Skoči na vsebino

Praznik trgovcev oz. Valentinovo...


smeško

Priporočene objave

srčke za valentinovo.. :lol1:

giga-čoko-herz

giantchocheart.jpg

čokoladar Gregor Pfaff iz Njemačke je ročno naredu (v Bangkoku) 922-kilsko srčiko človeka... 5 metrov visoko in enako 5 metrov široko ... Qrc, karkol manjšga bi blo že skor nesmiselno podarit :) razn, če bi čokoladni avto.

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

jest pa tud kartice na ta komercialni dan ne kupim. fak of. zdej bom pa takrat ljubljeno obdaril, ko mi družba narekuje?!? WTFF? tud pod razno ne. falabouhi me tamala razume in podpira ( :hmm: ) . jo raje kadarkoli drugič presenetim in ji dajem celo leto vedet, da jo imam rad :love1: :inlove:

post-3863-1108491829.gif

post-3863-1108491908.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

jest pa tud kartice na ta komercialni dan ne kupim. fak of. zdej bom pa takrat ljubljeno obdaril, ko mi družba narekuje?!? WTFF? tud pod razno ne. falabouhi me tamala razume in  podpira ( :hmm: ) . jo raje kadarkoli drugič presenetim in ji dajem celo leto vedet, da jo imam rad :love1:  :inlove:

tako je....le povej jim :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan zaljubljenih. Valentinovo. 14. februar. Bombonjere. Stvari iz Hong-Konga. Panirane žabe. Toplo belo vino. Postelja posuta s cvetnimi lističi. Metuljčki v trebuhu. Gastritis. Avto. Inženir. Laži. Zvezde v očeh. Strast v pozabljanju. Rimljani so žene bičali za praznik. Valentin je na skrivaj poročal zaljubljene in zato izgubil glavo. Dan zaljubljenih je ostal. Ima kdo kak robček?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup  :grrr

Imam pa še nenačeto pakungo toaletnega papirja. Odišavljenega. Bo fredi?  :)

Samo če je troslojni in če ima gor roza vrtnice (ne zelenih!). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnje Valentinovo....v Parizu za tri dni...od nedelje do srede...na službeni poti...sam.. :OK:

Najlepši način, da se ti ni treba ukvarjat z bedastimi kvazi prazniki! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!