Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 2 minutami, sesir pravi:

On se norca iz Mitas dela ku pač pocen...Gre se kako motor pade v ovinek in tu ni primerjave med roadsmart in pirelli diablo....drug segment gum...

zakaj bi si moral pri isti brzini želeti večji naklon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

On se norca iz Mitas dela ku pač pocen...Gre se kako motor pade v ovinek in tu ni primerjave med roadsmart in pirelli diablo....drug segment gum...

Voziš SF ali TF? 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Potem moram dodati oznako, da bo odgovoril? 

ja, ker to so strokovne debate, še tlak dodaj pa na enote pazi in seveda DOT

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Potem moram dodati oznako, da bo odgovoril? 

Dragi borutt...saj veš,da ne vozim niti ene niti druge...Men se motor lepše pelje z bolj zmogljivimi gumami kot sem sam...In to,če Jerman peljal z njimi 1.34,kar je seveda boljše kot sem sam peljal z boljšimi gumami,mi pa to dost pove...men ne sede ST guma,sploh ne maram prednje ST gume...spredaj sem ful skompliciran...in to tako,da vedno hotu S ni šans M,le enkrat sprobu...

Po mojem mnenju bi se Sneci lepše,bolj konstantno peljal z diablo spredaj...manj sekal ovinke-vec zvozil...kilometrino tak dela noro...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, sesir pravi:

Nevš verjel...ampak jz mislim,da ok guma zate...če bi mel boljše bi verjetno še rob gume porabu...

Nasplosno vse povprek hvalite Mitas....glej ST gumo primerjas s wanabe SS mitas...

Zanimivo bi bilo kako bi se ti peljal s tvojim mopijem in pirelli diablo...

Ko bo @maus vozu Mitas bom reku...mogoče pa le ni tako slaba za zelo umirjeno vožnjo...dokler pa njemu not go...pač....

jest si diabolo niti ne upam nataknit, že tako sem prehiter, pol bi pa bli samo problemi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, skalaprava pravi:

Še en "vseved", ki me bo zdaj jebal v glavo! A si pismen? Kje je kdo omenjal S4?

Sicer pa boli me  kurac, kaj vozite. Za mene in moje znanje so Mitaske dobre. In s tem zaključujem v tej temi! Veselo se drkajte med sabo še naprej....jaz se bom pa rajši vozil! :ras:

 

ne nooo, a zdej bom moral s Šeširom debatirat?

Jaka muda, ko te nekdo z enim stavkom spravi do povešenega nosu in pobega v kot.

Fantje, pa ne velja samo za tebe, če nekaj verjameš, če si nekaj stestiral in če nekaj veš, potem stoj za tem pa četudi se cel svet podre. Upam da se ne umikaš tudi z BMW tem ko ti napišejo, da se kardani lomijo :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, sesir pravi:

On se norca iz Mitas dela ku pač pocen...Gre se kako motor pade v ovinek in tu ni primerjave med roadsmart in pirelli diablo....drug segment gum...

mojster, pa le premalo poznaš določene kalibre članov msja in voznike SF+. pa to ti čisto dobronamerno povem.

In med conti pa sf+ so zlo zlo male razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sesir pravi:

Dragi borutt...saj veš,da ne vozim niti ene niti druge...Men se motor lepše pelje z bolj zmogljivimi gumami kot sem sam...In to,če Jerman peljal z njimi 1.34,kar je seveda boljše kot sem sam peljal z boljšimi gumami,mi pa to dost pove...men ne sede ST guma,sploh ne maram prednje ST gume...spredaj sem ful skompliciran...in to tako,da vedno hotu S ni šans M,le enkrat sprobu...

Po mojem mnenju bi se Sneci lepše,bolj konstantno peljal z diablo spredaj...manj sekal ovinke-vec zvozil...kilometrino tak dela noro...

Torej ne veš, o čem pišeš, ker je tema o Mitas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, Snecer said:

gume ne moreš reversat, le ugibaš lahko točno sestavo

Well, mozno. Vseeno, ko je na LeMansu 24hr en superbiker s tovarnisko podporo Michelina naredu burnout, sta prtekla dva u modrih srajckah zacela tezit in pometat drobtinice, s krtackami cistila zid in take fore....ampak ja, to je blo svetovno prvenstvo in tovarniske gume. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praktično cela zadnja stran teme je rdeča. Se pardoniram parim OK objavam, ki so šle v franže zato, ker so se nanašale na nabijalske. Ob naslednjem poskusu nabijanja nabijalci fašejo enotedenske Banovce. Tudi tisti z značkami in pištolami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lima Lima :D

IMG_20181123_125038.thumb.jpg.252770618d7a5c23d17fbb89efafa254.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, jskrablin pravi:

Praktično cela zadnja stran teme je rdeča. Se pardoniram parim OK objavam, ki so šle v franže zato, ker so se nanašale na nabijalske. Ob naslednjem poskusu nabijanja nabijalci fašejo enotedenske Banovce. Tudi tisti z značkami in pištolami.

dodam še 1 točko:

@sesirv tej temi imaš prepoved. Prvi post, ki ga tule objaviš in bo nakladanje (moja presoja ali pa kateregakoli moderatorja) boš malce na pavzi.. Hvala 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je smiselno dati skupaj na veliko enduro za po cesti.....

prvo terraforce (110 80 19) in zadnjo tourig (180 55 17)???? Ali se nesme mešat?

1135145236_61Lc6SuGlL._SY879_.thumb.jpg.2a55dea785dcfd39a99f0f04b3c0725d.jpg7S0A9840.thumb.jpg.159b9e4c5316accdac3acea55f753576.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Bostjan L pravi:

A je smiselno dati skupaj na veliko enduro za po cesti.....

prvo terraforce (110 80 19) in zadnjo tourig (180 55 17)???? Ali se nesme mešat?

1135145236_61Lc6SuGlL._SY879_.thumb.jpg.2a55dea785dcfd39a99f0f04b3c0725d.jpg7S0A9840.thumb.jpg.159b9e4c5316accdac3acea55f753576.jpg

Kva je to za ena endura da ma ti dve dimenziji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, Wakasaki said:

Kva je to za ena endura da ma ti dve dimenziji?

Moto Guzzi Stelvio 1200. Sprednja 110/80R19 zadnja 180/55R17.

 

Zadnja GS dimezija 170/60R17 gre gor, samo ni legalna. Se bojim policistke ki bo vse pregledala.

dcecbed88015258f51a32b793126f424.thumb.jpg.7bf0117586248e24af16c719435d00b9.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Bostjan L pravi:

A je smiselno dati skupaj na veliko enduro za po cesti.....

prvo terraforce (110 80 19) in zadnjo tourig (180 55 17)???? Ali se nesme mešat?

1135145236_61Lc6SuGlL._SY879_.thumb.jpg.2a55dea785dcfd39a99f0f04b3c0725d.jpg7S0A9840.thumb.jpg.159b9e4c5316accdac3acea55f753576.jpg

vprašanje je oblike, kako se bo ujemalo, namreč če pogledaš SF+ in bolj cestno orientirane gume so prve malce bolj drugačne krivulje. Ampak mešaš lahko in zaradi tega ne boš šel v maline.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vprašanje za veleslavne gume: Spomladi grem s frišnimi gumami na korziko. Kakšne lahko pričakujem, da bodo SF+ po 600 kilometrih avtoceste do Livorna? Glede na anketo o kilometrini vas cca 1/3 na takšni relaciji zradira že 15% ?  

Ps. 

Do sedaj sem vedno vozil Dunlop (trailmax tr91 / RoadSmart III) in delal po 18.000 kilometrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, sebar pravi:

Vprašanje za veleslavne gume: Spomladi grem s frišnimi gumami na korziko. Kakšne lahko pričakujem, da bodo SF+ po 600 kilometrih avtoceste do Livorna? Glede na anketo o kilometrini vas cca 1/3 na takšni relaciji zradira že 15% ?  

Ps. 

Do sedaj sem vedno vozil Dunlop (trailmax tr91 / RoadSmart III) in delal po 18.000 kilometrov...

Gume bodo kot nove, avtocesta jih na versaču ne pobira (sploh če boš solo). Sem bil na Korziki tudi s SF+, pa niso bile več čisto frišne.

S to gumo sem potem bil poleti še na IOM in nazaj, ko je prevozila 12k km.

Spodaj fotka iz Savone po 750km avtoceste.

WP_20160420_017.jpg.487fd1a4e89c322a0bb63d3d118aecc9.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2016 sem prvič imel Mitas, tako da je bila Korzika prvi resni test, vsega je bilo, do snega na koncu.

In zadeva je špilala.

Spodaj fotka: enakomerna obraba po koncu Korzike

WP_20160425_030.jpg

WP_20160425_031.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem z zadnjo prišla na indikator pri 6000 km.....potem bo tudi tebi zdržala.

Sicer sem poleti odvozila še 1000, nelegalno.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Če sem z zadnjo prišla na indikator pri 6000 km.....potem bo tudi tebi zdržala.

Sicer sem poleti odvozila še 1000, nelegalno.

po avtocesti se nisi peljala 600-700km v kosu a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!