

...ne razumem, zakaj bi moral kupovati karkoli........raje jo povabi kam ven na romantično večerjo,ji zašepetaj kaj nežnega na uho in sam pri sebi skleni, da je vsak vajin skupni dan valentinovo.......tako bo ženska dobila največje darilo,ki ga pričakuje od tebe.........če pa se oba zavedata,da je ljubezen najbolj razširjena droga,ki je dostopna vsakomur,pa se je ne da kupiti z denarjem,ki te lahko v trenutku ubije ali pa oživi od "mrtvih",potem ne potrebujeta nikakršnega darila,temveč samo pozornost ter spoštovanje drug do drugega in malo nežnosti..........

....ne zameri....kaj morem,sem pač emotivec..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne razumem, zakaj bi moral kupovati karkoli........raje jo povabi kam ven na romantično večerjo,ji zašepetaj kaj nežnega na uho in sam pri sebi skleni, da je vsak vajin skupni dan valentinovo.......tako bo ženska dobila največje darilo,ki ga pričakuje od tebe.........če pa se oba zavedata,da je ljubezen najbolj razširjena droga,ki je dostopna vsakomur,pa se je ne da kupiti z denarjem,ki te lahko v trenutku ubije ali pa oživi od  "mrtvih",potem ne potrebujeta nikakršnega darila,temveč samo pozornost ter spoštovanje  drug do drugega in malo nežnosti..........

....ne zameri....kaj morem,sem pač emotivec..........

PROSIM, ČE ZAČNEŠ TO "VERO" ŠIRIT MED OSTALE PRIPADNIKE MOŠKEGA SPOLA !HVALA :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!