Skoči na vsebino

Praznik trgovcev oz. Valentinovo...


smeško

Priporočene objave

chris&smeško......preberita celo temo........skoraj vse eno samo zavračanje valentina z moške strani.....potem pa spet "grdi" bmw zezne "moške" stvari.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to ........ reaktivec?????

NATANKO tako.... 8)

Ja, natanko tako.........

Ampak ali ne pravi star pregovor nekako takole: Počasi se daleč pride......in še en: Hiti počasi..... :?: :!: Ni vse v hitrosti...... 8)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ali ne pravi star pregovor nekako takole: Počasi se daleč pride......in še en: Hiti počasi.....  Ni vse v hitrosti......

Pesem pa pravi takole: "Ne cakaj pomladi, ne cakaj na maj..."

Zlata Ognjatovič?! Irena Vrčkovnik?! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ali ne pravi star pregovor nekako takole: Počasi se daleč pride......in še en: Hiti počasi.....  Ni vse v hitrosti......

Pesem pa pravi takole: "Ne cakaj pomladi, ne cakaj na maj..."

Hm......jaz sem pa vedno mislila, daje v pregovorih več modrosti..... 8)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chris&smeško......preberita celo temo........skoraj vse eno samo zavračanje valentina z moške strani.....potem pa spet "grdi" bmw zezne "moške" stvari.........

Zakaj pa grdi??

Tud taki morajo bit, če ne bi bilo na svetu dolgčas :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc pa valentinovo ? Zakaj pa glih takrat ? Pa mogoče še za 0smi marec, pa rojstni dan , pa novo leto.... Sami vnaprej določeni datumi, ki ti jih nekdo določa. Zakaj pa partnerja ne razveselite in ste pozorni do njega kar tako, za vsak dan in vsak dan ? Kolikokrat pa ji med letom prinesete rožico in kaj zraven ter ji poveste da jo/ga imate radi ? Poznam, v večini primerov nikoli, potem pa juhuhu na Valentinovo, da se odkupimo za nazaj. Z ženo nikoli ne praznujeva praznikov ker se to pač pričakuje, ampak si sama ustvarjava praznike, in sva vseskozi pozorna en do drugega. Ne nisva sveže zaljubljena, sva skupaj že deset let. O Valetntinovem še to. Prav patetično se mi zdi tisto kupovanje raznih srčkov, bonbonjerc, čokoladk....,samo za to ker je danes pač ta dan. Če vam človek resnično kaj pomeni, boste pozorni do njega skozi celo leto, in valentinovega sploh ne boste opazili. Aja, jaz ga vseeno opazim. Ker ta dan ne smem prinesti rož ali kakšne druge male pozornosti, saj bi žena mislila da sem že zapadel v potrošniško evforijo.

HVALA BOGU ZA TAKŠNE !! :roll: :!: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

leto je na okoli in praznik "trgovcev" je spet tu.....kako se kaj pripravljate za ta dan...mogoče kakšna večerja...kino....ali dan kot vsak drugi... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja posebej za ta dan stene preštrihamo doma na roza pa avto pa psa pa hladilnik pa džakuzi

potem drug dan pa spet nazaj pozlatimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa porečete na gesto ko se zjutraj zbudiš, naj bo to sobota ali nedelja in te v kuhinji čaka kavica ob njej pa pisemček na katerm piše:skuhal sem ti kavico, želim ti lep dan. Imam te zelo rad.

Seveda ta dan ni Valentinovo, ki ga nekateri izrabljajo za dokazovanje lažne ljubezni.

Z baucom se popolnoma strinjam. Sicer pa, če je zveza med dvema že v štartu zgrešena ti tudi Valentinovo ne pomaga.

Čao, .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep :)

in če ni zgrešena ,je valentinovo čisto navaden dan, kot vsi drugi - s kavo in pisemčkom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z baucom se popolnoma strinjam.

Bauca je punčka :kva2: :kva2: :kva2:

Drgač se pa tut jest strinjam z njo, z Baučico :rolleyes:

Od kje hudir ma tolk izkušenj? :hmm:

Aha, že vem.... ata IKE bo kriv.... :devil: :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa porečete na gesto ko se zjutraj zbudiš, naj bo to sobota ali nedelja in te v kuhinji čaka kavica ob njej pa pisemček na katerm piše:skuhal sem ti kavico, želim ti lep dan. Imam te zelo rad.

Z baucom se popolnoma strinjam. Sicer pa, če je zveza med dvema že v štartu zgrešena ti tudi Valentinovo ne pomaga.

Čao, .)

raj bi vidu, da bi v pisemcku bil dnar. B) :D

Bauca je, na bauc. :P

čao!

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem mu/ji ( :P ) že jest povedala :fight2:

Nehi, Zokula ! Pol pa še sam na dnar misliš! :angry: Kakšni ste dedci! :angry:

Ah ja... sem hotla rečt.... današnja mladina, mulci.... :devil:

:004 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bauca je, na bauc. :P

Yep, torej takole:

bauca... baucata... baucatu... baucata... pri baucatu... z baucatom... OK??

"Z baucatom se popolnoma strinjam."

Kapiš? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa porečete na gesto ko se zjutraj zbudiš, naj bo to sobota ali nedelja in te v kuhinji čaka kavica ob njej pa pisemček na katerm piše:skuhal sem ti kavico, želim ti lep dan. Imam te zelo rad.

Seveda ta dan ni Valentinovo, ki ga nekateri izrabljajo za dokazovanje lažne ljubezni.

Z baucom se popolnoma strinjam. Sicer pa, če je zveza med dvema že v štartu zgrešena ti tudi Valentinovo ne pomaga.

Čao, .)

:P Če bi namesto pisma bil sendvič bi tudi vedel , da me ima rada ! :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole spremenimo v temo - kaj bi lahko bilo namesto pisma? <_<

- ključi od Ferrarija (zihr me ma rada)

- ključi od Zetorja (nima me rada, ampak sama ne more kmetije obdelovat)

- še manjše pismo (dela na pošti, ne vem, če me ima rada)

- liter vina (nima me rada)

...

hej, kaj pa če je v pismu marjetica? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš še ta smotan praznik, itaq nimam nobene da bi se nanjo spomnu tko da bo moj dan bolj klasika... :unsure:

edino zvečer si bom vzel čas zase in bom šel na eno

temno laško

mogoče dva

lahko tri :blink:

ampak najbrž štiri :wacko:

mmmm že čutm mrzu per k mi teče po grlu :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj bi vidu, da bi v pisemcku bil dnar. B) :D

Bauca je, na bauc. :P

čao!

:P

Vzela naznanje glede spola, nisem vedela.

Kar se pa tiče tvoje kuverte z denarjem, temu rečemo v današnjem času "korupcija" in ne Valentinovo, mal si zamešu-la (zopet ne vem spol) :rolleyes:

Čao, Fračka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole spremenimo v temo - kaj bi lahko bilo namesto pisma? <_<

- ključi od Ferrarija (zihr me ma rada)

- ključi od Zetorja (nima me rada, ampak sama ne more kmetije obdelovat)

- še manjše pismo (dela na pošti, ne vem, če me ima rada)

- liter vina (nima me rada)

...

hej, kaj pa če je v pismu marjetica? :P

:hmm:

-operi Ferrarija

-popravi Zetorja , da boš lahko delal

-odnesi pismo na pošto

-pozri liter vina , da ne boš videl kaj delam

NIMA ME RADA-IMA ME POD KOMANDO !!!

MANJ ME VIDI RAJŠ ME MA !!!

:devil: A zato mi pa pisma piše !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fracka, glede mojga spola, eni mamo v miniprofilu slike (ne pa vsi - to je tamal gumbek spodi, pod vsako objavo) - konkretno moj je tukaj (raperski trenutki, jebiga, na morju nam je vsem spilal :P ). :)

sej kavica je tud korupcija. :) zakaj nebi namest valentinovega mel Dan Korupcje?? :) bi blo bolj direktno... :)

Manuelchek, sorrchy, sam glih sm delu moj financni plan za ta mesec, k mi bo slo mal bol tesn k navadno (motor, barva, pa to), in sm si za dan korupcije zazelel enih 10 jurjev... :P

sym, a ti bi kr ferrarija mel?? zanimiv izbor, ampak js bi bil tud nekaj jurjev vesel... :D

sej ne, zezam. valentinovo je dan... ...za petkom 13-im... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!