Skoči na vsebino

Praznik trgovcev oz. Valentinovo...


smeško

Priporočene objave

Bravo BMW in to v dveh pomenih,danes sem dobila najlepše darilo za Valentina in to natanko v BMW Aktivu,šla sem pogledat Benkin motor in usoda je hotela da je Benka ukorakala naravnost pred mene,podala sem ji roko in jo močno objela.Ta dan mi bo ostal za vedno v spominu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw - BRAVO!!!  8)

se pridruzujem... morm rect, da kej tazga ne bi od moskega pricakovala... :roll:

če bi bil zloben,bi napisal, da mogoče še nisi srečala "moškega"...... :twisted: ..........pa vendar........kolikokrat pa ve ženske znate presenetiti nas moške z kakšno takšno gesto?????.........halooo punce,ljubezen je na posodo in ne izključna pravica (ring a bell?)......hint za vse dame: povabite svojega moškega domov na intimno večerjo, zavedite ga z erotičnim perilom ali erotično masažo,zjutraj mu pa servirajte zajtrk v posteljo pospremljen z goro poljubov in nežnih besed............in če vam potem moški ne ustvarja valentina celo leto,je navadno tele nevredno truda........

PS: pa ne zdaj vsi moški udrihat po meni.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne razumem, zakaj bi moral kupovati karkoli........raje jo povabi kam ven na romantično večerjo,ji zašepetaj kaj nežnega na uho in sam pri sebi skleni, da je vsak vajin skupni dan valentinovo.......tako bo ženska dobila največje darilo,ki ga pričakuje od tebe.........če pa se oba zavedata,da je ljubezen najbolj razširjena droga,ki je dostopna vsakomur,pa se je ne da kupiti z denarjem,ki te lahko v trenutku ubije ali pa oživi od  "mrtvih",potem ne potrebujeta nikakršnega darila,temveč samo pozornost ter spoštovanje  drug do drugega in malo nežnosti..........

....ne zameri....kaj morem,sem pač emotivec..........

PROSIM, ČE ZAČNEŠ TO "VERO" ŠIRIT MED OSTALE PRIPADNIKE MOŠKEGA SPOLA !HVALA :wink:

zakaj le, kaj so ti drugi moški bolj zanimivi, kot tvoj "eden in edini"?...moral bi ti biti važen samo tvoj moški in ne ostali priradniki moške rase.......če nekaterim paše "mačo" sistem,ok,me ne moti.(kot izjave klinc gleda valentinovo,itd).....na valentinovo gledam kot na posebno intimni dan partnerjev (pa ne mislim sex),kjer morata biti še posebno pozorna in uvidevna drug do drugega in ne kot nakupovanje daril kot odrešilna slamica......pa je ta vera tako enostavna (bolj kot pasulj,ki ga ne znam skuhati),le stvari moraš gledati iz druge perspektive........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stigmata: prov mas... ceprov ne verjamem, da se bojo kej naucil iz tega..  :roll:  probat pa vseen ni greh  :roll:  :wink:  8)  :lol:

....nezaupanje.......večkrat sem ga doživel v preteklih dneh.........ampak mi se ne damo........boste že začele verjeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je prinesel konec tedna, čas ko se izklopijo telefoni in se gre spat.... ko zmanjka piva.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ne zameri....kaj morem,sem pač emotivec..........

PROSIM, ČE ZAČNEŠ TO "VERO" ŠIRIT MED OSTALE PRIPADNIKE MOŠKEGA SPOLA !HVALA :wink:

Ni edini... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bil zloben,bi napisal, da mogoče še nisi srečala "moškega"...... :twisted: ..........pa vendar........kolikokrat pa ve ženske znate presenetiti nas moške z kakšno takšno gesto?????.........halooo punce,ljubezen je na posodo in ne izključna pravica (ring a bell?)......hint za vse dame: povabite svojega moškega domov na intimno večerjo, zavedite ga z erotičnim perilom ali erotično masažo,zjutraj mu pa servirajte zajtrk v posteljo pospremljen z goro poljubov in nežnih besed............in če vam potem moški ne ustvarja valentina celo leto,je navadno tele nevredno truda........

PS: pa ne zdaj vsi moški udrihat po meni.............

Dalec od tega, da bi kdo udrihal po tebi... ko pa poves TOCNO to, kar morajo zenske slisati... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj samo se cakam, da zacnemo praznovati 4. julij, pa thanksgiving day, pa se kaksen kretenski praznik iz tujine....      

Ma ja, klinc pa taki prazniki...

Letošnji je pa nekaterim sploh u glavo udaru. Še sreča, da obstajajo tudi take stvari, kot je sončni vzhod nad zasneženo pokrajino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj le, kaj so ti drugi moški bolj zanimivi, kot tvoj "eden in edini"?...moral bi ti biti važen samo tvoj moški in ne ostali priradniki moške rase.......če nekaterim paše "mačo" sistem,ok,me ne moti.(kot izjave klinc gleda valentinovo,itd).....na valentinovo gledam kot na posebno intimni dan partnerjev (pa ne mislim sex),kjer morata biti še posebno pozorna in uvidevna drug do drugega in ne kot nakupovanje daril kot odrešilna slamica......pa je ta vera tako enostavna (bolj kot pasulj,ki ga ne znam skuhati),le stvari moraš gledati iz druge perspektive........

Vse kar si napisal, je res! :lol: Vendar se nadaljnega komentarja vzdržim glede na to da niso "vse stvari" za v forum! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji, programerji :

Zakaj ne morem zbrisati svoje zadnje objave, ki je šla ven po pomoti?

Napiše mi, da lahko zbrišem samo lastno objavo, kot da sem poskušal kaj drugega?!

Naj prosim nekdo zbriše tole mojo in prejšnjo podvojeno zadevščino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Valentinovo je ful lep praznik .... tuj al ne tuj .... večino ljudjem je kul.

2. Kdo je reko da samo fantje kupujete darila ?! Punce tudi kupujemo svojim partnerjem kakšne malenkosti .... :Fade-color

3. Kakorkoli že .... ni vse v darilih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

get the fuck še valentinovo... Sigurno vsakega moškega boli kur.. sam vseen kupujejo da se ne przamerjo, po drugi strani pa ženske in njihova romantika :2gunfire: ... še en skomercializiran praznik, kjer u večini primerov moška denarnica nasanka :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj prosim nekdo zbriše tole mojo in prejšnjo podvojeno zadevščino.

No problem... Drugic pa bolj previdno z tipkami :wink:

...3. Kakorkoli že .... ni vse v darilih  :)

Tocno tako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

get the fuck še valentinovo... Sigurno vsakega moškega boli kur.. sam vseen kupujejo da se ne przamerjo, po drugi strani pa ženske in njihova romantika  :2gunfire:  ... še en skomercializiran praznik, kjer u večini primerov moška denarnica nasanka :evil:

Hmmm... S tem si pa ravno naus simpatije prdobu pr neznejsem spolu. :wink:

Chechk this (by bmw):

...ne razumem, zakaj bi moral kupovati karkoli........raje jo povabi kam ven na romantično večerjo,ji zašepetaj kaj nežnega na uho in sam pri sebi skleni, da je vsak vajin skupni dan valentinovo.......tako bo ženska dobila največje darilo,ki ga pričakuje od tebe.........če pa se oba zavedata,da je ljubezen najbolj razširjena droga,ki je dostopna vsakomur,pa se je ne da kupiti z denarjem,ki te lahko v trenutku ubije ali pa oživi od "mrtvih",potem ne potrebujeta nikakršnega darila,temveč samo pozornost ter spoštovanje drug do drugega in malo nežnosti........../quote

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

get the fuck še valentinovo... Sigurno vsakega moškega boli kur.. sam vseen kupujejo da se ne przamerjo, po drugi strani pa ženske in njihova romantika  :2gunfire:  ... še en skomercializiran praznik, kjer u večini primerov moška denarnica nasanka :evil:

Maš res, po eni strani...

Svojo ljubo lahko tud razveseliš na preprost način malo romantike :oops: , kakšna svečka pa je :wink: , samo se pa te stvari ponavad tako začnejo z njeno izjavo: jest sm ti pa nekej kupila....

In pol k nočeš bit nč slabši pač še ti kupiš darilo in smo tam... Se mi zdi da pripadnice nežnejšega spola bolj obrajtajo take "praznike" al karkol že to je....

Na koncu pa ugotoviš, da punce hočejo samo pozornost - ta pa nič ne stane... :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svojo ljubo lahko tud razveseliš na preprost način  

samo se pa te stvari ponavad tako začnejo z njeno izjavo: jest sm ti pa nekej kupila....

Pralni stroj ALI mikrovalovna ALI hladilnik ALI novi spojlerji za avto ALI :) :) :) JOKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ne zameri....kaj morem,sem pač emotivec..........

PROSIM, ČE ZAČNEŠ TO "VERO" ŠIRIT MED OSTALE PRIPADNIKE MOŠKEGA SPOLA !HVALA :wink:

Ni edini... :wink:

Kaj to :shock:, ........ reaktivec?????

lp DTW :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc pa valentinovo ? Zakaj pa glih takrat ? Pa mogoče še za 0smi marec, pa rojstni dan , pa novo leto.... Sami vnaprej določeni datumi, ki ti jih nekdo določa. Zakaj pa partnerja ne razveselite in ste pozorni do njega kar tako, za vsak dan in vsak dan ? Kolikokrat pa ji med letom prinesete rožico in kaj zraven ter ji poveste da jo/ga imate radi ? Poznam, v večini primerov nikoli, potem pa juhuhu na Valentinovo, da se odkupimo za nazaj. Z ženo nikoli ne praznujeva praznikov ker se to pač pričakuje, ampak si sama ustvarjava praznike, in sva vseskozi pozorna en do drugega. Ne nisva sveže zaljubljena, sva skupaj že deset let. O Valetntinovem še to. Prav patetično se mi zdi tisto kupovanje raznih srčkov, bonbonjerc, čokoladk....,samo za to ker je danes pač ta dan. Če vam človek resnično kaj pomeni, boste pozorni do njega skozi celo leto, in valentinovega sploh ne boste opazili. Aja, jaz ga vseeno opazim. Ker ta dan ne smem prinesti rož ali kakšne druge male pozornosti, saj bi žena mislila da sem že zapadel v potrošniško evforijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi,pazi......

ženske....vera se že prijemlje.....čakam na pivo (oziroma kavo z mlekom)....

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi,pazi......

ženske....vera se že prijemlje.....čakam na pivo (oziroma kavo z mlekom)....

:D

na podlagi česa pa lahko to trdiš, da se prijemle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi,pazi......

ženske....vera se že prijemlje.....čakam na pivo (oziroma kavo z mlekom)....

:D

na podlagi česa pa lahko to trdiš, da se prijemle?

ja, na podlagi cesa??? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bil zloben,bi napisal, da mogoče še nisi srečala "moškega"...... :twisted: ..........pa vendar........kolikokrat pa ve ženske znate presenetiti nas moške z kakšno takšno gesto?????.........halooo punce,ljubezen je na posodo in ne izključna pravica (ring a bell?)......hint za vse dame: povabite svojega moškega domov na intimno večerjo, zavedite ga z erotičnim perilom ali erotično masažo,zjutraj mu pa servirajte zajtrk v posteljo pospremljen z goro poljubov in nežnih besed............in če vam potem moški ne ustvarja valentina celo leto,je navadno tele nevredno truda........

PS: pa ne zdaj vsi moški udrihat po meni.............

Dalec od tega, da bi kdo udrihal po tebi... ko pa poves TOCNO to, kar morajo zenske slisati... :wink:

mogoče bi morale tako tudi ravnati , ne pa samo slišati????????verjamem, da bi se marsikateri mladi dami spremenilo (ali pa vsaj izboljšalo) življenje v dvoje.....

ekhem....sorry gregs....že grem v psihološko čistilnico.....že hitim...bom priden :roll: :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!